Skocz do zawartości

Sezon 2022/23 Liga I


wiLQ

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, wiLQ napisał:
Cytat

- BarcaTeam [KAT straci wg mnie przy Gobercie w zbiórkach, blokach i skuteczności, Capela chyba już emerytura, ale zazdroszczę końcówki draftu, pewnie kilku będzie można drogo wymienić żeby pozyskać kolejnego superstara do Tatuma i KATa]

Tzn kogo konkretnie z koncowki zazdroscisz?

każdy ze sklepu "wszystko za 6$ lub mniej" - są fajni i będą mieli impact, trochę to zawęża zabawę na FA, bo szkoda wywalić kogokolwiek (w przeciwieństwie do np. mojego szrotu gdzie już dwóch poleciało na swoje miejsce rynku...)

zdecydowanie wolę Huerrtera, Brooksa i Dinwiidiego niż Bambę, Kyle i Conleya (który akurat ładnie zagrał, ale to tylko reklama i zaraz wyląduje jako zmiennik dla CP3, Irvinga albo innego contendera i będzie grał po 15min...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.10.2022 o 18:09, aQQ napisał:

każdy ze sklepu "wszystko za 6$ lub mniej" - są fajni i będą mieli impact, trochę to zawęża zabawę na FA, bo szkoda wywalić kogokolwiek (w przeciwieństwie do np. mojego szrotu gdzie już dwóch poleciało na swoje miejsce rynku...)

zdecydowanie wolę Huerrtera, Brooksa i Dinwiidiego niż Bambę, Kyle i Conleya (który akurat ładnie zagrał, ale to tylko reklama i zaraz wyląduje jako zmiennik dla CP3, Irvinga albo innego contendera i będzie grał po 15min...)

Przed sezonem bym z tym dyskutowal, ale moi tak nedznie zaczeli i jestem ostatni w tabeli, wiec chyba chwilowo stracilem prawo do madrzenia sie ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.10.2022 o 19:50, wiLQ napisał:

Przed sezonem bym z tym dyskutowal, ale moi tak nedznie zaczeli i jestem ostatni w tabeli, wiec chyba chwilowo stracilem prawo do madrzenia sie ;->

Po ilu meczach można zacząć wyciągać jakieś miarodajne wnioski wg Ciebie? Patrząc na tabele na średnich sprzed roku w 2 West, to po 150-200 w miarę się zaczyna dzielić tabela na lepsze i słabsze drużyny. Jakie Ty masz doświadczenia w tej kwestii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, barcalover napisał:

Po ilu meczach można zacząć wyciągać jakieś miarodajne wnioski wg Ciebie? Patrząc na tabele na średnich sprzed roku w 2 West, to po 150-200 w miarę się zaczyna dzielić tabela na lepsze i słabsze drużyny. Jakie Ty masz doświadczenia w tej kwestii?

To zalezy co masz na mysli, jakosc druzyn roto IMO po ok cwiartce sezonu zaczyna sie krystalizowac - w sensie, ze wiekszosc ligi jest podzielona na tiery i beda pojedyncze duze wzrosty/spadki miedzy nimi [co wazne to raczej nie same z siebie tylko glownie przez grubsze zmiany skladu typu kontuzje i trejdy/steale FAsowe w 2 polowie].

Natomiast wg mnie jakosc graczy mozna oceniac praktycznie od razu i juz widac, ze wtopilem za duzo kasy na np Kawhim, Bambie czy Duarte...

P.S. Poki co sie bije z @aQQ na waiverach bo jako jedyni chcielismy Graysona i Gafforda. Lupem sie podzielilismy ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.11.2022 o 09:06, goozman napisał:

bardzo ciekawe czy @wiLQ wygrzebie się z kupy - czyli przede wszystkim czy znajdzie frajera na Kawhia :)

Zapowiada sie ciezko bo w tej lidze udalo mi sie zebrac wszystkie swoje busty i zero steali ;-]

I nawet nie uznaje Kawhiego za najwiekszy problem, a co sie stalo z wysokimi - Horford+Wood+OO+Randle poki co graja grubo ponizej moich oczekiwan, wiec 51$ draftowych dolarow na dzis jest gorsze niz Boucher pobrany za darmo! Ale sezon jeszcze mlody...

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2022 o 11:48, rk18tw napisał:

Nie ma sie co martwić. Zawsze można było mieć gorszy draft i przepłacić w nim Tatuma i Townsa😁

Eee yyy, przeciez Towns zaczal bardzo slabo jak na 4 najwyzsza kase w lidze 😜

Ale coz, teraz sie latwo madrzyc, a zwlaszcza jak sie nie dawalo zadnych opini o innych druzynach ;->
Tylko @barcalover i @aQQ teraz czuja bol spalonych przepowiedni bo sie odwazyli takowe napisac!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wiLQ napisał:

Tylko @barcalover i @aQQ teraz czuja bol spalonych przepowiedni bo sie odwazyli takowe napisac!

Cóż, nie wyszedłeś u mnie wysoko w „tabelce”, ale aż takiej tragedii Kawhiego i tych kilku kluczowych rolesow się nie spodziewałem.

Btw. jeśli u mnie nic się nie zmieni, a Poole się ogarnie rzutowo, to będę miał jednego guarda do oddani za F/C. Wszyscy do wzięcia włącznie z Maxeyem i Cadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wiLQ napisał:

Eee yyy, przeciez Towns zaczal bardzo slabo jak na 4 najwyzsza kase w lidze 😜

Ale coz, teraz sie latwo madrzyc, a zwlaszcza jak sie nie dawalo zadnych opini o innych druzynach ;->
Tylko @barcalover i @aQQ teraz czuja bol spalonych przepowiedni bo sie odwazyli takowe napisac!

Czasami lepiej milczec niz wymadrzac sie na sile 😜

A co do  Townsa to rozpedza sie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.11.2022 o 18:29, barcalover napisał:

ale aż takiej tragedii Kawhiego i tych kilku kluczowych rolesow się nie spodziewałem.

Nom, nie mialo znaczenia, ze cena za Kawhiego niska jak nie gra. Pewnie zawali wszystkie druzyny, ktore go wydraftowaly.
 

W dniu 7.11.2022 o 18:29, barcalover napisał:

Btw. jeśli u mnie nic się nie zmieni, a Poole się ogarnie rzutowo, to będę miał jednego guarda do oddani za F/C. Wszyscy do wzięcia włącznie z Maxeyem i Cadem.

Ja tez bym chetnie pohandlowal, ale problem slabego poczatku jest taki, ze nie ma za bardzo kim handlowac ;->

W dniu 7.11.2022 o 22:30, rk18tw napisał:

Czasami lepiej milczec niz wymadrzac sie na sile 😜

I tak wlasnie forum umiera...

W dniu 7.11.2022 o 22:30, rk18tw napisał:

A co do  Townsa to rozpedza sie.

Gobert wrocil i juz sie uspokoil ;->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wróciłem z wakacji i od razu duża wymiana, odlatują:

- Donovan jest fajny i pytanie czy to kwestia otwartej dziury bez Goberta czy jednak tymczasowy wyskok MVP, ja obstawiam drugie

- Poku jest jeszcze fajniejszy bo ma pozycję C dla mnie dość istotną i robi BLK, ale to big risk/big reward, ja w mojej pozycji contendera nie muszę tego obstawiać

przylatują:

- Garland, pewnie z DM trochę mniej asyst ale może FG% podskoczy

- Middleton, o ile wróci sprawny i za bardzo nie będą go managmentować to fajna opcja bez minusów, takich lubię na początku sezonu, potem w trakcie można zawsze wymienić żeby ratować jakąś kategorię

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobralem Tyusa po informacji o absencji Moranta, ale go nie wystawilem... oj to nie bedzie moj sezon w tej lidze. Juz pakuje walizki ;->

Co do trejdu to bardzo ciekawy bo na ten sezon duza roznica na jedna strone, a po oczekiwaniach i zeszlym sezonie duza roznica na druga strone.
IMO to dobre sell-high Donovana i buy-low Middletona, ale mozna miec inna opinie, zwlaszcza, ze Donovam i Garland graja razem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.