Skocz do zawartości

Random Shit 22/23


Raven2156

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Raven2156 napisał:

Myślę, że śmiało możemy założyć już nowy wątek związany z nadchodzącym sezonem. ;)

I czyniąc honory - pierwsze pytanie w tym sezonie. Wiecie może czy jest już oficjalna data opublikowania terminarzu spotkań na najbliższy sezon?

Zazwyczaj jest to 15-20 sierpień. Teraz wracamy do kalendarza pre covid takze pewnie tak będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
36 minut temu, Pepis21 napisał:

https://www.mvpmagazyn.pl/artykul/big-3-heat-hejtowani-bo-sa-czarnoskorzy

Wszędzie rasizm, zapomniał jeszcze dodać, że Policjanci z Miami ich prześladowali xD Wade się ładnie odkleił skoro go takie fantasmagorie trzymają.

Well

widziales rodzine Wadea? w wieku kilku lat bodajze pozwolil sie synowi czy corce utozsamiac jako plec przeciwna

Gabrielle Union Shares Family Photo Ahead of Cheaper by the Dozen Premiere

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kubbas napisał:

widziales rodzine Wadea?

Widziałem cycki Gabrielle Union i pamiętam, że Wade kupił swojej matce kościół jak również miał siebie jako Spider-Mana w kiblu wymalowanego.

W sumie jak to teraz piszę plus to co Ty napisałeś to już mnie ta odklejka o rasizmie nie dziwi.

Edytowane przez Pepis21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam temat z finałów Spurs - Miami 2014, akurat moje początku na forum, więc doskonale pamiętam ten czas i taką perełkę odkopałem, by sobie przypomnieć jak forum jechało z nieudacznikiem LeBronem ( Vasquez sądził, że LeBron się kończy, @Kubbas wrzucał co chwilę mój post do łapu-capu i podejrzewał mnie o bycie drugim kontem Rappara :P ) i zachwycało się Kawhi MVP Leonardem.

W dniu 16.06.2014 o 20:40, mac napisał:

Miło jest móc znów sądzić, że POP to najlepszy coach all time. Słowa uznania też dla Ricka Carlisle i Jego Mavs, którzy stawili SAS największy opór (i to za sporym udziałem Carlisle'a, który rywalizował w "szachy" z Gregiem, jak równy z równym).

 

:P

P.S. Ogólnie jak ktoś lubi retro tematy, by przypomnieć sobie jak ludzie oceniali tamte finały to polecam ->

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.