Skocz do zawartości

[2039] Zmiany pozycji przed Campami!


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...
W dniu 17.12.2022 o 22:27, SzuLcU napisał:

LAC
Julius Randle PF
Dario Saric SG

Z gry nie wynika, by spotkało się to przesunięcie z jakimikolwiek limitami.

Cofnęło mu do 60 ofensywną i defensywną zbiórkę, ale w którymś momencie wróciło z powrotem.

Wydaje mi się, że limity pozycji są w tej sytuacji mitem. Miałem nadzieję, że ktoś będzie miał czas to zweryfikować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może gra obcina aktywnego skilla, ewentualnie nie rozwija powyżej tych wartości ... ewentualnie obcina w jakimś konkretnym momencie (zakończenie sezonu?)

Ja kiedyś Haywarda terowałem na Sg i zbiórka def do 60 mu nie spadła, w pliku ma + 60, ale on po campach grał na SF i wrócił  na te pozycję przy ASG.

Edytowane przez Krzemo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, SzuLcU napisał:

Według tego co tu pisał Julek albo mi na pw. Skilla został by obcięty w momencie transferu zawodnika albo zwolnienia. 

Oddałeś go do Spurs, potem poszedł do Bucks i skill pozostał. Przed campami też miał już te wyższe skille, a jednak sezon wcześniej po campach spadło mu do 60 i DReb i Oreb.

W którymś momencie musiało to odbić :) Niestety ostatnio pokasowałem wszystkie save, bo już był za duży syf :P A tak może bym doszedł w którym momencie skille wróciły.

Temat dla analityków tak czy siak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

a jednak sezon wcześniej po campach spadło mu do 60 i DReb i Oreb.

 

Nie, po campach w zeszłym sezonie. Zbiórka wskoczyła mu na +60, i jeśli dobrze pamiętam. To się dziwiłeś i dochodziłeś do tego jakim cudem do tego doszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, SzuLcU napisał:

Nie, po campach w zeszłym sezonie. Zbiórka wskoczyła mu na +60, i jeśli dobrze pamiętam. To się dziwiłeś i dochodziłeś do tego jakim cudem do tego doszło. 

Bo wg tabelek Cichy Saric zanotował gruby skok w zbiórce, a wg gierki miał 60/60 czyli tak jakby te limity ucięły.

I tak teraz wrócił do mnie ten Saric i widzę znowu ma wyższą zbiórkę i nie wynika to z campów.

Temat podjąłem wtedy, a teraz zrobił się jeszcze ciekawszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.