Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LAF napisał:

To co bez przerwy będą biegali ? 

nie, ale w ogólnym rozrachunku najczęściej każdy patrzy co ten główny skład zrobi. Wiesz S5 najczęściej w ATFie ok 40 minut łoi.
Z resztą c'mon 8-9 gracz w rotacji, to już nie powinien być game-changer, a jeżeli jest to znaczy, że trochę spierdoliłeś po drodze :D

 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, MarcusCamby napisał:

O Barona Davisa :) Mniej więcej ten okres, gdy pisałeś w swoim opisie:

W dniu 29.01.2015 o 14:13, blackmagic napisał:

Baron Davis – niech was nie zmyli numer z jakim został wybrany bo wg mnie to największy steal tego draftu. Człowiek demolka w ataku, w 2007 roku w PO robiący 25 pkt na ts 62% (!!!), zresztą przez całą karierę Davis grał lepiej w PO niż w RS. Potrafił prowadzić zarówno bardzo szybkie ofensywy (GSW) jak i te z wolnym pace (NOH).

Świetny team defender niedoceniany przez swoje ofensywne atrybuty i fakt, że grał w słabo broniącej drużynie. W wybranych latach 8,1 i 7,6 asysty na mecz, ale te asysty imo nie oddają jego wartości gdyż w większości nie były nabite, tylko otwierały graczom drogę do prostego dunka czy lay-upa.

Tak, ja wiem, że to jest okres z Nowego Orleanu, a nie 2007-2008 GSW. Sam niejako dokładasz w tym starym opisie powód innej gry Barona Davisa. Zupełnie inny pace. Wolne tempo zamiast run and gun Warriors. Tak, Baron Davis się rozwinął, potem był lepszym graczem, ale już w 2002 był all-starem, pierwszą opcją PO teamu, a dokładamy do tego kozackie Playoffs z wyrzuceniem Tracy McGrady'ego.

Jak patrzę na niektóre picki z okolic 30, to jakby ktoś wziął Barona Davisa w pierwszej trzydziestce, to byłby zwykły pick. Z 70-którymś to już potężny steal i ja nie bardzo rozumiem z czego wynika ta obsuwa. 

Davis to dobry pick na 6man przy odpowiednim spacingu. Sam o nim myslalem ale troche mnie odstraszyl jego skutecznosc, natomiast na pewno nie jest to zly wybor 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Na tym etapie mozna zakonczyc rozgrywke. @julekstep deklasuje konkurencje.

Proszę o nie przenoszenie prywatnych rozgrywek z innych tematów ( simbasket ). Dziękujemy za Pański komentarz, który tylko potwierdza, że głosowanie od samego początku będzie wypaczone przez relacje osobiste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

Proszę o nie przenoszenie prywatnych rozgrywek z innych tematów ( simbasket ). Dziękujemy za Pański komentarz, który tylko potwierdza, że głosowanie od samego początku będzie wypaczone przez relacje osobiste.

Nie będę głosował. To tylko moja prywatna opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Pablo81 napisał:

Nie będę głosował. To tylko moja prywatna opinia.

Nie ważne. Z racji nie uczestniczenia w grze Twój głos jest jeszcze bardziej istotny ponieważ zawiera nutkę obiektywizmu a wiemy, że w tym przypadku jest to zwykły zamknięty układ w celu rozwiązania problemu w innym temacie oraz grze -> simbasket. Bardzo brzydko to wygląda jakimi metodami poszczególni userzy się posługują aby wygrać w grze, która ma spełniać tylko i wyłącznie rozrywkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

Nie ważne. Z racji nie uczestniczenia w grze Twój głos jest jeszcze bardziej istotny ponieważ zawiera nutkę obiektywizmu a wiemy, że w tym przypadku jest to zwykły zamknięty układ w celu rozwiązania problemu w innym temacie oraz grze -> simbasket. Bardzo brzydko to wygląda jakimi metodami poszczególni userzy się posługują aby wygrać w grze, która ma spełniać tylko i wyłącznie rozrywkę.

Nie wiem czy wiesz, że to była raczej forma żartu. Może słabego, ale jednak. Raczej nie zakladam, że Julek przeprowadza simki wg własnych sympatii i ustawia wyniki. W takim wypadku gra nie miałaby sensu. W związku z tym po publikacji posta nie liczę na realne korzyści w grze Simbasket.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

Nie ważne. Z racji nie uczestniczenia w grze Twój głos jest jeszcze bardziej istotny ponieważ zawiera nutkę obiektywizmu a wiemy, że w tym przypadku jest to zwykły zamknięty układ w celu rozwiązania problemu w innym temacie oraz grze -> simbasket. Bardzo brzydko to wygląda jakimi metodami poszczególni userzy się posługują aby wygrać w grze, która ma spełniać tylko i wyłącznie rozrywkę.

ale ze sugerujesz ze Pablo głosowałby dobrze żeby mieć dobre wyniki w simce, czy źle bo nie przepada za simbasketowymi Magic ?

/

imo powinny być głosy z zewnątrz, bo tak mamy tylko po 9 głosów, z czego jeszcze 2 skrajne są odrzucane, wiec mało reprezentatywne byłyby te wyniki.

Ludzie którzy śledzili ten ATF jak @MarcusCamby @Pablo81 @mac czy tez :wink::wink: @Zdzisław Ptak powinni normalnie głosować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pablo81 napisał:

Nie wiem czy wiesz, że to była raczej forma żartu. Może słabego, ale jednak. Raczej nie zakladam, że Julek przeprowadza simki wg własnych sympatii i ustawia wyniki. W takim wypadku gra nie miałaby sensu. W związku z tym po publikacji posta nie liczę na realne korzyści w grze Simbasket.

Żarty w takiej poważnej grze nie są akceptowalne oraz wybaczalne.

27 minut temu, Qcin_69 napisał:

ale ze sugerujesz ze Pablo głosowałby dobrze żeby mieć dobre wyniki w simce, czy źle bo nie przepada za simbasketowymi Magic ?

Tylko dobrze, szczególnie po kontuzji Love i chęci @Pablo81 na opuszczenie simki zmienił front i są dowody:

22 godziny temu, Pablo81 napisał:

Tu nie chodzi o chwalenie Magic... Tu chodzi o chwalenie Jarka... i Mateusza... i stosowanie się do życiowych rad Julka. Dużo tego, ale spróbujmy.

Lubię PiS, Jarosława, Mateusza i Andrzeja.

Czarno na białym.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.