Skocz do zawartości

San Antonio 50 Years Spurs 2022/23


ignazz

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, kcp78 napisał:

Przepraszam bardzo, ale ktoś tu kurwi logikę. Facet ma zaburzenie, na skutek którego, obnaża się przed ludźmi. Z odsieczą przychodzi 'specjalistka', po czym stwierdza, że to 'niepodobna', i na takie warunki pracy, to ona się nie zgadza. To są jakieś, k****, żarty!... 

A może był po prostu głupi i świecie przekonany, ze jak dostał $ i mówią mu, ze będzie twarzą organizacji to miał wywalone na konskwencje i może się obnażać przed laska, która zarabia miesięcznie tyle, ile on za jeden mecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Pablo81 napisał:

 

Skąd wiesz, że ma zaburzenie? 

Bo żaden zdrowy człowiek, który osiągnął pewien wiek biologiczny, nie zachowuje się w taki sposób... 

13 minut temu, Eliasz napisał:

A może był po prostu głupi i świecie przekonany, ze jak dostał $ i mówią mu, ze będzie twarzą organizacji to miał wywalone na konskwencje i może się obnażać przed laska, która zarabia miesięcznie tyle, ile on za jeden mecz.

Problem leży po stronie tej psycholog, bo to ona (najpewniej) nie sprostała zadaniu, które jej powierzono...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

Bo żaden zdrowy człowiek, który osiągnął pewien wiek biologiczny, nie zachowuje się w taki sposób... 

A ja wiem. Jak mieszkałem na Jezycach, to często sikali na klatkę schodową nawet w dzień. Po prostu brak wychowania. Może był kierowany wyżej, ale nie chciał iść, bądź klub  go chciał wysłać z obawy przed aferą?

Jeżeli p. psycholog zła, to żadna inna organizacja nie zatrudni dobrej i podpiszę z Primo umowy? Przecież koszykarsko to fajny asset.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Pablo81 napisał:

Nie ma dla Ciebie cienia szans, że on to uważał za np zabawne? 

jest, ale gdyby o to chodziło, to po upomnieniu przez spurs raczej by przestał. scenariusz zepsucia przez $ też uważam za mało prawdopodobny, bo tacy zawodnicy mogą przebierać w laskach i nie musiałby w ten sposób zaspokajać popędu - chyba że właśnie jest to jego immanentną cechą i nie ma nad tym kontroli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, lorak napisał:

jest, ale gdyby o to chodziło, to po upomnieniu przez spurs raczej by przestał. scenariusz zepsucia przez $ też uważam za mało prawdopodobny, bo tacy zawodnicy mogą przebierać w laskach i nie musiałby w ten sposób zaspokajać popędu - chyba że właśnie jest to jego immanentną cechą i nie ma nad tym kontroli.

Ale aż tak nie mógł powstrzymać się, że robił to na sesji. Dla mnie to sygnal: "Co mi zrobisz. Jestem gwiazdą NBA i robię co chce".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, lorak napisał:

jest, ale gdyby o to chodziło, to po upomnieniu przez spurs raczej by przestał. scenariusz zepsucia przez $ też uważam za mało prawdopodobny, bo tacy zawodnicy mogą przebierać w laskach i nie musiałby w ten sposób zaspokajać popędu - chyba że właśnie jest to jego immanentną cechą i nie ma nad tym kontroli.

Ale co innego wyrwać laseczkę na hajs, a taka niedostępna panią psycholog. Przecież jakby $ miały coś zmieniać, to bogate typy mogłyby gwałcić dosłownie kogokolwiek, bo przecież jak ma $ to może przebierać w towarze, a tak wychodzi, ze maja zaburzenia. XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wchodziłem to od dobrych paru dni, bo ściągnąłem jakiś mecz Spurs i chciałem wreszcie naszego Czarneckiego zobaczyć a tu proszę! @ignazz próbował podnieść popularność wątku  o Spurs ale to co tu się dzieje przekroczyło chyba nawet jego oczekiwania!

 

.....choć powód może nie do końca chwalebny : P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://andscape.com/features/spurs-forward-jeremy-sochan-is-the-nbas-most-interesting-rookie/
 

Każdy sposób jest dobry. Pokazać czasem Wacka by przewietrzyć dobra rzecz. 

W sumie jakby pomyśleć to w Hollywood ile to aktorów aktorek zatrudniono aby pokazali co nieco aby podbić wyniki oglądalności.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Pablo81 napisał:

A ja wiem. Jak mieszkałem na Jezycach, to często sikali na klatkę schodową nawet w dzień. Po prostu brak wychowania. Może był kierowany wyżej, ale nie chciał iść, bądź klub  go chciał wysłać z obawy przed aferą?

 

ekshibicjonizm to nie to samo, co sikanie po murach. eot w mojej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bogans2 napisał:

Wina Spurs jak byk. Po drugim razie powinni skierowac Primo do jakiegos meskiego psychologa i odeslac go d league

Ciekawe ile oni płacili pani psycholog za to aby pomagała w tskich przypadkach. No cóż ciężko jest jak zatrudniona osoba chce przy problemach pomocy kogoś innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to wszystko zależy od "kontekstu"... Tylko jeden scenariusz jest prawdziwy:

SCENARIUSZ 1

Pani psycholog prowadziła sesje terapeutyczne. W trakcie tych sesji, Josh odtwarzał jakieś traumatyczne wydarzenia z przeszłości i w chwili dużego stresu, pod wpływem emocji których nie kontrolował, zaczynał się obnażać, masturbować itp. / etc. Pani psycholog nie była na to przygotowana... "Wyobrażała sobie taką pracę inaczej", problem ją przerastał, czuła się osobiście atakowana - mimo że to jej pacjent był faktyczną ofiarą swoich doświadczeń z dzieciństwa i problemów emocjonalnych, a to był jedyny sposób w jaki potrafił radzić sobie ze stresem. Zgłosiła się do władz / managementu klubu z informacją, że "ten chłopak jest jakiś popier@#&*$!!^" - z kolei klub próbował jej wytłumaczyć, że w ramach jej obowiązków jest pomoc tego typu osobom. Powstało obopólne "niezrozumienie". W konsekwencji SA nie przedłużyło z nią kontraktu --> p. psycholog poczuła się pokrzywdzona przez wszystkich-wszystkich --> pozbawiony opieki psychologicznej Josh Primo obnażył się w hotelu przed kolejną niewiastą --> klub go zwolnił --> sprawa wyszła na jaw --> p. psycholog postanowiła to wykorzystać.

W takim przypadku zachowanie p. psycholog jest naganne i rację ma @kcp78 piszący o skoku na kasę, a @lorak w ogóle.

SCENARIUSZ 2

Pani psycholog prowadziła sesje terapeutyczne. W trakcie tych sesji spytała Josha:

- Josh, czy masz jakieś problemy o jakich chciałbyś może porozmawiać?
- W sumie to tak... Mam takie ciągłe wizje, z którymi nie mogę sobie do końca poradzić - odpowiedział Josh
- Co to za wizje? - spytała p. psycholog
- Otóż jak widzę jakąś pierwszą z brzegu dupę, to myślę sobie że fajnie byłoby spuścić się jej na twarz hłe, hłe, hłe... - po czym wyciąga benisa i zaczyna się masturbować.

Jako że p. psycholog ma standardowe, amerykańskie 155--165 wzrostu, a Primo prawie dwa metry i 86 kg żywej wagi - jest wysportowanym "murzynem" i siedzą we dwójkę w zamkniętym pokoju - zaczyna czuć się "niekomfortowo". Sytuacja się powtarza na kolejnych sesjach, gdzie Primo opowiada jak "lubi ruchać k****" bijąc przysłowiowego niemca po kasku. 

Pani psycholog biegnie do władz / managementu klubu i o tym opowiada. SA mówią "Dobra dobra, każdy młody jest taki... Zresztą, jaki zdrowy chłopak nie lubi ruchać kurw...? Hłe hłe hłe...". Pani psycholog nie odpuszcza --> klub nie przedłuża z nią umowy --> wypływa sytuacja z Minneapolis --> Spurs stwierdzają "dobra, po co ryzykować" i go zwalniają --> p. psycholog składa pozew.

W takim przypadku p. psycholog jest pokrzywdzona, a SA i Primo są winni (SA zaniedbania, Primo bycia degeneratem).

SCENARIUSZ 3

Pani psycholog prowadziła sesje terapeutyczne. W ich trakcie pojawiają się jakieś trudne tematy i Primo pod wpływem ogólnej degrengolady zaczyna się obnażać. Pani psycholog jest wstrząśnięta - biegnie do władz / managementu klubu z informacją, że "ten chłopak jest jakiś popier@#&*$!!^" - klub podchodzi do tego z uwagą i prosi o kontynuację terapii mimo rozterek p. psycholog - równocześnie pozostawiając ją samą sobie. Sytuacje się powtarzają - p. psycholog alarmuje klub, klub "zdaje się na p. psycholog", Primo robi swoje. Ostatecznie sprawa pozostaje nierozwiązana = p. psycholog nie radzi sobie z problemem --> klub nie przedłuża z nią umowy, bo ta zgłasza same problemy bez propozycji ich rozwiązania --> Primo robi swoje aż wydarza się sytuacja w Minneapolis --> Spurs stwierdzają "dobra, wystarczy" i go zwalniają --> sprawa wychodzi na jaw --> p. psycholog składa pozew żeby odzyskać dobre imię i zrekompensować sobie straty moralne.

W takim przypadku wszyscy są tak samo pokrzywdzeni jak i winni.

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Wydaje mi się, że to wszystko zależy od "kontekstu"... Tylko jeden scenariusz jest prawdziwy:

SCENARIUSZ 1

Pani psycholog prowadziła sesje terapeutyczne. W trakcie tych sesji, Josh odtwarzał jakieś traumatyczne wydarzenia z przeszłości i w chwili dużego stresu, pod wpływem emocji których nie kontrolował, zaczynał się obnażać, masturbować itp. / etc. Pani psycholog nie była na to przygotowana... "Wyobrażała sobie taką pracę inaczej", problem ją przerastał, czuła się osobiście atakowana - mimo że to jej pacjent był faktyczną ofiarą swoich doświadczeń z dzieciństwa i problemów emocjonalnych, a to był jedyny sposób w jaki potrafił radzić sobie ze stresem. Zgłosiła się do władz / managementu klubu z informacją, że "ten chłopak jest jakiś popier@#&*$!!^" - z kolei klub próbował jej wytłumaczyć, że w ramach jej obowiązków jest pomoc tego typu osobom. Powstało obopólne "niezrozumienie". W konsekwencji SA nie przedłużyło z nią kontraktu --> p. psycholog poczuła się pokrzywdzona przez wszystkich-wszystkich --> pozbawiony opieki psychologicznej Josh Primo obnażył się w hotelu przed kolejną niewiastą --> klub go zwolnił --> sprawa wyszła na jaw --> p. psycholog postanowiła to wykorzystać.

W takim przypadku zachowanie p. psycholog jest naganne i rację ma @kcp78 piszący o skoku na kasę, a @lorak w ogóle.

SCENARIUSZ 2

Pani psycholog prowadziła sesje terapeutyczne. W trakcie tych sesji spytała Josha:

- Josh, czy masz jakieś problemy o jakich chciałbyś może porozmawiać?
- W sumie to tak... Mam takie ciągłe wizje, z którymi nie mogę sobie do końca poradzić - odpowiedział Josh
- Co to za wizje? - spytała p. psycholog
- Otóż jak widzę jakąś pierwszą z brzegu dupę, to myślę sobie że fajnie byłoby spuścić się jej na twarz hłe, hłe, hłe... - po czym wyciąga benisa i zaczyna się masturbować.

Jako że p. psycholog ma standardowe, amerykańskie 155--165 wzrostu, a Primo prawie dwa metry i 86 kg żywej wagi - jest wysportowanym "murzynem" i siedzą we dwójkę w zamkniętym pokoju - zaczyna czuć się "niekomfortowo". Sytuacja się powtarza na kolejnych sesjach, gdzie Primo opowiada jak "lubi ruchać k****" bijąc przysłowiowego niemca po kasku. 

Pani psycholog biegnie do władz / managementu klubu i o tym opowiada. SA mówią "Dobra dobra, każdy młody jest taki... Zresztą, jaki zdrowy chłopak nie lubi ruchać kurw...? Hłe hłe hłe...". Pani psycholog nie odpuszcza --> klub nie przedłuża z nią umowy --> wypływa sytuacja z Minneapolis --> Spurs stwierdzają "dobra, po co ryzykować" i go zwalniają --> p. psycholog składa pozew.

W takim przypadku p. psycholog jest pokrzywdzona, a SA i Primo są winni (SA zaniedbania, Primo bycia degeneratem).

SCENARIUSZ 3

Pani psycholog prowadziła sesje terapeutyczne. W ich trakcie pojawiają się jakieś trudne tematy i Primo pod wpływem stresu czy ogólnej degrengolady zaczyna się obnażać. Pani psycholog jest wstrząśnięta - biegnie do władz / managementu klubu z informacją, że "ten chłopak jest jakiś popier@#&*$!!^" - klub podchodzi do tego z uwagą i prosi o kontynuację terapii mimo rozterek p. psycholog - równocześnie pozostawiając ją samą sobie. Sytuacje się powtarzają - p. psycholog alarmuje klub, klub "zdaje się na p. psycholog", Primo robi swoje. Ostatecznie sprawa pozostaje nierozwiązana = p. psycholog nie radzi sobie z problemem --> klub nie przedłuża z nią umowy, bo ta zgłasza same problemy bez propozycji ich rozwiązania --> Primo robi swoje aż wydarza się sytuacja w Minneapolis --> Spurs stwierdzają "dobra, wystarczy" i go zwalniają --> sprawa wychodzi na jaw --> p. psycholog składa pozew żeby odzyskać dobre imię i zrekompensować sobie straty moralne.

W takim przypadku wszyscy są tak samo pokrzywdzeni jak i winni.

 

a87f4ff02654aa85def73cf9d4a89c56.gif

 

-----------------------

 

jest jeszcze czwarty scenariusz, że ona jest wiecznie napalono Żydówko, i chciała upiec 2 pieczenie przy jednym ogniu!

jest jeszcze piąty scenariusz, ale to  tylko na priv!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że Sochan to Polak niemniej trzeba to sobie powiedzieć granie nim oraz Diopem w s5 to hard tank. W obronie jest rewelacyjny ale w ataku jest niestety strasznie surowy. Widać ,że Pop już dał sobie spokój z grą na poważnie i wrzucicł do s5 Dopa i od tego czasu Spurs wyglądają beznadziejnie. Czemu Vasell wchodzi z ławki? Czemu dziś Branham wszedł zamiast Diopa w s5 choc w sumie chyba jest jeszcze gorszy . Spurs jest słabe i w końcu to widać niemniej rotacja Popa jest od 3-4 meczów mocno dziwna. A scihan naprawdę musi zacząć coś wiecej wnosić poza doskonałą obroną bo średnio zbiera i nawet nie potrafi wymuszać fauli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ely3 napisał:

Widać ,że Pop już dał sobie spokój z grą na poważnie i wrzucicł do s5 Dopa

Diop od 2 meczów wchodzi znowu z ławki przecież. On raz zastąpił Sochana, a raz Keldona. I to wszystko.

Za to Branham w S5 to świetny pomysł i widać, że działa dobrze. Już po 1Q straty są na tyle duże, że ciężko je odrobić, wprawdzie z Clippers o mało tego nie wyciągnęli, za to wczoraj w Denver już mecz był cały czas pod kontrolą, nie było zagrożenia, że wrócą w tym meczu.

13 minut temu, ely3 napisał:

Czemu Vasell wchodzi z ławki?

Podobno miał jakiś problem z kolanem i teraz go "oszczędzają" (choć gdyby to było coś wymagającego oszczędzania, to można byłoby mu dać odpocząć w b2b). To będzie taki sezon w Spurs, że każdy najdrobniejszy uraz będzie powodował absencje najlepszych graczy. Zdziwię się jak Vassell, Keldon czy Poeltl zagrają więcej niż po 60 meczów, a na wiosnę dodatkowo pójdzie info o jakichś knee soreness albo coś w ten deseń i ich usadzą na wszelki wypadek, żeby czasem nic nie wygrali.

Spurs zaczęli ohydny tank już w listopadzie.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, karpik napisał:

Spurs zaczęli ohydny tank już w listopadzie.

No niestety i obawiam sie ,że za chwilę zobaczymy jeszcze dziwniejsze piątki.

 

2 minuty temu, karpik napisał:

On raz zastąpił Sochana, a raz Keldona. I to wszystko.

Tak ale jest pierwszym wchodzącym z ławki co biorąc pod uwagę jak słabym graczem jest to pokazuje tylko ,ze Spurs wystraszyło się swojej dobrej gry i teraz robi sabotaż po całości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli ta w hotelu też zapytała go o dzieciństwo? Jej wina ewidentnie xD

Scenariusz nr 5:

Macie błedne wyobrażenie na temat zawodu psychologa sportowego. Psycholog to nie psychiatra tak btw. 

Może Primo jest zwykłym napalonym nastolatkiem, który pod wpływem kasy i rozpoznawalności uznaje że mu wszystko wolno. Udane podboje jeszcze bardziej podbudowują go w poczuciu zajebistosci, więc teraz małolat nie bawi się w ceregiele i po krótkiej gadce wyjmuje knage na blat. Brak stanowczej reakcji klubu też nie pomógł. Może pani z hotelu była miła i wyglądała na taką co się zgodzi. 

A jego oświadczenie śmierdzi na kilometr pomocą prawnika.

Rozumiem że Dahmer też spoko człowiek, tylko żaden psycholog nie pomog należycie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.