Skocz do zawartości

[2038] Draft i Free Agency - Komentarze


SlaKB

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pablo81 napisał:

k****, PO MVP i AllDef 2nd idą za Blejka! Już nie rób jak. To nie wymiana Gay-Love!

mordo Blake to jest dużo bardziej wartościowy asset niż 33 letni Baron na rok, szczególnie że i tak dla Pacers ten trejd to taka różnica że może w tym roku znów odpadną w 1st round (jak się akurat Baron nie zdecyduje połamać)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, julekstep napisał:

mordo Blake to jest dużo bardziej wartościowy asset niż 33 letni Baron na rok, szczególnie że i tak dla Pacers ten trejd to taka różnica że może w tym roku znów odpadną w 1st round (jak się akurat Baron nie zdecyduje połamać)

Sezon temu dałem za 32letniego Barona Jrue i Favorsa. I gdybym mógł cofnąć czas, to bym to jeszcze raz zrobił. Bo lepiej mieć 1 pierścień niż bujać się bez niego.

Teraz za Barona i Hawesa dostaje Griffa i pick, a więc mniej niż zapłaciłem GS.

Collison - Baron - Green (Fernandez) - Val - Hawes to ekipa na 1st rnd? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, julekstep napisał:

mordo Blake to jest dużo bardziej wartościowy asset niż 33 letni Baron na rok, szczególnie że i tak dla Pacers ten trejd to taka różnica że może w tym roku znów odpadną w 1st round (jak się akurat Baron nie zdecyduje połamać)

Mógł Valanciunasa odebrać a nie odebrał więc nie ma się co czepiać... Chociaż kto wie czy Baron z Valem do Spurs w trakcie sezonu nie pójdą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

Sezon temu dałem za 32letniego Barona Jrue i Favorsa. I gdybym mógł cofnąć czas, to bym to jeszcze raz zrobił. Bo lepiej mieć 1 pierścień niż bujać się bez niego.

Teraz za Barona i Hawesa dostaje Griffa i pick, a więc mniej niż zapłaciłem GS.

Collison - Baron - Green (Fernandez) - Val - Hawes to ekipa na 1st rnd? Nie sądzę.

Jrue i Favors od kogo dostali te kontrakty? Bo one już są meh a będą tylko gorsze. Nie gwarantuja gry o cokolwiek a do splawienia trzeba by dopłacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Sezon temu dałem za 32letniego Barona Jrue i Favorsa. I gdybym mógł cofnąć czas, to bym to jeszcze raz zrobił. Bo lepiej mieć 1 pierścień niż bujać się bez niego.

Teraz za Barona i Hawesa dostaje Griffa i pick, a więc mniej niż zapłaciłem GS.

Collison - Baron - Green (Fernandez) - Val - Hawes to ekipa na 1st rnd? Nie sądzę.

32 letni Baron > 33 letni Baron

sytuacji Spurs przy okazji trejdu (Ty sensownie poszedłeś w all-in po mistrzostwo) != sytuacja Pacers przy okazji trejdu (Pacers znów się miotają między 1st round a 9th spot)

 

przecież ten skład co wymieniłeś to taka super bieda wersja Spurs, gdzie dajesz mały upgrade dla podkoszowych (ale dalej nie ma tam rewelacji) za to 2gą (albo bardziej 1b) i 3cią opcję Gay-Rose wymieniasz na muppetów Collison-Green

no pls, takie bajki o byciu contenderem przez tę ekipę to możesz wariatowi sprzedawać xD

4 minuty temu, kahR napisał:

Jrue i Favors od kogo dostali te kontrakty? Bo one już są meh a będą tylko gorsze. Nie gwarantuja gry o cokolwiek a do splawienia trzeba by dopłacić.

a to dodatkowa kwestia, że zarówno Jrue i Favors to gorsi 1 to 1 gracze niż Blake

słabe campy i mogą być bardziej toksycznymi kontraktami niż jakimiś assetami :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, ignazz napisał:

Patologiczny ukladzik. 

Rozwiń proszę. Dajecie się @julekstepwodzić za nos jak dzieci.

@Koelner jak mi się nudziło, to miałeś na stole Gaya za Monroe i nie chciałeś o tym słyszec. Jak to @julekstepskomentujesz????

Akurat @Koelner i @ignazz macie wspólną cechę, przez którą wasze ekipy są, gdzie są - musicie wymianę wygrać 20:0 (jak jeszcze Ignazowi się chciało chcieć), albo nie robicie żadnej.

BTW @ignazz dawałem Tobie kiedyś za Hilla dużo młodszego Hughesa i assety, ale nie chciałeś, a teraz krytykujesz analogiczną sytuację Baron-Griff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał:

 

@Koelner jak mi się nudziło, to miałeś na stole Gaya za Monroe i nie chciałeś o tym słyszec. 

Geja i w dodatku Rudego?

 

4 minuty temu, Pablo81 napisał:

Akurat @Koelner i @ignazz macie wspólną cechę, przez którą wasze ekipy są, gdzie są - musicie wymianę wygrać 20:0 

przecież @elwariato i @Tecu wyjebal mnie w trejdach jak dziecko w sądzie, i w sumie 1 z 3 trejdow z @gimmie zrobiłem win-win

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pablo81 napisał:

@Alonzo

A gdzie Twoj legendarny bilans WinRating?

Ze 2 tyg. będzie ten nudny draft  #ziew# to się nie spieszyłem, ale Kuba mi się wepchnął z moim WinRaitingiem.. 

1 godzinę temu, kuba2419 napisał:

Spurs - 78

Raptors - 72

WOLVES - 68

Magic - 67

C's -63

Rockets - 60

Bulls - 60

Suns - 59

JAZZ - 52

Pacers - 48

Pistons - 47

Hornets - 46

Sonics - 45

76ers - 45

Cavs - 44

PTB - 44

Grizzlies - 44

Bucks - 43

Mavs - 42

Wizzards - 41

Knicks - 40

GSW - 38

Hawks - 37

LAL - 34

Heat - 33

LAC - 26

Nuggets - 24

Nets -24

Kings -23

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

mordo Blake to jest dużo bardziej wartościowy asset niż 33 letni Baron na rok, szczególnie że i tak dla Pacers ten trejd to taka różnica że może w tym roku znów odpadną w 1st round (jak się akurat Baron nie zdecyduje połamać)

Jak ja w 1rd wypadne to ty bankowo do po nie awansujesz😋 ogolnie to się cieszę ze takie odium, byś powiedział ze dobry deal dla Indy to bym w zyciu nie klepną 😄

2 godziny temu, ignazz napisał:

Patologiczny ukladzik. 

Wywal kobite z domu jak robi problemy 😉

2 godziny temu, Koelner napisał:

Geja i w dodatku Rudego?

 

przecież @elwariato i @Tecu wyjebal mnie w trejdach jak dziecko w sądzie, i w sumie 1 z 3 trejdow z @gimmie zrobiłem win-win

Sam żeś sie wyjebał, juz sobie o tym gadalismy, kontrakt duncana ci w niczym nie wadził i miałeś picki na osłodę 

2 godziny temu, kuba2419 napisał:

No nie no @julekstep baron nawet na ten jeden sezon powinien być fajny a co do reszty to zależy jak się rozwiną w campach :) ale też na wschodzie ciężko będzie Pacers o więcej jak 2rd.

Może gdyby nie było tam tego picki to by lepiej to wyglądało :)

Jak tragic do efc awansowali to jaki on tam mocny😋 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.