Skocz do zawartości

Sezon 2022/23 Liga III South


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

W tym watku niech bedzie organizacja i dyskusje dotyczace ligi III South w sezonie 2022/23

Po zeszlorocznych wynikach oraz losowaniu w jej sklad wchodza [w kolejnosci grup i wynikow losowania, po myslniku bedzie nazwa druzyny, "/" oznacza inny nick na forum niz na Yahoo]:

Los angeles Anwil
RonnieArtestics
nawciarz
Fajerkraker
Scrat
thompkins
Gawron
Wojownicza Truskawka
JarenGOAT
tweetas
hasek
striker [komisz]
Pablo81
szogo
Krasnymon
ernie9005

W sumie 16 GMow z czego w tym sezonie Top5 awansuje do ligi II.
Spadkow nie bedzie, ale prosba o gre do konca by nie psuc zabawy pozostalym, olanie gry może zablokowac awans.

Wygrany ligi dostanie zaproszenie do Ligi Mistrzow.

Komisarzem ligi jest striker jako najbardziej doswiadczony GM ktory zgodzil sie pelnic ta funkcje 😉

Planowany termin draftu -

Link do ligi na Yahoo -

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc ja też to kiepsko widzę. Nie pisałem się na komiszowanie, ale widać reszta też @wiLQ odmówiła i jest jak jest - sam mam nawał pracy, więc jeszcze mobilizowanie całej zgrai debiutantów to raczej mało wykonalne zadanie. Zresztą w zeszłym sezonie w mojej lidze w regułach miałem wyraźny zapis, że spada bottom 3, więc tę relegację przyjąłem z zaskoczeniem (tak jak Ty @RonnieArtestics piszesz, że wskutek rezygnacji teamu z II powinni Cię tam przenieść, tak i ja mam swoje argumenty, bo jednak do końca zeszłego sezonu starałem się utrzymać nad kreską, którą uważałem za stan faktyczny).  

Na ten moment mamy taką ekipę, jak poniżej. Jak ktoś kojarzy resztę, to piszcie :) 

Zrzut ekranu 2022-10-07 080925.jpg

W dniu 30.09.2022 o 16:06, blamu2 napisał:

Dzieki bardzo

@bulek  @striker  @wiLQ  Czy moglibyscie nas zamienic? Czy moge sie juz po prostu dolaczyc do South z linka?

 

Jak dla mnie to się przenoś, ale niech @wiLQ ma tu ostatnie słowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.