Skocz do zawartości

Indiana Pacers 2022/23


RonnieArtestics

Rekomendowane odpowiedzi

Co za mecz.... LE Bron to się może zastanawiać co on robi tu. PAcers było -17 na jakieś 9 minut do końca a potem już tylko Pacers grało. Mathurin trafiał. Do tego dobra obrona. Nagle Nembhard też trafił trójkę,. Niemniej ta ostatnia akcja wydawała się dobrze brioniona przez Lakers aż w tym chaosie piłka trafiła do debiutanta , który trafił za 3 i Indiana wygrałą. Ten zespół głównie składa się z młodych graczy gdzie nawet weteran Turner ma wciąż 26 lat. On wciaż są bez Duarte ale Nembhrand czy Neismith świetnie weszli w drużyne.

PAcers to super historia. Rewealcyjne dwa drafty z rzędu, Ciekawe czy  Benedict zostanie jednocześnie debiutantem i rezerwowym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest dobrze ale już przegapili moment sell high hielda ;] od kilku meczy już zjazd i powrót do standardowego poziomu  „ceglenia” egoistycznych rzutów. 
 

nembhard już drugi game winner w tym sezonie o ile nie mylę go z nesmithem. 
 

Myles turner ostatnio gra cudownie, choć Zubac go zgwałcił. Haliburton Mathurin wiadomo… 
 

…ale przy takiej grze nembharda i nesmitha i przy powrocie Duarte w zanadrzu, to tam serio zbędny i fakt ze być może dwa lata bedzie trzeba z nim przemęczyć mnie wkurwia, bo boje się ze tak się to skończy, że w ramach walki o top6 go zostawią… a potem out w I rundzie z jakimiś Hawks. 
 

Nie wiem czy zeszłoroczny wybór Jacksona był taki rewelacyjny. Spoko, ale nie wiem czy rewelacyjny, gość bedzie max dobrym wyrobnikiem, nie ma nic w sobie specjalnego imo.
 


 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, ely3 napisał:

@RonnieArtestics JAckson to taki impuls energetyczny z ławki nic więcej. Tak samo Smith. Pacers są od pozyskania dobrego stretch four by wscjoczyć na poziom contendera. Ich przyszłość jest jasna

Ale Pacers musi ogarnąc sobie przedłużenie umowy z Mylesem

No ale to Jacksona miałeś na mysli pisząc rewelacyjne wybory w drafcie rok po roku?  Czy Duarte, bo imo obaj jak narazie sredniawka raczej, w porownaniu z tym co robi od samego początku Mathurin. Zamiast Duarte mógł być Sengun a zamiast Jacksona nie wiem… Hyland.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał:

 Czy Duarte,

Jego...Jakby był redraft to by poszedł w TOP10 .. właściwie to po nim tylko Senguna mogli brać bo by im idealnie pasował do składu. Duarte na pewno przy rozwoju dwóch debiutantów ma trudniej. Bo ma mniej minut , mniej okazji do rzutu i jeszcze ta kontuzja. Duarte realnie w s5 będzie 4 do piłki. Więc on nie będzie zdobywał dużo punktów a docelowo to raczej gracz z ławki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ely3 napisał:

Senguna mogli brać bo by im idealnie pasował do składu.

Oni na tamten moment mieli typka o podobnej charakterystyce do Senguna i stwierdzili, że ten gość jednak nie pasuje im do składu. Z perspektywy czasu jak widać chyba się nie pomylili, także nie wiem gdzie by im ten Sengun teraz pasował, zwłaszcza, że on jest wciąż ujemnym graczem.

Ogólnie Duarte i IJax to bardzo dobre wybory, które po roku się dobrze bronią. Zawsze można po fakcie spojrzeć na wszystkich graczy i powiedzieć, że zamiast tego trzeba było brać innego, ale Duarte jest po prostu solidny po obu stronach i nie trzeba było na niego czekać. Czy Pacers potrzebowali rok temu NBA ready grajka i nie lepiej było pójść w upside? To już inna kwestia, ale sam Duarte jest spoko i jeszcze przez 3 lata grać będzie za półdarmo.

IJax z kolei ma dopiero 20 lat i pokazuje potencjał elite rim protectora, nie ma problemów z łapaniem piłki, robi systematyczne postępy jako playmaker, czasem też trafi jumperka, co pozwala mieć nadzieję, że za kilka lat będzie w stanie może nawet ciepać trójeczki. Jak na #22 to uważam całkiem dobrze i wiadomo, że można było brać np Herba Jonesa, ale wciąż to jest świetny pick i Pacers w 2 lata dołożyli 3 rotacyjnych graczy z draftu, można rok później rozkminiać czy nie lepiej było pójść w X zamiast Y, ale oni rok temu nie mieli tylu informacji, ile my mamy dzisiaj i ostatecznie i tak skończyli z potencjalnym all-starem, potencjalnym topowym rim protectorem oraz dobrym gotowym z marszu do gry rolesem. Not bad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

Pacers w 2 lata dołożyli 3 rotacyjnych graczy z draftu

A czemu trzech? Bo jak dla mnie to 4 .. Chyba ,że Nembharda nie liczysz.

 

13 minut temu, karpik napisał:

Sengun teraz pasował, zwłaszcza, że on jest wciąż ujemnym graczem.

Sengun jest dla mnie lepszym niż Jackson po obu stronach . Jak wspomniałem Duarte to dobry strzał tylko po prostu teraz po tym jak Nembhard a przede wszystkim Mathurin rozwijają jest mniej potrzebny. On jednak jest ciut za niski na skrzydłowego i obecnie to on tylko jako rezerwowy może grać. Sengun byłby zabezpieczeniem na wypadek utraty Turnera bo mimo wszystko to nadal nie wiadomo czy Myles będzie jednak chciał zostać w Indianie a bez niego to jednak pod koszem Pacers mają krucho

Sengun nie jest ujemnym graczem bo jego swing on/off jest +0,6..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ely3 napisał:

A czemu trzech? Bo jak dla mnie to 4 .. Chyba ,że Nembharda nie liczysz

Ano racja, czterech.

17 minut temu, ely3 napisał:

Sengun jest dla mnie lepszym niż Jackson po obu stronach . Jak wspomniałem Duarte to dobry strzał tylko po prostu teraz po tym jak Nembhard a przede wszystkim Mathurin rozwijają jest mniej potrzebny. On jednak jest ciut za niski na skrzydłowego i obecnie to on tylko jako rezerwowy może grać. Sengun byłby zabezpieczeniem na wypadek utraty Turnera bo mimo wszystko to nadal nie wiadomo czy Myles będzie jednak chciał zostać w Indianie a bez niego to jednak pod koszem Pacers mają krucho

Sengun nie jest ujemnym graczem bo jego swing on/off jest +0,6..

Sengun jest na chwilę obecną fatalnym obrońcą, dużo dużo gorszym od IJaxa, który jest ot, solidny, ale jeszcze rok temu był słaby. Oczywiście zawsze wziąłbym w drafcie Senguna nad IJaxem, ale to ze względu na potencjał Turka w ataku. Jackson to po prostu dobry materiał na rolesa, Sengun na kogoś więcej, ale w wygrywającej ekipie na dziś to on by wiele nie pomógł (choćby przez masę strat). Wiem, że jesteś jego fanem, ale chyba fatalni koledzy Senguna zamazują Ci jego obecny obraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, karpik napisał:

Wiem, że jesteś jego fanem, ale chyba fatalni koledzy Senguna zamazują Ci jego obecny obraz.

Nie chce przywoływać on/off Sengun z Greenem czy smithem ale nie zgodze się ,ze jest fatalnym obrońcą. Jest duża przepaśc pomiędzy tam jak Smit gra na centrze a jak Snegun. Pamietam taki mecz z Clippers gdzie Bóg jeden wie dlaczego  trener zdjął Turka i od razu clippers zaczęli atakowac pomalowane i wygrali mecz , który przegrywali.. Podobnie z Memhis gdzie Morant robił rzeżnie z każdym innym niż Sengun. Dopiero jak Turek grał jako center to Morant przestał bezkarnie wjeżdzać pod kosz. Dużo tej patologii oglądam ( choć ostatnie 4 mecze już nie dałem rady)

Sengun w Rockets będzie wypadał źle bo Houston jest najgorzej zorganiozwaaną ekipą od lat. Już dawno nie pamiętam takiej drużyny gdzie w obronie nie ma praktycznie żadnej sensownej rotacji

Ale wracając do Pacers to prostu oni powinni teraz albo sprzedać Duarta albo Hielda albo obu za strzetch 4. ( dla mnie marzeniem byłby taki OG ANunoby ale Raptors na to nie pójdą) .

Pacers po prostu potrzebują dobrego 3 and D z pozycji PF.. Nie za bardzo są dostępni na rynku ale mają za duża kumulację wśród niskich i jak wróci Duarte to zacznie im brakować minut a byłoby szkoda takiego Nembhranda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.11.2022 o 19:39, ely3 napisał:

Chyba ,że Nembharda nie liczysz.

Jak tu nie lubić PAcers. PRzegrali z jazz, Z Kings. Dziś nie grał Hali ( ale on juz w Salt Lake wyglądał jakby coś go bolało). Myles Turner a tu wyskakuje Nembhard i wygrywają z Golden. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw czy się doczekamy 5 na 5 @january w tym temacie bo choć oglądam dużo Pacers to nie pokuszę się o tak dogłebną analizę a nie wiem czy jest bardziej intrygujący zespół w lidze obecnie .

Dla mnie oni są naprawdę bliscy wskoczenia na ten poziom co ma Boston czy Memphis. Nie teraz i nie za rok ale musża\

po 1 - zatrzymąć Turnera

Po 2 pozyskac 3&D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Po 3. - a wlasciwie powinno być po 1. - uwolnić hielda :)

Wiem ,ze go nie lubisz ale dziś w 4 kwarcie jak Golden zaczęło dochodzic to trafił kilka naprawdę trudnych trójek. Ale to co zrobił Nembhard na te ostatnie3  minuty to było surrealistyczne.

Niemniej bez tych trójek Hielda , które zatrzymały słaby moment gry Pacers to Golden mogło złamać Indianę. Tam na przełomie kwart Golden miało jakieś 20 -7 czy jakoś tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:
W dniu 6.12.2022 o 20:38, ely3 napisał:

 

Oglądałem tylko 6 spotkań Pacers, więc za mała dawka do szerokich ocen, ale mieli banalny terminar

Hmm

Banalny scenariusz to dla Ceibie pokonanie Golden czy Pelicans? Nie mówię ,że mieli samych topowych rywali ale fakt ,że Mathurin trochę ma problemy odkad rywale go lepiej rozpracowali. Już nie jest niespodzianka i ma problemy

Godzinę temu, january napisał:

że nie oddali Mylesa i Hielda za Bricka i assety.

Sęk w tym ,że Oddanie za 1 wybór to było mało bo ten przyszły draft jest słaby w centrów wiec Turner jest dla nich kluczowy.. Nie mają kim go zastąpić ani w drafcie ani na rynku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@january

Znam jednego fana Pacers z USA i oni trochę inaczej na to patrzą.. Oni nie liczą ,że będą kiedyś mistrzem. Oni chcą mieć radość z wygrywania tu i teraz. Ich wkurzał miałki zespół z Oladipo i Brogdonem . Ale z tego to mają ogrom radości. Ja wiem ,że Ty patrzysz na to długofalowo a dla nich się liczy tylko tu i teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3

 

to ja chętnie się dowiem na co liczą kibice Sacto ;)  hehe, co ich zadowoli?

 

wracajac do Indiany, fajnie byłoby obudować Hali i Mathurina, bo na tym można zdecydowanie trzon budować na coś więcej niz wejscie tylko wejscie do PO i radosc z tu i teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Robaq napisał:

@ely3

 

to ja chętnie się dowiem na co liczą kibice Sacto ;)  hehe, co ich zadowoli?

 

wracajac do Indiany, fajnie byłoby obudować Hali i Mathurina, bo na tym można zdecydowanie trzon budować na coś więcej niz wejscie tylko wejscie do PO i radosc z tu i teraz

Nie znam nikogo z Kalifornii. Znam tylko ludzi z Ohio ( ale z rejonu Monroe- Columbus) , Pitsburga  i Indiany. Pacers mają młody trzon. Sam naturalny rozwój tych kolesi powinien im dać duży kop. Do tego im brakuje dobrej czwórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

widzę ,że fani Pacers się gdzieś pochowali a ten zespół jest najbardziej fun do oglądania w NBA

Sam mecz to była niezła oscylacja . Raz jedni robili 10-0 raz drudzy. Pod koniec 3 kwarty była taka dość szalona akcja Mitchella, który specjalnie walnął o tablicę by zebrać idobić tylko nie bardzo miał jak to podał do Okoro na niezły wjazd. Carlisle się wściekł bo uważał ,ze tam powinni gwizdnąć kroki Mitchellowi. Efekt był taki ,że dostał dwa techniki i został odesłany na trybuny czy do szatni. Pacers wyglądali na zlamanych. Nie dość ,że 96-91 w 5 sekund zrobił się remis to jeszcze 4 kwartę Cavs zaczęli od 10-0

Inna sprawa ,że Mitchell już pod koniec 3 kwarty wyglądał na padnietego i ledwo oddychał i w połowie tej 4 kwarty chyba niepotrzebnie grał hero ball skoro już ledwo dychał. Z drugiej gwizdnięty goaltending Okoro to mocne zdziwko. Nie dość ,że piłka odbiła się od dolnej krawędzi tablicy to jeszcze była poniżej kosza. To była bardziej zbiórka. Co nie zmienia faktu ,że Pacers potrafią odpalić czasem niesamowitą energię

Mathurin już teraz wygląda lepiej niż taki Green z Rockets a w teorii większy talent ma Green. Haliburton w Pacers rozwinął się na All Stara.. Nawet jeśli nie dostanie się jako starter to na bank trenerzy go wybiorą. Niesamowity rozwój tego zawodnika. Wiadomo, że przy Foxie by się tak nie rozwinął i dlatego Kings wtedy powinni szukać kupca na Foxa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.