Skocz do zawartości

Random Shit 22/23


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

To miała być lista najlepszych drużyn a znowu kierujesz się tylko i wyłącznie sympatią i powtarzasz ze nie lubisz Embiida i Hardena xD

Nie lubię też Cavs a widze ich w top 4 

 

Lubię bulls a nie wspomniałem o nich  

 

Sixers to tykającą bomba 

Joel już nie raz atakował swoich kolegów, Harden wypiął się już kilka razy na swoich kiedy uznał że mu źle, obaj chcą być pierwszą opcją i wątpię, żeby w dłuższej perspektywie któryś z nich odpuścił 

Do tego obaj są podatni na kontuzje co źle wróży 

Światełkiem w tunelu jest wyśmienita forma fizyczna Hardena na obozie ale ja jakoś tego nie widzę długofalowo 

Wciąż jednak wolę ich ecf czy nawet tytuł niż awans do po Lakers jeśli już przy byciu hejterem jesteśmy 

 

 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, barcalover napisał:

Nagrałem i mam zamiar w miarę regularnie nagrywać podcast z koszykarskim memiarzem Babiarzem. Jakby ktoś chciał sprawdzić i dać feedback - śmiało!

 

Trzymam kciuki, trzeba pompować balonik póki młodzi na fali kosza są, może teraz coś ruszy w Polsce w końcu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, barcalover napisał:

Nagrałem i mam zamiar w miarę regularnie nagrywać podcast z koszykarskim memiarzem Babiarzem. Jakby ktoś chciał sprawdzić i dać feedback - śmiało!

 

spoko audycja. brakuje nieco luzu, ale 'ten' pewnie przyjdzie z czasem. z teza, jakoby granie z lawki mialo prowadzic do 'kwasow w szatni' (w kontekscie bagleya) kompletnie sie nie zgadzam. nie wiem skad w ogole takie przekonanie, ale spoko, kazdy ma swoje 'teorie n/t swiata'. na duzy plus to, ze pozwoliles sie 'wygadac' gosciowi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kcp78 napisał:

spoko audycja. brakuje nieco luzu, ale 'ten' pewnie przyjdzie z czasem. z teza, jakoby granie z lawki mialo prowadzic do 'kwasow w szatni' (w kontekscie bagleya) kompletnie sie nie zgadzam. nie wiem skad w ogole takie przekonanie, ale spoko, kazdy ma swoje 'teorie n/t swiata'. na duzy plus to, ze pozwoliles sie 'wygadac' gosciowi...

Wielkie dzięki za feedback! Zdecydowanie zgadzam się, że potrzeba więcej luzu, ale tak jak mówisz - jak nam się uda nagrywać regularnie, to powinno to przyjść z czasem. 

Z Bagleyem masz rację, chodziło zapewne bardziej o to, że jednak Pistons sobie trochę zapchali te pozycje pod koszem i ciężko będzie wszystkich zadowolić.

8 godzin temu, dannygd napisał:

Trzymam kciuki, trzeba pompować balonik póki młodzi na fali kosza są, może teraz coś ruszy w Polsce w końcu!

Dzięki, taki jest plan, żeby po prostu niezobowiązująco coś nagrywać w miarę regularnie i wydaje się, że potencjał jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He can talk all day about Moody and Kuminga and Poole. He’s already taken a liking to DiVincenzo. “He’s really good. I have this funny thing with White players,” he said. “It’s like, ‘Yo, it ain’t too many of y’all that are really good.’ But he’s good. I’m like, ‘You’re one of the White guys that actually belong at a high level.’ It’s White guys that belong, but he’s really good.” 

 

Igoudala o bialych w koszykówce. Wyobrażacie sobie komentarz białego pływaka, który podobnie komentuje czarnych pływaków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Reikai napisał:

He can talk all day about Moody and Kuminga and Poole. He’s already taken a liking to DiVincenzo. “He’s really good. I have this funny thing with White players,” he said. “It’s like, ‘Yo, it ain’t too many of y’all that are really good.’ But he’s good. I’m like, ‘You’re one of the White guys that actually belong at a high level.’ It’s White guys that belong, but he’s really good.” 

 

Igoudala o bialych w koszykówce. Wyobrażacie sobie komentarz białego pływaka, który podobnie komentuje czarnych pływaków?

Brzmi trochę jak wypowiedź Seana Connery o biciu kobiet otwartą ręką zamiast z pięści. W czasach gdy to mówił, brzmiało to "ostro, ale akceptowalnie". Nawet na swój sposób miłosiernie (z otwartej nie dokonasz takich urazów jak z pięści). Dziś w dobie BLM takie komentarze o białych ludziach również przechodzą bez echa, ale za kilkadziesiąt lat (30-40) nurt społeczny znowu zmieni bieg i Iguodala i jemu podobni będą się z tego tłumaczyć tak jak musiał Connery.

Folklor czasów...

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Reikai napisał:

He can talk all day about Moody and Kuminga and Poole. He’s already taken a liking to DiVincenzo. “He’s really good. I have this funny thing with White players,” he said. “It’s like, ‘Yo, it ain’t too many of y’all that are really good.’ But he’s good. I’m like, ‘You’re one of the White guys that actually belong at a high level.’ It’s White guys that belong, but he’s really good.” 

 

Igoudala o bialych w koszykówce. Wyobrażacie sobie komentarz białego pływaka, który podobnie komentuje czarnych pływaków?

 

jak to kiedyś @january ładnie napisał - no niestety, to biali kiedyś mordowali czarnych w tym właśnie kraju, więc teraz taka czkawka. Znajdzie się codziennie setki gorszych tekstów o białych które przechodzo bez echa.

Nie żebym to popierał, też mi się nie podoba ale jest jak jest.

21 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Wersja z Papieżem Polakiem fajniejsza 😉

gYF4DwyoqtFRUuBqfMsOklUwMWehAw1d.jpg

kto to w ogóle jest? ktoś znany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Brzmi trochę jak wypowiedź Seana Connery o biciu kobiet otwartą ręką zamiast z pięści. W czasach gdy to mówił, brzmiało to "ostro, ale akceptowalnie". Nawet na swój sposób miłosiernie (z otwartej nie dokonasz takich urazów jak z pięści). Dziś w dobie BLM takie komentarze o białych ludziach również przechodzą bez echa, ale za kilkadziesiąt lat (30-40) nurt społeczny znowu zmieni bieg i Iguodala i jemu podobni będą się z tego tłumaczyć tak jak musiał Connery.

Folklor czasów...

wiesz, problem nie jest w tym co powiedzial

bo powiedzial dobrze

tylko problem jest tak jak Reikai napisal

ze jakby to odwrocic to by bylo wielkie oburzenie jakby to powiedzial Brook Lopez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Działa wam nba.com na telefonie ? Widzę ze zmienili layout i ja na iPhonie doświadczam takie coś ze jak scrolluje w dol to samo mi przeskakuje do góry od razu. Wie ktoś o co chodzi? 

Tez mi ściąga w górę box score np.

Ogólnie przy tych promocjach 7 dni gratis myśle ze jest po prostu przeładowanie. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem z godzinkę tych preseasonowych meczy teraz i poziom sędziowania jest tak k**** niski 

Nie rozumiem jak można robić tyle prostych błędów 

Nie żeby gdzieś było inaczej bo poziom sędziowania jest żałosny prawie wszędzie ale takie oczywiste faule nie gwizdane

Harden popychany przy rzucie przez przewracającego się obrońcę 

Vanvleet odpychamy przy wjeździe przez Tatuma na oczach sędziego pod koszem i potem dostał dacha ze miał słusznie pretensje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.