Skocz do zawartości

CSI NBA


LeweBiodroSmoka

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Z drugiej strony, przy swoim talencie do kosza, mógłby w Chinach zbudować legacy na poziomie Marbury'ego. Tym bardziej że jest młodszy od niego, gdy tamten tam zaczynał.

fchooj kiepskie miejsce do gry zakładając, że ktoś chce stamtąd wrócić grać do NBA za poważne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Raven2156 napisał:

Byłby ktoś na tyle miły i po krótce wyjaśnił co jest przyczyną? Co takiego zrobił? o.O

Nie pamiętam szczegółów ale tam w kłótni on pobił swoją dziewczyną. złamał jej nos . Mocno ją pobił przy dzieciach . Tam chyba jeszcze żebra były ale chyba nie złamane ale ogólnie pobicie było dość poważne. Tam jeszcze były jakieś dodatkowe zarzuty z posiadaniem broni. W każdym razie pobicie było bardzo poważne a że jeszcze w obecności dzieci to mu groziła dodatkowa kara... Ostatecznie dostał 3 lata próby,. zakaz posiadania broni przez ten okres. 100 godzin prac społecznych... Ale nie idzie do więzienia więc pewnie ta ugoda była bo pewnie gdyby doszło do rozprawy to nie miał szans wygrać więc musiał się jakoś dogadać ze swoją byłą dziewczyną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ely3 napisał:

Nie pamiętam szczegółów ale tam w kłótni on pobił swoją dziewczyną. złamał jej nos . Mocno ją pobił przy dzieciach . Tam chyba jeszcze żebra były ale chyba nie złamane ale ogólnie pobicie było dość poważne. Tam jeszcze były jakieś dodatkowe zarzuty z posiadaniem broni. W każdym razie pobicie było bardzo poważne a że jeszcze w obecności dzieci to mu groziła dodatkowa kara... Ostatecznie dostał 3 lata próby,. zakaz posiadania broni przez ten okres. 100 godzin prac społecznych... Ale nie idzie do więzienia więc pewnie ta ugoda była bo pewnie gdyby doszło do rozprawy to nie miał szans wygrać więc musiał się jakoś dogadać ze swoją byłą dziewczyną

Dzięki! Widzę, że poważna sprawa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał:

Groziło mu do 8 lat więzienia. 

Szkoda tylko że to czas przeszły 

Jego żona podobno prosiła żeby go nie zamykać 

Widać posypało się trochę monet pod stołem 

 

Nie ma u mnie krzty współczucia dla takich śmieci 

Powinni go wsadzić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał:

Szkoda tylko że to czas przeszły 

Jego żona podobno prosiła żeby go nie zamykać 

Widać posypało się trochę monet pod stołem 

 

Nie ma u mnie krzty współczucia dla takich śmieci 

Powinni go wsadzić 

Myślę, że dla tej dziewczyny to lepiej dostać kasę niż żeby go wsadzili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.