Skocz do zawartości

Random shit


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, fluber napisał:

 

 I naprawdę żeby ja poprawnie przeczytać i zrozumieć nie trzeba mieć dzieci, tylko trochę oleju w głowie. 

I to chyba jest Twój problem, że tego oleju masz tylko trochę , Przez niski poziom oleju nie umiesz zamknąć japy w temacie o którym nie masz pojęcia ,tylko ciągle brniesz w dyskusję wyszukując w sieci jakieś durne argumenty .,A kiedy ktoś się wkurwi tak jak @ely3  i zwraca Ci uwagę to reagujesz płaczem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mayor napisał:

I to chyba jest Twój problem, że tego oleju masz tylko trochę , Przez niski poziom oleju nie umiesz zamknąć japy w temacie o którym nie masz pojęcia ,tylko ciągle brniesz w dyskusję wyszukując w sieci jakieś durne argumenty .,A kiedy ktoś się wkurwi tak jak @ely3  i zwraca Ci uwagę to reagujesz płaczem

Ale ja wcale nie reaguje płaczem na to że ely się wkurwił. Po prostu chciałem żeby takimi tekstami nie krzywdził innych osób które z różnych powodów są bezdzietne. 

Tak samo nie będę reagował płaczem na to że ktoś kto całe życie pracował fizycznie jako krawiec będzie mnie pouczał na temat oleju w głowie. 

11 minut temu, matek napisał:

Oj już nie obrażaj się, doradź coś, oceń, przedstaw badania i słuszny punkt widzenia :)

Skoro prosisz to moge ocenić że proszenie kolegi na forum koszykarskim żeby napisał coś o trojkatach wskazuje na to że dawno nie ruchales. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, fluber napisał:

Skoro prosisz to moge ocenić że proszenie kolegi na forum koszykarskim żeby napisał coś o trojkatach wskazuje na to że dawno nie ruchales

Pisze asceta, który ciągle wypytuje forumowiczów o te sprawy, gdy temat się pojawi, oraz wie najlepiej, jak powinniśmy zabierać się do naszych kobiet :)

A z wnioskami na końcu pudło, nie narzekam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, fluber napisał:

Ale ja wcale nie reaguje płaczem na to że ely się wkurwił. Po prostu chciałem żeby takimi tekstami nie krzywdził innych osób które z różnych powodów są bezdzietne. 

Tak samo nie będę reagował płaczem na to że ktoś kto całe życie pracował fizycznie jako krawiec będzie mnie pouczał na temat oleju w głowie. 

Skoro prosisz to moge ocenić że proszenie kolegi na forum koszykarskim żeby napisał coś o trojkatach wskazuje na to że dawno nie ruchales. 

Co za pogarda dla innych ludzi, ten "robol" bo krawiec, ten "dawno nie ruchał" bo sobie kręci beke z jakiś trójkątów, Twojo mordę to powinni w encyklopedii wrzucić przy definicji słowa "katol".

Teraz, matek napisał:

Pisze asceta, który ciągle wypytuje forumowiczów o te sprawy, gdy temat się pojawi, oraz wie najlepiej, jak powinniśmy zabierać się do naszych kobiet :)

A z wnioskami na końcu pudło, nie narzekam. 

Fljaber bidula, całe życie pudłuje. 😢

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

 

Tak samo nie będę reagował płaczem na to że ktoś kto całe życie pracował fizycznie jako krawiec będzie mnie pouczał na temat oleju w głowie. 

 

Zapomniałem Ty reagujesz nie tylko płaczem ,ale też donosami ., Masz dodatkowo zawyżoną samoocenę skoro się zaliczasz do elity intelektualnej i uważasz że jesteś lepszy od kogoś, kto pracuje fizycznie., A nawet jeśli tak uważasz to muszę Cię rozczarować , gdyż niestety nie pracowałem fizycznie jako krawiec przez całe życie, tylko przez najlepsze lata mojego życia i to nie była w rzeczywistości nawet praca fizyczna, nie masz też pojęcia na temat mojej edukacji , ale z góry zakładasz że jesteś mądrzejszy .,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, matek napisał:

Pisze asceta, który ciągle wypytuje forumowiczów o te sprawy, gdy temat się pojawi, oraz wie najlepiej, jak powinniśmy zabierać się do naszych kobiet :)

A z wnioskami na końcu pudło, nie narzekam. 

Przecież napisałem to tylko po to żebyś mógł teraz nas wszystkich gorąco przekonać że nie narzekasz. Dziękuję że się podzieliłes, przekonałeś mnie! 

1 minutę temu, mayor napisał:

Zapomniałem Ty reagujesz nie tylko płaczem ,ale też donosami ., Masz dodatkowo zawyżoną samoocenę skoro się zaliczasz do elity intelektualnej i uważasz że jesteś lepszy od kogoś, kto pracuje fizycznie., A nawet jeśli tak uważasz to muszę Cię rozczarować , gdyż niestety nie pracowałem fizycznie jako krawiec przez całe życie, tylko przez najlepsze lata mojego życia i to nie była w rzeczywistości nawet praca fizyczna, nie masz też pojęcia na temat mojej edukacji , ale z góry zakładasz że jesteś mądrzejszy .,

Nie lepszy tylko mądrzejszy. 

Zapewne masz lepsze zdolności manualne ode mnie i to też nie znaczy że jesteś ode mnie lepszy tylko bardziej zręczny. 

Ty myślisz że jak ktoś poszedł na studia doktoranckie to jest doktorem. To co ja mam myśleć o Tobie i Twojej edukacji? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, fluber napisał:

 

Nie lepszy tylko mądrzejszy. 

Ty myślisz że jak ktoś poszedł na studia doktoranckie to jest doktorem. To co ja mam myśleć o Tobie i Twojej edukacji? 

Ty mądralo lepiej zajmij się sobą i swoim życiem zamiast myśleć o mnie i mojej edukacji .,To czy Zagórowski jest doktorem , nie ma znaczenia, gdyż ma wiedzę i jest uznawany za autorytet w branży górniczej , czego nie można powiedzieć o nowym wiceprezesie JSW , który na pierwszym spotkaniu z kadrą dyrektorów się totalnie ośmieszył. https://www.slazag.pl/kandydatow-na-wiceprezesa-jsw-bylo-trzech-jedynym-bez-doswiadczenia-w-gornictwie-byl-wojciech-kaluza  .,Podobna nominacja była w piątek w Bogdance gdzie stanowisko prezesa dostał całkowity dyletant w nagrodę za to że umożliwił pupilowi Kaczyńskiego zaręczyny 1000 metrów pod ziemią 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mayor napisał:

Chyba przez to że potrafisz pisać donosy, a ja nie 

Ty jesteś z tych co mówią w internecie że za bycie strażakiem, w więzieniu jest c*** w dupe, bo współpracujesz z policją? 

5 minut temu, julekstep napisał:

PZGNWWI!

sztywniutko!

Spokojnie, zaraz polecą 60-ny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.