Skocz do zawartości

Magic 2022/23


spabloo

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, DArmstrong napisał:

Cole out.... To już chyba jakieś żarty.

Patrzac na podobne kontuzje graczy - beda to jakies 2 tyg-4 tyg. Co nie zmienia faktu, ze niesmaczne mocno jest to, co dzieje sie w Magic na obwodzie juz jesli chodzi o kontuzje. Powaznie nalezy zadac pytanie o fachowosc sztabu medycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DArmstrong napisał:

No i o Banchero w szóstym meczu szósty ponad 20pkt

No i spoko, zapowiada się, że i kolejny euras będzie się za jakiś czas kręcił w okolicach topki ligi. Piękne czasy. Nie spodziewałem się, że już na początku będzie wyglądał tak dobrze. Wiadomo gra w tankerze sprzyja kręceniu linijek ale tutaj poprostu facet jak narazie udowadnia, że ten wybór był najlepszym możliwym. Oby zdrowie dopisywało bo coś nienajlepiej z tym w Orlando ostatnimi laty, były jakieś ruchy w sztabie medycznym w związku z tymi ciągle powtarzającym się problemem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że Banchero nie rzucał chyba słów na wiatr, gdy mówił, że jest najlepszym zawodnikiem tegorocznego draftu. Kto wie, co z niego wyrośnie😀

Ale i tak mnie intryguje, skąd się wziął ten Bol Bol😉 Gość jest odlotowy. I do tego gra równo. A mówili, że to drewno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

raczej ciężko już o fluke, pomyśleć, że mógłby dalej grać w Baryłowie...

Albo mamy casus Michaela Carter-Williamsa z pierwszego sezonu w PHI, albo... Bol Bol is for real. Najlepsze w jego grze jest to, że jego naturalna pozycja to SF 🙂

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ktoś tu rok temu pisał bzdury, że typo nie potrafi kozłować... w czasie pobytu w Nuggets zarzucano Bolowi, że nie godzi się na bycie maskotką i chce grać jak najwięcej, odbierano to jako zachowanie niesportowe i skończyło się wymiana za fryty, następnie odpalili go Pistons i bodaj Boston (albo na odwrót) o ile można mieć wątpliwości co do prowadzenia guardów w Orlando to szlifowanie wysokich idzie im dobrze, niemniej Bamba jest tam zbędny, dostał syte przedłużenie ale przy BB gaśnie w oczach, musimy tu mieć jakąś wymianę, mówiło się o Heat 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze dzisiejszego meczu nie widziałem ale jak to jest możliwe ,że bardzo kiepska ofensywa Magic rzuca 130 pkt Golden.... i to jeszcze Suggs ic prowadził do wygranej? A już go powoli miałem za niespełnioną nadzieję. 

Trochę Olrando oglądałem i to obok Rockets był zdecydowanie najsłabszy zespół a tu taka eksplizja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ely3 napisał:

Jeszcze dzisiejszego meczu nie widziałem ale jak to jest możliwe ,że bardzo kiepska ofensywa Magic rzuca 130 pkt Golden.... i to jeszcze Suggs ic prowadził do wygranej? A już go powoli miałem za niespełnioną nadzieję. 

Trochę Olrando oglądałem i to obok Rockets był zdecydowanie najsłabszy zespół a tu taka eksplizja?

Nie przegrywali wysoko, w 4tych kwartach wynik był prawie zawsze otwarty. Dodatkowo 6 meczów na wyjazdach i wiadomo, że kontuzje. Jesteś uprzedzony i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ely3 napisał:

Jeszcze dzisiejszego meczu nie widziałem ale jak to jest możliwe ,że bardzo kiepska ofensywa Magic rzuca 130 pkt Golden.... i to jeszcze Suggs ic prowadził do wygranej? A już go powoli miałem za niespełnioną nadzieję. 

Trochę Olrando oglądałem i to obok Rockets był zdecydowanie najsłabszy zespół a tu taka eksplizja?

Warriors mają fatalną ławkę póki co. Wiseman nie nadaje się nawet do tarcia chrzanu, JaMychal wygląda tak sobie, Poole nie może się wstrzelić i ma problem ze stratami. No i Dubs wydawało się, że mają mecz pod kontrolą w 3Q aż weszli rezerwowi i ta ławka dała się rozpędzić Magic. W końcówce rozkręcił się Suggs i nie dość, że trafił kilka ważnych rzutów, to w obronie też wymusił 2 straty Stepha. Bardzo słabo wygląda głębia Warriors na początku sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, spabloo napisał:

Jesteś uprzedzony i tyle.

Statystyki tez muszą byc skoro do wczoraj mieli 28 ofensywę ligi. Zakładałem ,ze skoro Warriros jak pisze @karpik mają fatalną ławkę a Wiseman co chyba pisze każdy w temacie Warriors jest bustem mogą to przegrać. Ale zakładałem raczej mozolny mecz typy 106-102 a nie 130 punktów rzuconych przez Orlando. Nic we wczesniejszych meczach nie wskazywało ,ze mogą zagrać tak dobry ofensywnie mecz... 

Kontuzje Magic to osobny temat. Bo widzę ,że znowu Ross wypadł a z poprzednich meczów go pamiętałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiseman to w tej chwili ten sam tier co Bamba. Dwa wielkie, atletyczne chłopy, które powinny dominować, a tymczasem jak dostaną piłkę pod koszem to nie wiedzą co z nią zrobić dalej? Bamba chociaż próbuje jeszcze coś tam ciepnąć za trzy, za to Wiseman po kontuzji robi Bena Simmonsa (ani jednego oddanego rzutu zza łuku w 9 meczach).

A jeszcze w preseason Wiseman wyglądał całkiem legitnie... Z kolei Bambę wygryzł ze składu Bol Bol, który do tego sezonu był postrzegany wyłącznie jako najchudsza wersja Bobana lub Tacko Fall'a (czyli 5-minutowa gratka dla kibiców w garbage time).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

Wiseman to w tej chwili ten sam tier co Bamba. Dwa wielkie, atletyczne chłopy, które powinny dominować, a tymczasem jak dostaną piłkę pod koszem to nie wiedzą co z nią zrobić dalej? Bamba chociaż próbuje jeszcze coś tam ciepnąć za trzy, za to Wiseman po kontuzji robi Bena Simmonsa (ani jednego oddanego rzutu zza łuku w 9 meczach).

No coś w tym jest. Dodałbym, że Wiseman nieco żwawiej się rusza, nie jest tak ślamazarny jak Bamba. Ale Bamba ma lepszy instynkt do bloków i coś próbuje rzucać zza łuku (na razie nie wpada, ale w przeszłości potrafił być w miarę skuteczny). Za to fundamentals, bbiq i czucie gry niestety na fatalnym poziomie u obu. 

@ely3

Ławka Magic zagrała koncertowo. Tercet Okeke, Hampton i K. Harris łącznie 43pkt na świetnej skuteczności. Doszła wreszcie bdb postawa Suggsa, chłopaki grali śmiało, agresywnie do kosza, aż 46 razy stawali na linii, trafiali 33 razy. No i już masz odpowiedź z czego się wzięło 130pkt w meczu. 

Zgadzam się po części z spabloo. Mimo wszystko jesteś zbyt surowy dla Magic (zresztą dla Rockets w sumie trochę też, oni mają bardzo trudny terminarz na starcie sezonu). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał:

Statystyki tez muszą byc skoro do wczoraj mieli 28 ofensywę ligi. 

Mała próbka, młode (a w tym przypadku bardzo młode) ekipy grają nierówno, 6 z 8 meczów na wyjeździe, gdzie jakby nie patrzeć gra się trudniej. Stąd wniosek, że nie było sensu patrzeć tylko na statystyki. Zobaczymy jak bedzie to wyglądało po tej serii meczów u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w ogóle można oceniać drużynę, w której nie gra 4-5 zawodników, z których 2 nie wiadomo, czy w ogóle kiedykolwiek zagra na jakimś poziomie, w którym średnia wieku wynosi coś ze 24 lata, w którym liderzy mają 19-20??? Który grać będzie zapewne o jak najwyższą lokatę w drafcie? Można jedynie powiedzieć, czy część zawodników ma potencjał i ten potencjał pokazuje, chociażby dłuższymi momentami, a czy pozostała część nadaje się do wywalenia, bo nic z nich nie będzie. Oceniać będzie można za 2 lata. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Zgadzam się po części z spabloo. Mimo wszystko jesteś zbyt surowy dla Magic (zresztą dla Rockets w sumie trochę też

Ale w jakim sesnie za surowy? Mam ich w bottom 3 razem zPistons. Uważasz, że są lepszym zespołem. Przy tej ilości pecha kontuzji ?

Sam mecz widziałem i Suggs w końcu grał jakbym chciał. Byłem jego wielkim fanem jeszcze w czasach Gonzagi. Myślałem ,że wejdzie z kopyta do ligi a ta jego kariera jakoś nie może rozwijać. I znam historie, uwarunkowania itp ale po prostu chciałbym by zawsze tak grał jak wczoraj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, tomaszan napisał:

Jak w ogóle można oceniać drużynę, w której nie gra 4-5 zawodników, z których 2 nie wiadomo, czy w ogóle kiedykolwiek zagra na jakimś poziomie, w którym średnia wieku wynosi coś ze 24 lata, w którym liderzy mają 19-20??? Który grać będzie zapewne o jak najwyższą lokatę w drafcie? Można jedynie powiedzieć, czy część zawodników ma potencjał i ten potencjał pokazuje, chociażby dłuższymi momentami, a czy pozostała część nadaje się do wywalenia, bo nic z nich nie będzie. Oceniać będzie można za 2 lata. 

Zwyczajnie 'można' (oceniać). W życiu wszystko podlega nieustannym ocenom, taki 'niefart'. Poza tym, hallo, to jest forum o koszykówce, my się tutaj 'wymieniamy' opiniami! 😁... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, kcp78 napisał:

Zwyczajnie 'można' (oceniać). W życiu wszystko podlega nieustannym ocenom, taki 'niefart'. Poza tym, hallo, to jest forum o koszykówce, my się tutaj 'wymieniamy' opiniami! 😁... 

Źle mnie zrozumiałeś😀 chodziło mi o to, że ocenianie Magic w tym momencie, i w ogóle w tym sezonie, jest pozbawione jakiegokolwiek sensu. Można oczywiście mówić, że to słaba drużyna, bo coś tam, czy że to świetna drużyna, bo coś tam, ale nie widzę w tym jakiegokolwiek sensu. Raczej rozważam, czy poszczególni jej zawodnicy rokują, a ci, którzy nie rokują, nie powinni zostać wyautowani (a są tacy).

Jedna rzecz to wiek, druga to kontuzje. Jestem ciekawy, czy podlegałaby ocenie drużyna, w której nie grałoby 4 zawodników z pierwszej 6-7? To raczej nie ma większego sensu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.