Skocz do zawartości

[2039] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Pablo81 napisał:

Wynik zespołu = impakt.

To sobie zobacz.

sprawdzanie wyników zespołu vs taktyki cpu = mindfuck :)

w realnej lidze gdzie 80% ekip będzie grało outside i exposwoało D Kevina (nie mówiąc o tym że na SG marnuje się drugi aspekt w którym jest dobry - zbiórka) już tak wesoło nie będzie

dawać go gdzie indziej niż na SF to przestępstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

sprawdzanie wyników zespołu vs taktyki cpu = mindfuck :)

w realnej lidze gdzie 80% ekip będzie grało outside i exposwoało D Kevina (nie mówiąc o tym że na SG marnuje się drugi aspekt w którym jest dobry - zbiórka) już tak wesoło nie będzie

dawać go gdzie indziej niż na SF to przestępstwo

Robiłem simkę na starym sezonie, na ustawionych wszystkich taktykach jak w realu. Aż mnie samego wynik zdziwil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

@Pablo81 szykuje ewidentnie Lovea na sprzedaż  

nah Love faktycznie się stał maszyną do punktów, więc pewnie z pół sezonu tam pogra xD

 Kemba do INdy i pewnie ktoś z dwójki Blake/AR poleci w najbliższym czasie ;) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

@Pablo81 szykuje ewidentnie Lovea na sprzedaż  

Nie. Tym razem nie. Spuszczę go ze smyczy z początkiem sezonu, to będzie ciekawie :)

Teraz, julekstep napisał:

nah, Kemba do INdy i pewnie ktoś z dwójki Blake/AR poleci w najbliższym czasie ;) 

Ty masz taki szrot, że nawet Hawks go nie chcieli, a nie są wybredni - wzięli w końcu TMaca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Alonzo napisał:

Nie da się ukryć, że to najsłabsze campy, jakie miałem do tej pory w simce, ale z drugiej strony - mam team oparty w dużym stopniu na weteranach, zatem w niektórych przypadkach było to spodziewane. Muszę Ciebie rozczarować, ale mimo to liczę na najlepszy sezon w simce :) 

Najważniejsze, że Brook i Goran - pomimo, że w sumie nieznacznie na minus - poprawili też niektóre skille, a stracili czasem przy tych mniej istotnych, choć  u Dragicia szkoda znów -1 w Passing, ale poprawił m.in. JumpShot (+2), 3P (+4), czy Handling (+3). U Brooka cieszy +4 w DReb, po +2 ma też przy Jumpshot i Jumping.  Bez szału niestety Mike Beasley - tu stracił, tam zyskał - ogólnie na 0. Zawiedli mnie młodzi wysocy - Ed Davis i Meyers Leonard niestety i znów słabe campy McGrudera. Cieszą udane campy Flynna w Spurs (aż +11 w 3P i +3 w Stealing) oraz Ersana w Raptors. Fajnie, że Bynum poprawił zbiórkę. U mnie najpozytywniej KJ McDaniels +16. Przy moim wąskim składzie, może liczyć na jakies minuty z ławki w rotacji w tym sezonie. S5 będzie wyglądało tak - Dragic/Hughes/Beasley(JRich)/B.Lopez/Okafor - idziemy na 60W w tym sezonie jak mi sie ktoś istotny nie połamie. :P Fajnie, że Davis podpisał długi kontrakt - ostatecznie na pazerności źle wyszedł, a ja dzięki temu mam kasę na 13go  - kolejnego młodego do rozwijania na przyszłość. Wrócili tez do drużyny Udonis Haslem i CJ Watson, który będzie moim bardzo istotnym backupem na pg. Dzięki temu w drużynie jest ostatecznie tylko jedna nowa twarz - Emeka Okafor - moja defensywna twierdza obok lidera Brooka Lopeza. 

60W to jeszcze nie ten poziom w Sonics 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.