Skocz do zawartości

Random Shit 22/23


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

 

Wg mnie Nba powinno na to zareagowac nawet jezeli to bylo podczas treningu. Min 10 meczy powinien byc out

Edit: moze byc ze dwa miechy w gore

 

Fast forward to Wednesday’s practice. Our sources on site say Poole called several fouls during a scrimmage, and Draymond called him a “bitch” multiple times as a result.
Source: TMZ Staff @ TMZ.com

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

on już pod koniec sezonu wyglądał bdb, szkoda, że przez wielkie dupsko Randla nie ma dla niego szans na więcej minut

To się może szybko zmienić 

Knicks raczej nie powinni wiązać z nim nadziei, ten kontrakt to jakaś pomyłka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ale wiesz, że w drugim meczu Giannis nie grał?

nie wiedzialem dzieki za info

Draymon na konferencji juz taki madry nie byl jak na swoich podcastach

powiedzial tyle ze nic nie powiedzial

i nawet chyba nie przeprosil? 

wylaczylem po 2 minutach gosc robi z siebie filozofa po tym jak wyjebal koledze partyzanta

w mysl zasady, pomoz koledze, wypierdol mu bule

EDIT

jednak przeprosil raz na samym poczatku Poola

 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2022 o 20:11, barcalover napisał:

Nagrałem i mam zamiar w miarę regularnie nagrywać podcast z koszykarskim memiarzem Babiarzem. Jakby ktoś chciał sprawdzić i dać feedback - śmiało!

 

Wczoraj wrzuciliśmy do sieci drugi odcinek, jeśli ktoś chciałby posłuchać to zapraszam:

Oczywiście wszelki feedback i opinie mile widziane! Dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.10.2022 o 12:56, barcalover napisał:

Wczoraj wrzuciliśmy do sieci drugi odcinek, jeśli ktoś chciałby posłuchać to zapraszam:

Oczywiście wszelki feedback i opinie mile widziane! Dzięki :) 

Wczoraj nagraliśmy 3 odcinek.

SoundCloud: 

Spotify:

https://open.spotify.com/episode/0ZACgllIjOtrojS4BrhzKr?si=f28333dd6d254ccf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstaje rano. Wrzucam sobie 2 i 3 Suns-Mavs i mówię ooo chyba mieli rację ci co pisali o kryzysie Suns. Nic się tam nie kleiło. Luka z woodsem szaleją. Robią co chcę. Wyłąćzam kompa jade do pracy a tu wynika 107-105 dla Suns... Co tam się odwaliło od końcówki tej 3 kwarty. Tam w polowie było jakieś plus 20 dla mAvs i nic nie wskazywało na zmianę wyniku

Ile tygodni / sezonów Cuban potrzebuje by ogarnąć temu Luce sensowne wsparcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ely3 napisał:

Wstaje rano. Wrzucam sobie 2 i 3 Suns-Mavs i mówię ooo chyba mieli rację ci co pisali o kryzysie Suns. Nic się tam nie kleiło. Luka z woodsem szaleją. Robią co chcę. Wyłąćzam kompa jade do pracy a tu wynika 107-105 dla Suns... Co tam się odwaliło od końcówki tej 3 kwarty. Tam w polowie było jakieś plus 20 dla mAvs i nic nie wskazywało na zmianę wyniku

Ile tygodni / sezonów Cuban potrzebuje by ogarnąć temu Luce sensowne wsparcie?

Chyba zaspany byłeś, że po tym meczu krytykujesz Cubana, a nie Lukę właśnie. W drugiej połowie Suns przestali się nabierać na jego grę i postanowili żyć z izolacjami Luki, w efekcie czego piłka przestała krążyć i zaciął się cały atak Mavs. Jedyna chwila po przerwie kiedy Mavs wyglądali dobrze, to wtedy, gdy się Wood rozkręcił i zdobył 16 pkt z rzędu, wtedy Luka jednak odpoczywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@karpik JA pisałem ,ze widziałem drugą i początek 3 kwarty więc nie byłem zaspany tylko nie wiedizałem co sie wydarzyło na przełomiec 3 i 4. Widziałem dobrą grę Luki w drugiej i szaleństwa Wooda w 3 kwarcie tzn wyszedłem jak on miał chyba 10 pkt z rzędu a jak widze zakończył z 16

Ok jak mówisz ,że Monty ogarnął rotacje w obronie to fajnie ale i tak stracić 20 pkt przewagi w 10 minut to trzeba się starać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.