Skocz do zawartości

ATF post 80 under 24 draft - dyskusja


fluber

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, P_M napisał:

Wiesz, że na Bref jest coś więcej niż PPG i nie tylko to jest wskaźnikiem mierzącym, kto ile traci wraz z kolejnym sezonem? :D

Oczywiście. Zostawiam Ci parkiet, możesz po kolei zweryfikować statsy wszystkich zawodników w tym all-time fantasy aby obronić swoją tezę. Enjoy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

ej mordo, ale wiesz że ja mam Sprewella z 93/94 (jak był w 1st all-nba)? xD

Przepraszam za pomyłkę, faktycznie 2 sezony niezły zjazd u niego nastąpił ale w 96/97 był już zdecydowanie lepszym zawodnikiem i się poprawił

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A co? Zakłócam sielską atmosferę wzajemnego lizania się po jajach? :P

Wiemy już, że lubisz!

Lizanie się po jajach zawsze jest przyjemne, szczególnie jak sam nie musisz lizać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Koelner napisał:

Oczywiście. Zostawiam Ci parkiet, możesz po kolei zweryfikować statsy wszystkich zawodników w tym all-time fantasy aby obronić swoją tezę. Enjoy!

Tylko jaką tezę mam bronić?

Staty Charlesa z  86/87

Pts/REB/AST/STL/BLK
23/14,9/4,9/1,8/1.5
vs  staty Charlesa za 87/88
28,3/11.9/3.2/1,3/1.3

a u Raya najwiekszy problem z jego sezonem jest taki, że trafia tam trójki na 35% a w nastepnym sezonie za 42%, czyli ten najwiekszy atut, za który zawsze trafia do ATF, tutaj jest go pozbawiony.

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

Przepraszam za pomyłkę, faktycznie 2 sezony niezły zjazd u niego nastąpił ale w 96/97 był już zdecydowanie lepszym zawodnikiem i się poprawił

xDDD

ale wiesz że 94 to sezon w którym po raz jedyny był w 1st all-NBA i 2nd all-DEF teamach? (dodatkowo jeszcze nie wariował na boisku i poza + grał w 'winning team')

 

k**** za taki scouting to ci każdy powinien jakieś karne punkty dać xD

5 minut temu, MarcusCamby napisał:

A co? Zakłócam sielską atmosferę wzajemnego lizania się po jajach? :P

Wiemy już, że lubisz!

wyjaśniaj noobów przyjacielu!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

xDDD

ale wiesz że 94 to sezon w którym po raz jedyny był w 1st all-NBA i 2nd all-DEF teamach? (dodatkowo jeszcze nie wariował na boisku i poza + grał w 'winning team')

Bardzo dobrze, że ktoś go wybrał do all NBA i alldef, zawsze był lubianym zawodnikiem a w szczególności za wsady „plecakiem”. 

8 minut temu, P_M napisał:

 

Staty Charlesa z  86/87

Pts/REB/AST/STL/BLK
23/14,9/4,9/1,8/1.5
vs  staty Charlesa za 87/88
28,3/11.9/3.2/1,3/1.3

Nawet TS% utrzymał, świetnie się rozwinął w 87/88, szkoda tylko że Mike Gimski mu zabierał zbiórki. 

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

Bardzo dobrze, że ktoś go wybrał do all NBA i alldef, zawsze był lubianym zawodnikiem a w szczególności za wsady „plecakiem”. 

Nawet TS% - świetnie się rozwinął w 87/88, szkoda tylko że Mike Gimski mu zabierał zbiórki. 

Z. 660 na . 665 aha... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże wreszcie poszedł Baron Davis! Jakim cudem tak późno? 

Już przy dyskusji o LaMelo Ball, chciałem przywołać jego nazwisko, bo dekadę temu kłóciłem się z blackmagic o jego impact, gdy ten wybrał go w ATF post Jordan.

Jak na ironię, teraz sądzę że Baron Davis jest mocno niedoceniony biorąc pod uwagę pick, a wspomniany user wybrał LaMelo Balla :)

Tak czy siak, gratulacje @Qcin_69

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Boże wreszcie poszedł Baron Davis! Jakim cudem tak późno? 

Już przy dyskusji o LaMelo Ball, chciałem przywołać jego nazwisko, bo dekadę temu kłóciłem się z blackmagic o jego impact, gdy ten wybrał go w ATF post Jordan.

Jak na ironię, teraz sądzę że Baron Davis jest mocno niedoceniony biorąc pod uwagę pick, a wspomniany user wybrał LaMelo Balla :)

Tak czy siak, gratulacje @Qcin_69

 

mówisz że mac przystealował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Boże wreszcie poszedł Baron Davis! Jakim cudem tak późno? 

Już przy dyskusji o LaMelo Ball, chciałem przywołać jego nazwisko, bo dekadę temu kłóciłem się z blackmagic o jego impact, gdy ten wybrał go w ATF post Jordan.

Jak na ironię, teraz sądzę że Baron Davis jest mocno niedoceniony biorąc pod uwagę pick, a wspomniany user wybrał LaMelo Balla :)

Tak czy siak, gratulacje @Qcin_69

 

CambyGOAT

4 minuty temu, julekstep napisał:

mówisz że mac przystealował?

japa tam tankerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ten sam carmelo chodził dużo wyżej w normalnych atf, wiec to jest na pewno steal, pytanie czy chociaż tutaj, gdy inni gracze tez są młodzieńcami dostanie trochę miłości ;) 

Dziwne ze @LAF go nie wybrał . Jakby o melo zapomniano. 

17 minut temu, Qcin_69 napisał:

CambyGOAT

A wciąż niewybrany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, fluber napisał:

Dziwne ze @LAF go nie wybrał . Jakby o melo zapomniano. 

był pewnie na liście u wielu ludzi, w tym u mnie, ale mam dużo lepszych od niego ballhandlerów, a i koncepcyjnie ciężko go wpasować, nie nadaje się do takich zabaw ani jako lider, ani jako roles, a jego główna wartość to granie iso, volume scoring i klepanie gały, a najczesciej na tym etapie szukasz raczej rolesów, którzy będą biegać, rzucać trójki, zasuwać w D.

pick dobry zważywszy uwagę na rundę, w której został wybrany, ale ciężko Melo rozsądnie w takich zabawach wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał:

Boże wreszcie poszedł Baron Davis! Jakim cudem tak późno? 

Już przy dyskusji o LaMelo Ball, chciałem przywołać jego nazwisko, bo dekadę temu kłóciłem się z blackmagic o jego impact, gdy ten wybrał go w ATF post Jordan.

Jak na ironię, teraz sądzę że Baron Davis jest mocno niedoceniony biorąc pod uwagę pick, a wspomniany user wybrał LaMelo Balla :)

Tak czy siak, gratulacje @Qcin_69

 

Klociles sie ze mna o lamelo? Czy o davisa?

baron ma ten problem ze on mial tylko Jeden sezon w gsw gdy mial god mod 

Wczesniej byl mega nieefektywny Bo slabo (nierowno) trafial za 3 i mial zawsze slabe ft przez co w no balansowal na granicy 50% ts.

gdyby to byla wersja z 07 to pewnie poszedl by w pierwszych 30 wyborach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, blackmagic napisał:

Klociles sie ze mna o lamelo? Czy o davisa?

baron ma ten problem ze on mial tylko Jeden sezon w gsw gdy mial god mod 

Wczesniej byl mega nieefektywny Bo slabo (nierowno) trafial za 3 i mial zawsze slabe ft przez co w no balansowal na granicy 50% ts.

gdyby to byla wersja z 07 to pewnie poszedl by w pierwszych 30 wyborach

O Barona Davisa :) Mniej więcej ten okres, gdy pisałeś w swoim opisie:

W dniu 29.01.2015 o 14:13, blackmagic napisał:

Baron Davis – niech was nie zmyli numer z jakim został wybrany bo wg mnie to największy steal tego draftu. Człowiek demolka w ataku, w 2007 roku w PO robiący 25 pkt na ts 62% (!!!), zresztą przez całą karierę Davis grał lepiej w PO niż w RS. Potrafił prowadzić zarówno bardzo szybkie ofensywy (GSW) jak i te z wolnym pace (NOH).

Świetny team defender niedoceniany przez swoje ofensywne atrybuty i fakt, że grał w słabo broniącej drużynie. W wybranych latach 8,1 i 7,6 asysty na mecz, ale te asysty imo nie oddają jego wartości gdyż w większości nie były nabite, tylko otwierały graczom drogę do prostego dunka czy lay-upa.

Tak, ja wiem, że to jest okres z Nowego Orleanu, a nie 2007-2008 GSW. Sam niejako dokładasz w tym starym opisie powód innej gry Barona Davisa. Zupełnie inny pace. Wolne tempo zamiast run and gun Warriors. Tak, Baron Davis się rozwinął, potem był lepszym graczem, ale już w 2002 był all-starem, pierwszą opcją PO teamu, a dokładamy do tego kozackie Playoffs z wyrzuceniem Tracy McGrady'ego.

Jak patrzę na niektóre picki z okolic 30, to jakby ktoś wziął Barona Davisa w pierwszej trzydziestce, to byłby zwykły pick. Z 70-którymś to już potężny steal i ja nie bardzo rozumiem z czego wynika ta obsuwa. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

O Barona Davisa :) Mniej więcej ten okres, gdy pisałeś w swoim opisie:

W dniu 29.01.2015 o 14:13, blackmagic napisał:

Baron Davis – niech was nie zmyli numer z jakim został wybrany bo wg mnie to największy steal tego draftu. Człowiek demolka w ataku, w 2007 roku w PO robiący 25 pkt na ts 62% (!!!), zresztą przez całą karierę Davis grał lepiej w PO niż w RS. Potrafił prowadzić zarówno bardzo szybkie ofensywy (GSW) jak i te z wolnym pace (NOH).

Świetny team defender niedoceniany przez swoje ofensywne atrybuty i fakt, że grał w słabo broniącej drużynie. W wybranych latach 8,1 i 7,6 asysty na mecz, ale te asysty imo nie oddają jego wartości gdyż w większości nie były nabite, tylko otwierały graczom drogę do prostego dunka czy lay-upa.

Tak, ja wiem, że to jest okres z Nowego Orleanu, a nie 2007-2008 GSW. Sam niejako dokładasz w tym starym opisie powód innej gry Barona Davisa. Zupełnie inny pace. Wolne tempo zamiast run and gun Warriors. Tak, Baron Davis się rozwinął, potem był lepszym graczem, ale już w 2002 był all-starem, pierwszą opcją PO teamu, a dokładamy do tego kozackie Playoffs z wyrzuceniem Tracy McGrady'ego.

Jak patrzę na niektóre picki z okolic 30, to jakby ktoś wziął Barona Davisa w pierwszej trzydziestce, to byłby zwykły pick. Z 70-którymś to już potężny steal i ja nie bardzo rozumiem z czego wynika ta obsuwa. 

+1, nim tu jakiś jokicstep wjedzie z chamskimi odp, to ja brałem Lillarda który z PO wyjebal Hardena w tamtym roku i Davisa który to samo zrobił z McGradym :) 

Davis był planowany już znacznie wcześniej ale był trochę gambling z mojej strony (przy Amare już się trochę wystraszyłem ze przesadziłem- tak jak wcześniej z Markiem Pricem /ale to wyszło ok bo został lepszy Lillard/ ale z Amare nie mogłem zrezygnowac bo on miał wtedy elitarny sezon w ofensywie) i bardzo się cieszę ze się ostał Baron do tego picku, bo już od początku jak 6th man był planowany z ktoś z dwójki Davis/Arenas 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.