Skocz do zawartości

Magic 2022/23


spabloo

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, bogans2 napisał:

Harris gra na innej pozycji takze minut Banchero i tak by nie zabieral. Do tego Magic sami nie wiedza o co beda grac w przyszlym sezonie bo niewiadomą jest Fultz i Isaac. Zdrowi zmienią oblicze druzyny. 

w ogole nie chodzi tutaj o pozycje na boisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kcp78 napisał:

w ogole nie chodzi tutaj o pozycje na boisku...

A o co? Banchero to pierwszy numer draftu i to jego rozwoj bedzie priorytetem a nie nabijanie statsow przez Harrisa. Po drugie nie jestem pewien czy on by wogole startowal bo jest Suggs i to jego rozwoj bedzie rowniez wyzej. Harris bardzo fajny zawodnik ale w Magic w okreslonej roli. Jest wielu mlodych ktorych trzeba rozwijac a Harris nie jest tam po to zeby wyskakiwac przed szereg

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, DArmstrong napisał:

Zakladamy, że Fultz to murowany starter?

Uważam, że tak. Zakładałem s5 w stylu:

Fultz-Harris-Franz-Banchero-WCJ

Fultz to najlepszy playmaker z niskich. A Harris ze swoim profilem idealnie spaja to zestawienie. Suggs miałby największe minuty z ławki i mógłby ofc nawet kończyć mecze. Teraz nie ma wyjścia, będzie wychodził w s5, a do poprawy ma bardzo dużo. Bez tego ciężko może być dobrze połączyć ten duet z Fultzem. A Cole tak jak mówię, dla mnie to jest chłopak co poszarpie z ławki. 

Jeszcze pytanie czy Isaac wróci wreszcie do żywych. Nawet jeśli będzie wprowadzany powoli to z ławki doda trenerowi bardzo fajne możliwości na kombinowanie lineupami. Jestem w stanie sobie nawet wyobrazić jakiś big-size small-play lineup: Franz-Banchero-Isaac-WCJ.

Tylko, że JI to niestety cały czas nie wiadoma. Jedyny plus, że ten kontrakt jest rozsądnie dla klubu skonstruowany, ale mimo wszystko ciężko byłoby przegryźć stratę takiego talentu, a to już 2 lata i wreszcie musi coś ruszyć to przodu, żebyśmy znowu nabrali nadziei. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dla mnie on jest lepszy niz Isaac. Zajebiscie wyglada. Ciary. Nie bede sie wymadrzal bo oladam tylko skroty ale wg mnie powinnismy postawic na Anthonego w s5 na dobre. Rok temu poczatek sezonu najlepiej nasza gra wygldala, wszystko sie kleilo i byl fun to watch. Teraz tez Memphis zaliczone i ich starterzy grali grube minuty

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomaszan napisał:

Czy tylko mi się wydaje, że:

1/ Banchero może być najlepszym wyborem Magic od lat,

2/ Bol Bol wygryzie Bambę, z którego już nic nie będzie,

3/ Z Isaaka to już nic nie będzie,

4/ powalczymy o Hendersona?

1. Kurcze, ale ten Wagner jest wciąż niedoceniany 😀. Oczywiście Banchero może być lepszy, ale założę się, że Franz nawet ci przez myśl nie przeszedł jak to pisałeś.

2. Na szczęście nie są to nasze ostatnie nadzieje i nikt już się Bambą nie przejmuje. A Bol umie grać, ale to w jakich lineupach go Mosley puszcza jest zastanawiające.

3. A dlaczego? Zdarzają się powroty po takim czasie. Już chyba pisałem, że pasowałby jak ulał do tego składu.

4. Konkurencja będzie duża, a nie jesteśmy tak słabi jak się wielu wydaje. Zobaczymy jak będzie ze zdrowiem tych core'owych zawodników i jak to będzie wyglądało ja wrócą ci aktualnie niedysponowani (Fultz powinien niedługo wrócić, Harris może też). Moc Wschodu jest duża, ale to też może oznaczać, że któraś z nich w pewnym momencie pójdzie w tank. A jak draft faktycznie mocny, to mamy jeszcze pick Chicago (chroniony zdaje się w TOP4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu Ciebie zaskoczę😉, bo myślałem o Wagnerze, szczególnie z uwagi na numer, z którym został wybrany. Pytanie, czy Banchero czy Wagner może być gtg i który gdzie ma sufit? Atletyzm przemawia jednak za Paolo, ale oczywiście to jeno wróżenie z fusów. Bardziej istotne jest, że wygląda na to, że to może być bardzo trafiony wybór, co w przypadku Magic w ostatnich latach wcale nie było takie oczywiste (sporo tych wyborów zmarnowano).

Oczywiście, że mega powroty się zdarzają. Obym się mylił, ale nie wierzę już ani w Issaka, ani w Fultza. Jeżeli goście znacznie więcej czasu spędzają kontuzjowani, a powroty są chwilowe, to chyba jednak nie przypadek. Nawet nie wspomnę o długości tych przerw. Przykre, ale chyba coś jest na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.