Skocz do zawartości

Magic 2022/23


spabloo

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

100% racji. Jak już ściągną Doncica, to w kolejnych trade'ach powinni sięgnąć po Embiida pod kosz, Curry'ego na łuk i jakiegoś veta z charakterem - najlepiej Jimmy Butlera. W końcu jest "czym się wymienić". To nie powinno być trudne.

Dobre. Ale ja się będę się trzymał tego, że o Doncicu przy trade request można marzyć, a skład Magic będzie do niego lepiej dopasowany niż aktualny skład Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, spabloo napisał:

Dobre. Ale ja się będę się trzymał tego, że o Doncicu przy trade request można marzyć, a skład Magic będzie do niego lepiej dopasowany niż aktualny skład Mavs.

Oj zależy. Jeżeli cena będą Franz Banchero plus wysoki to w sam raz Orlando zostaną z niskimi do gry z Luka ;)  jeszcze #2 i Scoot wtedy aby było optymalnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał:

Oj zależy. Jeżeli cena będą Franz Banchero plus wysoki to w sam raz Orlando zostaną z niskimi do gry z Luka ;)  jeszcze #2 i Scoot wtedy aby było optymalnie ;) 

No tak, zależy. Na start widzę pakiet Banchero lub Wagner + 2 tegoroczne picki. Może jeszce jakiś future. Ale jeden młody zostaje. Jak coś lepszego Dallas dostanie to ok, droga wolna. A jaką mają alternatywę? Irwing za maxa i Woods? No może jeszcze pickiem pohandlują, jeśli utrzymają. I żeby nie było - nie napalam się na coś takiego 😀. Ale nie powiecie, że to jakiś bieda pakiet, biorąc poprawkę na potencjalny trade request. A dodatkowo jest w Magc jakiś punkt zaczepienia, bo Mosley może być tym mostem, który połączy Lukę z teamem z małego rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, spabloo napisał:

Jakbym ja się chciał podroczyć to bym zapytał czy lepiej wziąć za gwiazdę przysłowiowego Derozana, czy pakiet jaki napisałem powyżej 😜

Wrócimy z tym pytaniem jak Luka nie zagra rok w nba zniknie z radarów i zabierze dokumentacje lekarska do Philly. Po czym oświadczy ze zagra tylko w los Angeles. Wtedy sprawdzimy cenę. Gdy nikt nie będzie miał pojęcia o jego zdrowiu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.