Skocz do zawartości

nieuczciwy usługodawca i co z nim zrobić?


rw30

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie warto

co to w ogóle za pytanie? :)

ale widziales co pisalem wyzej?

strofujac typiare moglby doprowadzic do sytuacji gdzie by nigdy nie dostal tych zdjec, a tu jednak koniec koncow je dostal

zwlaszcza ze prawnie jakby chcial odzyskac jak ona jest w innym kraju to raczej to by nie bylo warte staran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubbas napisał:

strofujac typiare moglby doprowadzic do sytuacji gdzie by nigdy nie dostal tych zdjec, a tu jednak koniec koncow je dostal

mógł też dalej nie dostać, tak samo jak mógłby je dostać szybciej grożąc jej konsekwencjami, nigdy nie wiesz do końca co zadziała, nie ma tu złotego środka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2022 o 15:28, Kubbas napisał:

jakie wnioski? lepiej wrzucic na luz czy jednak nie? pisales cos do niej?

nie, ogólnie bardzo lajtowo do niej podchodziłem, w ciągu 3 tygodni po tym jak nie dostarczyła zdjęć dzień-po-dniu 3 dni z rzędu chyba tylko 2 x do niej pisałem, żadnych obelg ale też nie że proszenie się : )

Kolejna wiadomość miałem przygotować już z jakimiś realnymi (acz zgodnymi z prawem) groźbami, typu powiadomienie hiszpańskiego US itd, bo widziałem, że normalnej rozmowy laska nie chce prowadzić, a mi też na pi****leniu po próżnicy nieszczególnie zależało.

W sumie nic wielkiego, acz panna fchooj dziwna wg. mnie, bo po co jej takie coś, mogła od razu dać termin na za 2 tyg i wytłumaczyć że wleciała jej jakaś praca życia na wczoraj i ja bym się nawet wielce nie jorgał pewnie. No, ale skończenie szkoły filmowej zobowiązuje. 

Anyway, fotki robi fajne:  https://www.instagram.com/hightide._.photography/   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rw30 napisał:

nie, ogólnie bardzo lajtowo do niej podchodziłem, w ciągu 3 tygodni po tym jak nie dostarczyła zdjęć dzień-po-dniu 3 dni z rzędu chyba tylko 2 x do niej pisałem, żadnych obelg ale też nie że proszenie się : )

Kolejna wiadomość miałem przygotować już z jakimiś realnymi (acz zgodnymi z prawem) groźbami, typu powiadomienie hiszpańskiego US itd, bo widziałem, że normalnej rozmowy laska nie chce prowadzić, a mi też na pi****leniu po próżnicy nieszczególnie zależało.

W sumie nic wielkiego, acz panna fchooj dziwna wg. mnie, bo po co jej takie coś, mogła od razu dać termin na za 2 tyg i wytłumaczyć że wleciała jej jakaś praca życia na wczoraj i ja bym się nawet wielce nie jorgał pewnie. No, ale skończenie szkoły filmowej zobowiązuje. 

Anyway, fotki robi fajne:  https://www.instagram.com/hightide._.photography/   

Warto było czekać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.