Skocz do zawartości

Sezon 2022/23 Liga III South


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, ernie9005 napisał:

ja nie gram, nie wiem skąd się wziąłem w pierwszym poście.

stąd się wziąłeś:

 

W dniu 7.09.2022 o 17:24, ernie9005 napisał:

Witam wszystkich.

 Jeśli jest taka możliwość to chętnie zagram w fantasy ROTO, najchętniej z draftem aukcyjnym.

Pozdrawiam.

Grałem w fantasy w poprzednim sezonie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Stryder napisał:

Haj, dajcie znać czy ewentualnie jest miejsce bo miałem być w 3 north ale nie mam opcji draftowac 18.10.

Są dwa miejsca w lidze jeszcze na Yahoo z tego co widzę, ale nie wiadomo kiedy jest u nas Draft bo ktoś mocno śpi. 
 

@striker pobudka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RonnieArtestics @Scrat zatem przestawiłem na poniedziałek, 21:00. Ja co prawda mam wtedy inny draft na ESPN, ale dla mnie to nie jest aż taki problem. W zasadzie zostajemy jeszcze tylko z niedzielą. @bulek proponuję, by u Was był inny dzień (niedziela?) i kto może w niedzielę niech idzie do Ciebie, a kto w poniedziałek tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, striker napisał:

@RonnieArtestics @Scrat zatem przestawiłem na poniedziałek, 21:00. Ja co prawda mam wtedy inny draft na ESPN, ale dla mnie to nie jest aż taki problem. W zasadzie zostajemy jeszcze tylko z niedzielą. @bulek proponuję, by u Was był inny dzień (niedziela?) i kto może w niedzielę niech idzie do Ciebie, a kto w poniedziałek tutaj.

Ustawiłes na 24 października :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.