Skocz do zawartości

NY Knicks - 22/23- Nadziei czas start


LukaszKopys

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 3.03.2023 o 09:04, ely3 napisał:

Hart w Knicks ma tak chore staty ,że nawet Jokić patrzy zadziwiony

Z nim na parkiecie są +26 ... Ogólnie trochę go oglądał i w Knicks wygląda rzeczywiście jako idealne uzupełnienie. Wiadomo ,że Knicks mieli różne eksperetymenty 

 

Jedyne co martwi to ,że Thibs ich po prostu zajeżdża i pewnie znowu na PO im zabraknie sił.

Najwieksza wtopa Cavs - mielismy go na widelcu, gosciu byl mega fajny a tych klockow przerobilismy pare tuzinow w ostatnich 4 latach. Do pospisania byl za paczke fajek i pocalunek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ely3 napisał:

Dawno nie widziałem aż tak wyjechanego zespołu jak Knicks dzisiejszej nocy - oni w drugiej połowie snuli się po parkiecie

 

Jak przegrywasz z tymi Hornets, to musisz byc zmeczony. Na pewno ich ten streak wymeczyl, a za chwile czeka ich jeszcze maraton po kalifornii - trzy mecze w cztery dni vs Kings, Clippers i Lakers. Nie, zebym narzekal na to jako fan Lakers ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunson już się sypie, a bez niego to strach się bać jak znowu cały team będzie zależny od Randle . Widać to było choćby dzisiaj w nocy, jak przyszedł clutch to ani Randle, ani Barrett nie pociągną serii (pojedyncze mecze może i owszem, ale serii nie). Niech ten Brunson się wyleczy na 100% nawet kosztem spadku na 6 miejsce. Lepsze 6 miejsce z Brunsonem zdrowym na pierwszą rundę, niż wyszarpane piąte i posypany skład na PO i sweep z Cavs

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielki Deuce McBride. lubię gościa, jevono carterowy typ

Teraz 3 dni przerwy. Terminarz raczej sprzyjający, więc kto wie czy nie uda się jeszcze pokąsać Cavs i zrobić przewagę parkietu. 1 kwietnia bezpośrednie spotkanie, a dotychczas 2:1 dla nas.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, człowiek...morza napisał:

Wielki Deuce McBride. lubię gościa, jevono carterowy typ

Też go lubię,  ciekawy chłopak z potencjałem na solidnego rolesa. 

Dlatego lekko irytuje mnie fakt,  że jak wróci Brunson, to znowu wyleci z 9 osobowej rotacji Thibsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pan A. napisał:

Też go lubię,  ciekawy chłopak z potencjałem na solidnego rolesa. 

Dlatego lekko irytuje mnie fakt,  że jak wróci Brunson, to znowu wyleci z 9 osobowej rotacji Thibsa.

z naciskiem na lekko, bo chyba po prostu nie ma innego wyboru. 

Kłopot bogactwa jakkolwiek to brzmi po ściągnięciu Harta.

 

Mitchowi chyba się rola nie podoba

FrPktIdXwAQR8tE?format=jpg&name=large

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, człowiek...morza napisał:

z naciskiem na lekko, bo chyba po prostu nie ma innego wyboru. 

Kłopot bogactwa jakkolwiek to brzmi po ściągnięciu Harta.

 

Pocieszam się faktem, że 5 zawodników ze stałej 9 osobowej rotacji plus 6 i 7 McBride i Sims, którzy wchodzą pierwsi w razie kontuzji itp, to "debiutanci" Knicks, tak naprawdę ciągle młode chlopaki - miło po laaatach marazmu w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, matik401 napisał:

 

Panowie 3 maja lecę do NY chce iść na mecz NBA. Czy ktoś z Was wie czy można kupic bilety na play off w tym momencie mimo braku prwnosci zakwalifikowania ekipy? 
 

bede mega wdzięczny za pomoc

Z tego co wiem nie, bo nie wiadomo z kim oraz czy beda grac u siebie, czy na wyjezdzie. Ale nie masz sie czego obawiac, do PO wejda :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Reikai napisał:

Z tego co wiem nie, bo nie wiadomo z kim oraz czy beda grac u siebie, czy na wyjezdzie. Ale nie masz sie czego obawiac, do PO wejda :P

No nie wiem czy nie ma się czego obawiać, bo w maju to jest już druga runda playoff, wiec któryś z zespołów z NY musiałby dojść do drugiej rundy… 

Natomiast z kupieniem biletu nawet na kilka dni przed meczem pewnie nie będziesz miał problemu, o to się nie musisz martwić. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał:

No nie wiem czy nie ma się czego obawiać, bo w maju to jest już druga runda playoff, wiec któryś z zespołów z NY musiałby dojść do drugiej rundy… 

A, w sumie racja, jakos mnie te daty ominely.

Chociaz pierwsza runda zapewne bedzie Knicks z Cavs, takze jest szansa i tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Natomiast z kupieniem biletu nawet na kilka dni przed meczem pewnie nie będziesz miał problemu, o to się nie musisz martwić

Może na Nets bo na Knicksów to raczej będzie ciężko. Tzn zawsze sie da ale ceny mogą być mocno ponad to co będzie w kasach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cóż o 4 miejsce nie udało się zawalczyć, ale fajne psychologiczne zwycięstwo pod już wydaje się pewną przyszłą serię.

Paradoksalnie może spoko, że Randle kontuzja, bo przynajmniej wypocznie (top eksploatowany gracz w lidze). Podstawowe pytanie czy kostka będzie gotowa na PO? No i Mobley to z pewnością jedna z trudniejszych przepraw jakie można sobie wyobrazić, a tam jeszcze Allen czyha w pomocy, więc szykuje się dla niego najcięższy z możliwych match-upów.

Z drugiej strony mamy kolosalną przewagę na ławce (żaden z graczy Cavs 6-15 nie mieściłby się u nas w rotacji).

Także jakaś szansa jest, choć no kasę postawiłbym na pewno na Cavs, bo jednak ich czwórka główna prezentuje co do zasady równy poziom i mała szansa, że ich wyłączymy. 

Pewnie poszukałbym w tej serii na parenaście minut McBride'a co by uprzykrzył życie poza Grimesem komuś z dwójki Garland/Mitchell  

Poniżej przedsmaczek.

 

W świetnej formie ostatnio Grimes.

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, cwikson napisał:

Jak donoszą lepiej poinformowani 5 seed jest już pewny i teraz tylko szykować buty do skopania tyłka Mitchellowi

Tak jak w zeszłym roku Trae? Do tego fatalny matchup dla Randla także tych podobieństw może być więcej. No ale Playoffy w MSG zawsze na propsie i oby jak najdłużej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.