Skocz do zawartości

[2038] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, eMeS napisał:

Wow, jaki nieprzyjemny po odpadnieciu rakiet :P sam po nocach simuje, a innych pogania

Mojego przyszłego franchise playera Kellego Oubre Jr. mi tam tylko nie zepsuj :P Pozwolę mu pograć u jakiegoś tankera z sezon, czy dwa zanim będę miał jakieś swoje picki dostępne. 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, SlaKB napisał:

Robienie draftu to wbrew pozorom nie jest nic przyjemnego więc szanujcie wszystkich, którzy podejmują się tego zadania, a nie jakiś tryb roszczeniowy się włącza :P

Ja chciałem robić. Potem proponowałem pomoc. Nie widzę powodów do wielkiego szanowania eMeSa w tej sytuacji, bo draft powinien być ogłoszony koło day100. 

Tu jest jawne walenie w c***a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, MarcusCamby napisał:

Ja chciałem robić. Potem proponowałem pomoc. Nie widzę powodów do wielkiego szanowania eMeSa w tej sytuacji, bo draft powinien być ogłoszony koło day100. 

Tu jest jawne walenie w c***a. 

w sumie to jest jedyne wydarzenie które nie jest robione prawidłowo w tej gierce 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, MarcusCamby napisał:

nie ma co narzekać, skille dość ciekawie rozłożone

Dobra robota wykonana, chociaż co się naczekaliśmy to nasze 😉  

owszem chociaż potencjał mógł by być trochę bardziej rozłożony. Mnie w oczy bardzo razi różnica między Okaforem a Ternerem.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez jaj z tym draftem, Booker ma 751 ovr jak taki Beal (z nieporównywalnie gorsza kariera) miał chyba 830 na początku? 

Przeciez po tym pliku wychodzi na to, ze Bobby Portis może być 1 draftu a do tego na starcie jest praktycznie takim samym strzelcem co Booker, lol.

Imo wypaczanie rozgrywki jest jak co roku drafty aż tak bardzo maja się różnic pod względem konstrukcji draftu. 

Booker wyglada na starcie jakby miał iść z 10 pickiem rok temu, to trochę nie fair

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

bez jaj z tym draftem, Booker ma 751 ovr jak taki Beal (z nieporównywalnie gorsza kariera) miał chyba 830 na początku? 

Przeciez po tym pliku wychodzi na to, ze Bobby Portis może być 1 draftu a do tego na starcie jest praktycznie takim samym strzelcem co Booker, lol.

Imo wypaczanie rozgrywki jest jak co roku drafty aż tak bardzo maja się różnic pod względem konstrukcji draftu. 

Booker wyglada na starcie jakby miał iść z 10 pickiem rok temu, to trochę nie fair

Co ty mówisz? 

Przecież Booker mi tu wygląda jak James Harden. 

Czemu dostał taki kosmiczny inside połączony z jumpingiem? 

Booker to legit jedynka draftu. Moim zdaniem przesadzona względem RL NBA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Qcin_69 napisał:

bez jaj z tym draftem, Booker ma 751 ovr jak taki Beal (z nieporównywalnie gorsza kariera) miał chyba 830 na początku? 

Przeciez po tym pliku wychodzi na to, ze Bobby Portis może być 1 draftu a do tego na starcie jest praktycznie takim samym strzelcem co Booker, lol.

Imo wypaczanie rozgrywki jest jak co roku drafty aż tak bardzo maja się różnic pod względem konstrukcji draftu. 

Booker wyglada na starcie jakby miał iść z 10 pickiem rok temu, to trochę nie fair

oho

@Qcin_69 odpalił excele

Theoden Lotr GIF - Theoden Lotr So It Begins - Discover & Share GIFs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

oho

@Qcin_69 odpalił excele

Theoden Lotr GIF - Theoden Lotr So It Begins - Discover & Share GIFs

no sprawdziłem i uważam ze ovr Bookera który się nie mieści w top30 słabego draftu to jest jakieś nieporozumienie, sorry, ale ostatnie drafty były tak bardzo przesadzone w druga stronę ze robienie tego tak słabego (i jak mniemam kolejnych na jego modłe) sprawi ze drużyny takie jak Bulls i Nuggets na wiele lat zdominują te grę bo uzbierały tak dużo talentu ze owy Booker musiałby mieć 4-5 zajebistych campow by wejść na poziom sophmore Hardena.

O ile zgadzam się co do takiego KATa bo jest dobrze odwzorowany, o tyle Booker który jest scorerem na poziomie Portisa jest zupełnym nieporozumieniem.

Drafty powinny służyć do zachowaniu balansu gry mimo wszystko, a wy robicie trochę jak z reformami szkolnictwa w Polsce, co 3 sezony zmiana podejścia o 180 stopni, co uważam za kiepskie rozwiązanie i na szczęście łatwe do naprawienia, bo robienie Bookera gorszym od rookie Beala jest po prostu niczym nieuzasadnionym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.