Skocz do zawartości

[2039] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Qcin_69 napisał:

odpowiesz na któreś z moich pytan? 

Odpowiedziałem wystarczająco. Nie jestem julek, by po twoich płaczach Ci podbijać staty jak z Bookerem z którego zrobiłeś drugiego Hardena, a powinien jeździć w tierze z Lavine.

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

Sabonis w rl po siedmiu latach w lidze trafia średnio pół trójki i pół rzutu z mid range na mecz, a tu dostał takie skille, że 1-2 campy i się okaże, że chłop będzie legit shooterem :)

Passing aż 75 to też przesada. Ale trzeba wybaczyć Marcusowi, bo miał ciężko w tym przypadku być całkiem obiektywnym, jednak wypada to naprawić ;)

Z tym passingiem to się czepiacie pierdół po prawdzie. Przecież on po pierwszych campach spadnie do 60 ;)

Jedyny błąd Sabonisa to siła na 93. Tu bym zrzucił o jakieś nawet 15. Jumpshot i trójka może łącznie o 10. 

Z drugiej strony jak poucinamy mu za bardzo atak, to trzeba będzie podbić defensywę. Może ten nieszczęsny blok. On tu jest w tym momencie obrońcą gorszym od Harrella.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Odpowiedziałem wystarczająco. Nie jestem julek, by po twoich płaczach Ci podbijać staty jak z Bookerem z którego zrobiłeś drugiego Hardena, a powinien jeździć w tierze z Lavine.

 

nie.

Napisalws ze Simmonsowi nie zmieniłeś handlingu (wyśmiałes to pisząc ze nic tam nie zmieniałeś)- zapytałem wiec w jakie statystyki innych graczy ingerowales z pominięciem programu- nie odpisałeś- wiec proszę o napisanie w co ingerowales względem zaproponowanych statystyk?

Prosze byś podał to tylko dla dwóch graczy- Simmons i Sabonis - statystki zaproponowane przez program vs statystyki zmienione przez Ciebie - mogę na to liczyć, czy zaczniesz mnie wyzywać ze się c***a znam i ze mam się nie wpierdalac bo się c***a znam, a Ty się znasz w c***? Zupełnie serio, jesteś w stanie to wrzucić?

//

30 handlingu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Qcin_69 napisał:

dowiemy się jak ingerowales w Sabonisa i Simmonsa czy udajemy, ze nie było tematu?

xd

@MarcusCamby ale masz karme za czepianie sie mnie przy wczesniejszych draftach xD

 

mam nadzieje ze rozumiesz juz czemu przy ktoryms drafcie z kolei mialem juz wyjebane w Wasze posty? :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

xd

@MarcusCamby ale masz karme za czepianie sie mnie przy wczesniejszych draftach xD

 

mam nadzieje ze rozumiesz juz czemu przy ktoryms drafcie z kolei mialem juz wyjebane w Wasze posty? :)

to nie jest czepianie.

Camby wyśmiał 30 handling Simmonsa argumentując ze tak rzucił program i dlatego to było takie śmieszne.

Jesnoczesnie zrobił z Sabonisa najlepszego gracza tego draftu dając mu trójkę i jumpshot na wyższym poziomie niż Booker miał ba starcie. Typowi co rzuca pol trójki na mecz, ale tutaj się śmiać nie można bo nieomylny Camby od razu strzela focha jak 6letnie dziecko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Qcin_69 napisał:

Typowi co rzuca pol trójki na mecz, ale tutaj się śmiać nie można bo nieomylny Camby od razu strzela focha jak 6letnie dziecko.

Wszystkie trafne uwagi zostały wzięte pod uwagę i skorygowane. Chętnie słucham mądrych rad, zwłaszcza że draft robię pierwszy raz :)

Także skoro twoje zostały zbagatelizowane, to znaczy że może powinieneś się zastanowić nad sobą i ich argumentacją.

Te niczym nie podyktowane wstawki o 6-letnim dziecku to poziom bardzo niski. Nie wiem czemu służy ten komentarz. Śmiem twierdzić, że tutaj kto inny zachowuje się jak 6-latek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał:

Wszystkie trafne uwagi zostały wzięte pod uwagę i skorygowane. Chętnie słucham mądrych rad, zwłaszcza że draft robię pierwszy raz :)

Także skoro twoje zostały zbagatelizowane, to znaczy że może powinieneś się zastanowić nad sobą i ich argumentacją.

Te niczym nie podyktowane wstawki o 6-letnim dziecku to poziom bardzo niski. Nie wiem czemu służy ten komentarz. Śmiem twierdzić, że tutaj kto inny zachowuje się jak 6-latek.

no tak, wyśmianie 30 handlingu Simmonsa wcale nie było śmieszna uwaga :) 

Wysmianie 75 3ki Sabonisa i 93 siły tez oczywiście zostało pominięte :) 

ja poprosiłem tylko o wrzucenie statystyk „oryginalnych” Simmonsa i Sabonisa, co zostało olane bo wyszłoby jak jednego wyboostowales a innego znerfiles by się trzymało Twojej wizji świata i koszykowki

 dla mnie eot, bo wiem ze nie potrafisz przyjmować krytyki w żaden sposob :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jeszcze nie patrzyłem na cyferki, ale jeśli Simmons ma faktycznie 30 handlingu to jest jakaś pomyłka.

On nie ma jumpshota i 3ki, ale w tym aspekcie to był / jest ponadprzeciętny jak na swój wzrost. Zakładam, że częściowo kosztem innych aspektow można tu go trochę podpompowac. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
5 minut temu, MarcusCamby napisał:

No właśnie, po co obrażasz kogoś kto poświęca kilka godzin na zrobienie draftu od 6-letnich dziewczynek?

ja nigdy nikogo w życiu nie obraziłem, jeno piętnuje patologie draftowa! Może moje metody nie są najbardziej dyplomatyczne, ale po zmianach jakie zaszły względem pierwszej wersji widać ze są ze wszechmiar skuteczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.