Skocz do zawartości

Boston Celtics 2022/2023


MA23

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LAF napisał:

Nie chce mi się po raz kolejny pisać, że Smart przy takiej dyspozycji to powinien zaczynać mecz z ławki. Łatwe starty w, obronie zagubiony. 
 

Dobrze , że Rob ma niedługo wrócić bo niestety Al to już nie te kości. 
 

Ogólnie co to miało być. Taktyka a se jebne za trzy. Tu powinien być blow out , ale Chicago nie mogło zamknąć tego meczu wcześniej. 
 

Centrzy Chicago to skakali po głowie a Blake siedzi. Andre w 8 minut 10 zbiórek. 

Griffin nawet w prime nie zbieral jakos wybitnie takze co on ma pomoc na zbiorce jak chlop ledwo z lawki wstaje piatke przybic i nie ma kompletnie zdrowia do gry?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, LAF napisał:

Pytanie jest na ile minut jest zdolny do przebywania na boisku Blake a tego nie wie nikt. 

Myślę ,że chyba jesteś który tego nie wie. Ostatnie 4 sezony Blake to 512 minut, 1100 , 960 i obecny... Facet nie jest w stanie przekroczyć bariery 1000 minut na sezon 

42 minuty temu, LAF napisał:

Dostaje jakieś ochłapy w garbage albo z tankerami i nie wiemy jakby się prezentował z przeciwnikiem na poziomie

A wiesz dlaczego tak jest? Bo Blake już nie ustoi ani jednego picka. W obronie byłaby to autostrada. Choć Blake gra vs totalny szrot to Boston z nim jest -5 net rtg.. A Ty chcesz go wrzucić na poważnych rywali? Z nim Boston ma obronę o 11 punktów gorsza niż bez niego. Tu nie ma o czym dyskutować. Jeśli Blake miałb byc zbawcą Bostonu to oznacza ,że oni sa na poziomie Rockets a umówmy się nie są. 

Sukces Bostonu opierał się na tym ,że aż 4 kolesi grało absurdalnie efektywny sezon. Dziś zarówno Horford jak i White nie mogli trafić do kosza i od razu ofensywa siadła. . Boston to dobry zespół ale oni nie zawsze będą wygrywać

Godzinę temu, LAF napisał:

Ogólnie co to miało być. Taktyka a se jebne za trzy

Przecież Boston tak gra od początku sezonu.. Czym się to różni od meczu w Nowym Orleanie? Skuteczność 39% przy 49 rzutach to nie jest tak źle. Tylko Denver rzuca skuteczniej w sezonie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LAF napisał:

Natomiast w tym meczu Smart stoi z piłka kozłuje i bach za trzy albo Brogdon po picku z 10 metrów. A jeszcze było, że Jalen biegnie w kontrze i zamiast atakować kosz to bach za trzy w transmisji. 

Boston rzucał w tym meczu z 39% skutecznscią. To jest mega dobra średnia. To jest ich średnia z sezonu i tylko Denver rzuca skuteczniej więc jaki jest Twój punkt? Że powinni rzucać jak z Pelicans z 44% skutecznosccią ( tam akurat NOP źle broniło obwód) 

Średnia ligi to 35,6 % . Jak będa rzucać w meczu ponieżej tej skuteczności to mozna się czepiać ale skoro rzucają jak najlepszy zespół w lidze to nie bardzo wiem o co chodzi

24 minuty temu, LAF napisał:

zamiast atakować kosz to bach za trzy w transmisji. 

Oglądasz Boston? Przeciez oni dokładnie tak samo robią praktycznie w każdym meczu. W kontrach rzucają za 3. Powiedziałbym ,ze to ich standardowa zagrywka. 

Boston nie przegrał tego meczu przez słaby rzut za 3 ( bo rzucali bardzo dobrze) nie przegrał przez brak Blake czy brak zbiórki. Przegrał bo Horford , który jest dla nich kluczowy zagrał pierwszy słaby mecz w sezonie.. I słabo bronili. Wpuszczenie Blake by jeszcze pogłębiło ich problemy z obroną

Skoro Griffin pogarsza obronę Bostonu o 10-11 pkt i jest minusowym graczem grając vs jakieś totalne ogóry i nonejmy to nie wiem gdzie Ty widzisz w nim zbawiciela. On tylko mógłby dobić Boston w tym meczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smart zagrał tak jak wszystko do tej pory, średnio. Rzuca około 10 punktów, w obronie daje nie tyle ile powinien. Wbite jest jeszcze gorszy. Mecz przegrał Al do spółki z White'm. Nie ma centra bo Al nigdy nie nadawał się na walkę pod koszem a Kornet nie ma pojęcia co to krycie zawodnika. Jeżeli Horford, Smart i White w 3 rzucają mniej niż Williams to nie da się wygrać meczu. Szczególnie jak Bulls rzut dzisiaj siedział. Griffin i Vonleh są do wywalenia bo w G-League nie dadzą rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

No w meczu z Denver 37/90 czy poprzednim z Chicago 31/83 a tutaj 50/87 wiec znacząca różnica. 

A ostatnie mecze to 46 z Pelicans 46 z Hawks 48 z Pistons Poprzedni z Pistons 46. Więc nie żadna różnica. Tamte mecze wygrali ten przegrali i na pewno nie przez rzuty za 3

Oni mają średnio 42 rzuty za 3 na mecz. Rzucają najwięcej w lidze. 

50 minut temu, ptak napisał:

Tak w ogóle co to jest, że Celtics przegrało i 2 strony komentarzy. Zero wsparcia😡

2 porażki z Cabs i dwie z Bulls. A ta jedna wygrana to tez łatwa nie była . Coś wybitnie te zespoły nie leżą Celtom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

Aha czyli mecz przegrał gracz, który Twoim zdaniem jest rezerwowym a nie gracz, który startował. Ciekawa teza 

Z White byli + 1 a ze Smartem -15, ale to White jest winny nie Smart według Ciebie. 
 

Także winne osoby tej porażki to Al i Smart

Czyli według Ciebie White jest tak super graczem, że powinien być w s5 a jak wchodzi z ławki to nie daje nic.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, LAF napisał:

jeżeli swój atak bazujesz na tym czy siedzi Tobie rzut za trzy czy nie to stąpasz po cienkim lodzie

JEśli twój atak rzuca za 3 z 38-39% skutecznoscią tak jak w tym meczu to znaczy ,ze rzucasz jak najlepszy zespół w lidze. Czyli wykonałeś swoją robotę z obwodu Czyli nie stąpasz na cienkim lodzie , Mało tego średnia Bostonu z całego sezonu to 39% właśnie. A po dziejszej nocce lepsze jest Cavs i Nuggets. Więc możesz mi wyjaśnić jak rzucanie za 3 z 39% skutecznością jest słabym rzutowo dniem?

Boston ten mecz przegrało przez obronę i to na wielu płaszczyznach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał:

To co piszesz ma sens , tylko mi chodzi o to, że nie zawsze będzie te 39 % a tutaj nie widziałem żadnego pomysłu poza trójką nawet jak nie szło. O to głównie mam pretensje.

Ja mam pretensję, że grał Al. Skoro i tak nic mu nie wychodziło to mógł wejść Griffin a Horford by odpoczął.

Są plotki, że Celtics sądują Greena z GSW. Nie widzę tego, nie z taką publicznością 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Alonzo napisał:

Celebrate Lebron James GIF by ESPN

Przecież było napisane "drużyny"

50 minut temu, LAF napisał:

Dallas rozbite. Dawno nie widziałem drużyny, która jest tak uzależniona od jednego grajka. Tam właśnie co druga akcja to Doncic z piłka a reszta stoi po kątach. 
 

Zdecydowanie lepszy występ White’a niż ostatnio @ptak

Do tego nie wiem czemu Jayson nie bronił Doncicia tylko White na post up i niestety Doncic to wykorzystywał. Ogólnie chyba do tego można się lekko przyczepić jeżeli już miałbym znaleść jakiś słaby punkt w tym meczu. 

W tym meczu mało kto zagrał słabo. Widać było brak centra, jak odskoczyliśmy to niektórych trochę poniosło i zaczęło się lekceważenie rywala. W sumie tylko w pierwszej kwarcie Mavs trochę postraszyli i na tym koniec. Mecz nieciekawy, tylko fanom Celtics się spodoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al pod koszem nigdy nie dawał zbyt dużo.

W pewnym momencie było nieciekawie ale run 19-0 zrobił swoje. 

Nie wiem dlaczego Kabengele nie gra.

Co do Smarta. Widzę spory postęp, bo jak rzut mu nie siedzi to nie pałuje bez sensu tylko odpuszcza sobie i zostawia to innym

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.