Skocz do zawartości

[2038] Regular Season - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

RGD2 wpadł na chwilę. Nawet prowadził jakieś negocjacje, a potem znowu zniknął i skład po dziś dzień nie jest ustawiony. 

Szkoda, bo Sixers po super campach Denga i Kobego mieli wszystkie karty, by walczyć o mistrzostwo. 

Gratulacje @kuba2419 i powodzenia! 

Edytowane przez MarcusCamby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

ogloszenie parafialne - jesli @SlaKB do day90 nie da znaku zycia to Pistons beda do wziecia (Cichy 1szy w kolejce ofc)

tak zeby nowy GM mial jeszcze moment na pokombinowanie z trejdami przed TD

ogloszenie parafialne nr 2 - @kuba2419 zglosil sie na nowego komisza i jego kandydatura zostala zaakceptowana

jakos w przyszlym tygodniu zaczniemy wdrazanki

Cichy to mój mąż więc możesz wziąć kolejną osobę w kolejce my będziemy razem rządzić Heat by było potęga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, profésora napisał:

Cichy to mój mąż więc możesz wziąć kolejną osobę w kolejce my będziemy razem rządzić Heat by było potęga :D

ok - jesli tak wolicie to nie ma sprawy

grunt zebyscie sie kochali co najmniej w polowie tak mocno jak @Pablo81 i @elwariato!

xD

a ja w takim razie kolo day 85 (jak SlaKB bedzie mia) zaczne naganiac - no chyba ze ktos zna kogos kto zna kogos (itd) kto chcialby dolaczyc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

A jest jakaś kolejka chętnych w ogóle? 

Bo jak nie to gentlemana @ignazz można by zaprosić z powrotem co oddał ukochany swój klub kobiecie :P

ofc dla ignazza drzwi simbasketu zawsze stoja otworem, chociaz mam wrazenie ze podoba mu sie rola tego komunetujacego dziada muppeta z lozy szydercow xD

Teraz, Koelner napisał:

 

a jest w ogóle ktoś kto by nie chciał?

to zli ludzie sa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, MarcusCamby napisał:

RGD2 wpadł na chwilę. Nawet prowadził jakieś negocjacje, a potem znowu zniknął i skład po dziś dzień nie jest ustawiony. 

Szkoda, bo Sixers po super campach Denga i Kobego mieli wszystkie karty, by walczyć o mistrzostwo. 

Gratulacje @kuba2419 i powodzenia! 

@RDG2 ma tak od zawsze - ale ofc dobrze zeby nie odpuscil kolejnego FA bo po ostatnim jest red flagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, julekstep napisał:

ogloszenie parafialne - jesli @SlaKB do day90 nie da znaku zycia to Pistons beda do wziecia (Cichy 1szy w kolejce ofc)

tak zeby nowy GM mial jeszcze moment na pokombinowanie z trejdami przed TD

ogloszenie parafialne nr 2 - @kuba2419 zglosil sie na nowego komisza i jego kandydatura zostala zaakceptowana

jakos w przyszlym tygodniu zaczniemy wdrazanki

 

23 minuty temu, MarcusCamby napisał:

RGD2 wpadł na chwilę. Nawet prowadził jakieś negocjacje, a potem znowu zniknął i skład po dziś dzień nie jest ustawiony. 

Szkoda, bo Sixers po super campach Denga i Kobego mieli wszystkie karty, by walczyć o mistrzostwo. 

Gratulacje @kuba2419 i powodzenia! 

Dzięki postaram się jak najlepiej robić swoją robotę 😎😉😅👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, eMeS napisał:

ja moge przejac obowiazek robienia draft klasy jbc 👍💣💰

taaaaak pls! ❤️👨‍❤️‍👨

@eMeS jeszcze bys zrobil execa dla pozycji albo udostepnil kod w txt zeby odpalac z jakiegos visual code'a (zakladam ze to 1 gora 3 moduly) to juz w ogole milosc totalna

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, MarcusCamby napisał:

A ja tyle czasu chciałem to robić i odrzucałeś mnie :(

Jak nam sie skoncza zawodnicy to trzeba bedzie pomyslec co dalej - imo najbardziej realna opcja to albo reset znowu o kilkadziesiat lat, albo mieszane drafty z zawodnikami z roznych lat.

Jeżeli zdecydowalibyśmy się na drafty mieszane, to bedziemy potrzebowali klas ze wszystkich lat. Wiec moglbys sie zająć starymi klasami jakbyś chciał. Jeżeli oczywiście będziemy szli w tym kierunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, eMeS napisał:

Jak nam sie skoncza zawodnicy to trzeba bedzie pomyslec co dalej - imo najbardziej realna opcja to albo reset znowu o kilkadziesiat lat, albo mieszane drafty z zawodnikami z roznych lat.

Jeżeli zdecydowalibyśmy się na drafty mieszane, to bedziemy potrzebowali klas ze wszystkich lat. Wiec moglbys sie zająć starymi klasami jakbyś chciał. Jeżeli oczywiście będziemy szli w tym kierunku

Ja jestem za resetem, bo chciałbym zagrać tymi wszystkimi retro zawodnikami i wiem, że nie jestem odosobniony z tym poglądem :)

Jakbym miał tworzyć retro zawodników to wziąłbym dziadka @Koelner do konsultacji :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eMeS napisał:

Jak nam sie skoncza zawodnicy to trzeba bedzie pomyslec co dalej - imo najbardziej realna opcja to albo reset znowu o kilkadziesiat lat, albo mieszane drafty z zawodnikami z roznych lat.

Jeżeli zdecydowalibyśmy się na drafty mieszane, to bedziemy potrzebowali klas ze wszystkich lat. Wiec moglbys sie zająć starymi klasami jakbyś chciał. Jeżeli oczywiście będziemy szli w tym kierunku

Jak dobrze liczę to mamy jeszcze na reset około 12 draftów, czyli około 4 lata?

Aktualnie 9 plus pewnie 3 dodatkowe, bo te 9 rozegramy w jakieś 3 lata, więc dojdą pewnie draftu 2023, 2024, 2025.

Także wydaje mi się, że mamy jeszcze mnóstwo czasu, jakbyśmy teraz decydowali to może tak być, że do tego czasu większość już nie będzie w to grała a my będziemy teraz decydowali jak będą grać nasi następcy.

Ja jestem za realnymi zawodnikami, pytanie od którego roku zaczyna się kółko.

Może nieśmiało pomyśleć o zmianie silnika, tak by były większe możliwości i nowocześniejsza mechanika gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eMeS napisał:

Jak nam sie skoncza zawodnicy to trzeba bedzie pomyslec co dalej - imo najbardziej realna opcja to albo reset znowu o kilkadziesiat lat, albo mieszane drafty z zawodnikami z roznych lat.

Jeżeli zdecydowalibyśmy się na drafty mieszane, to bedziemy potrzebowali klas ze wszystkich lat. Wiec moglbys sie zająć starymi klasami jakbyś chciał. Jeżeli oczywiście będziemy szli w tym kierunku

no opcji jest kilka, za 3-4 sezony pewnie trzeba będzie zrobić wielką ankietę

na tę chwilę widzę takie opcje:

1. dogranie co jest z reala i potem gracze z 'defaultu' (czyli newgeny tworzone przez gierkę)

a) same newgeny

b) przeplatane co jakiś czas nowymi 'real' draftami

2. Cofnięcie zegara i robienie kolejnego kołeczki od 70's/80's

3. Twardy reset całej ligi (czyli kasujemy całą dotychczasową historię i startujemy sobie z jakimiś składami np. z 80s-90s

4. Coś jeszcze/jakieś pomysły?

 

ja osobiście jestem za 1 (raczej 1a), bo chciałbym żeby simbasket tworzył swoje własne gwiazdy (+ rozwiązany byłby problem draftowy), ew. za 3

opcja nr 2 totalnie psuje wszelkie milestony, hofy itp (no duble fatalnie tam wyglądają dla takiego cyferkowego pedanta jak ja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam bym zaczął nawet od końca lat 40tych jak startowało NBA - fajnie by było te no namey sobie przybliżyć :P 

Odnośnie teraźniejszości to z 2-3 kolejne sezony po draftach rl o których wspominał wyżej Tecu możemy też bazować na mockach i obaczymy czy przewidzimy jakieś gwiazdy z tych baaaaaardzo wstępnych mocków - to daje nam kolejne 3 simkowe sezony i 1 kalendarzowy rok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Alonzo napisał:

ja tam bym zaczął nawet od końca lat 40tych jak startowało NBA - fajnie by było te no namey sobie przybliżyć :P 

Odnośnie teraźniejszości to z 2-3 kolejne sezony po draftach rl o których wspominał wyżej Tecu możemy też bazować na mockach i obaczymy czy przewidzimy jakieś gwiazdy z tych baaaaaardzo wstępnych mocków - to daje nam kolejne 3 simkowe sezony i 1 kalendarzowy rok. 

Tylko wtedy było mało graczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.