Skocz do zawartości

Detroit Pistons 22/23


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ignazz napisał:

Leć do stanów i w tej cenie kupisz 5 biletów na regularny. Bez sensu wbijać na jeden mecz w EU gdzie można na serio poznać nba u korzeni 

Czy to będzie NYC czy ŁA czy TX to masz w promieniu 200km - 350km trochę opcji 

Leciec do usa specjalnie na 1 mecz i wrocic to bez sensu. Juz wolalbym tripa ogarnac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, kolader napisał:

Leciec do usa specjalnie na 1 mecz i wrocic to bez sensu. Juz wolalbym tripa ogarnac

Ale pisze o tym ze przecież to na minimum 7 dni i zasięg 3 miast lub 4 hal robi opcje 4-5 spotkań plus wejście do knajpy wieczorem gdzie ESPN / TNT pokaże reszte spotkań co z marszu zrobi kolejne 15-20 gier na dużych ekranach. 

Stad wspomniałem NY ( Knicks i Nets) i Ła ( lakers CLI)

Z NY masz Panda Bus do WAS PHI BOS a z ŁA Golden i Kings 

Tylko z głowa wybrać ten tydzień ktory otworzy opcje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dawać już ten sezon! 

S5 na start? Zapewne - Cunningham/Ivey/Bay/Bagley/Stewart. Liczę na duże minuty dla "nowego Dwighta" i na stały rozwój młodzieży. Beef Stew podobno mocno pracuje nad rzutami za trzy, zresztą dobrze to wyglądało w summer league, więc nie obraziłbym się, gdyby Stewart był docelowo PF'em, a do s5 wskoczył Jalen Duren. Oczywiście nie od razu, ale może gdzieś w połowie/pod koniec sezonu? Ciekaw byłbym takiego duetu jak Stewart/Duren pod koszem. Co do reszty, wiadomo, Cade powinien robić grube liczby w tym sezonie jako lider, Bay jest z roku na rok lepszy, widzę go jako dobrego rolesa w tej lidze, a nasza piąteczka z draftu Jaden Ivey wygląda na gościa co te 17/4/3 mógłby wykręcać w swoim rookie year. Ławka średnia (docelowa druga piątka: Noel, Olynyk, Knox?, Diallo, Hayes), ale nie ma co płakać tylko ogrywać młodzież i za rok-dwa wbijamy na pełnej do PO. Go Pistons! 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eF. napisał:

Dawać już ten sezon! 

S5 na start? Zapewne - Cunningham/Ivey/Bay/Bagley/Stewart. Liczę na duże minuty dla "nowego Dwighta" i na stały rozwój młodzieży. Beef Stew podobno mocno pracuje nad rzutami za trzy, zresztą dobrze to wyglądało w summer league, więc nie obraziłbym się, gdyby Stewart był docelowo PF'em, a do s5 wskoczył Jalen Duren. Oczywiście nie od razu, ale może gdzieś w połowie/pod koniec sezonu? Ciekaw byłbym takiego duetu jak Stewart/Duren pod koszem. Co do reszty, wiadomo, Cade powinien robić grube liczby w tym sezonie jako lider, Bay jest z roku na rok lepszy, widzę go jako dobrego rolesa w tej lidze, a nasza piąteczka z draftu Jaden Ivey wygląda na gościa co te 17/4/3 mógłby wykręcać w swoim rookie year. Ławka średnia (docelowa druga piątka: Noel, Olynyk, Knox?, Diallo, Hayes), ale nie ma co płakać tylko ogrywać młodzież i za rok-dwa wbijamy na pełnej do PO. Go Pistons! 

 

bugley musi grac w s5. jego ofensywny flow z cadem jest zbyt cenny, by z tego rezygnowac! jak piszesz, beef stew bedzie naszym swingmanem na pozycjach c/pf. w parze z bagleyem/olynykiem bedzie grac jako srodkowy, z pozostalymi na pf...

znajac caseya, duren szybko duzych minut nie dostanie, acz spodziewam sie regularnych epicodow dla niego juz w pierwszej kwarcie sezonu (moze jestem zbyt duzym optymista, ale, kurcze, to jest talent czystej wody. chlopak jest niesamowicie rozwiniety fizycznie i gra nadzwyczaj dojrzale, a pamietajmy, ze to jest 18-letni 'szczyl'!)...

w swojej wyliczance zapomniales o burksie i liversie. nie ma mozliwosci, by w/w dwojka nie grala duzych minut! burks to b. solidny roles, ma ofensywny flow i bdb '3'. nie raz dawal sie nam we znaki ;). z kolei livers ma 'to cos' w obronie. swietnie czyta gre (b. inteligentnie sie ustawia), sieka '3' na 40+%, ladnie rozciaga gre. livers to ma sznase byc naszym x-factorem w tym sezonie!...

cojo tez powinien dostawac regularne minuty. raz, ze ivey pewnie bedzie miec sporo slabszych spotkan (jak to rookie), dwa, ze killian jest wybitnie pechowy jak idzie o urazy (z tym nadgarstkiem nieszczesnym, to on sie bujal pare miesiecy. co 'zaleczyl', to go ktos 'pierdolnal' w te dlon)...

noel, knox w drugiej piatce?! toz to wafle sa. choc mam cicha nadzieje, ze przy caseyu sie 'odbuduja'. dwane potrafi w 'odradzac' grajkow...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kcp78 napisał:

noel, knox w drugiej piatce?! toz to wafle sa. choc mam cicha nadzieje, ze przy caseyu sie 'odbuduja'. dwane potrafi w 'odradzac' grajkow...

Zapomniałem o tym, że przeca Duren będzie zaczynał z ławki, więc spoko, acz Noel powinien dać produktywne minuty i tak. Co do Knoxa, do tej pory wyglądał faktycznie jak ogór, ale ja bym go nie skreślał jeszcze. Plus wiadomo że swoje minuty dostaną Burks czy Livers, ten pierwszy chyba będzie przed Diallo, bo ten choć fajny chłopak, to słaby z niego strzelec, co do Liversa... nie podzielam aż takiego entuzjazmu, ale oby było jak piszesz, chłopak z Mishigan więc zawsze spoko. Btw Stewart w przyszłości powinien być czwórką, o ile ogarnie trójkę ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, eF. napisał:

 Btw Stewart w przyszłości powinien być czwórką, o ile ogarnie trójkę ;) 

czy ja wiem (w sensie, o ile rozumiem, ze takie sa wobec niego plany, o tyle zastanawiam sie, czy ta '4' dla niego to nie pozycja 'drugiego wyboru' jednak)? jest chyba zbyt 'fajny', by go odciagac od kosza. beef przed nikim nie peka, prawie kazdego w 'pomalowanym' ustoi. no i zbiorki (gdyby nie glupie przewinienia - ach, ta ambicja! - ktore lapal dosc regularnie, juz dzis bylby pewnie w top 10 'zbieraczy')...

 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kcp78 napisał:

czy ja wiem (w sensie, o ile rozumiem, ze takie sa wobec niego plany, o tyle zastanawiam sie, czy ta '4' dla niego to nie pozycja 'drugiego wyboru' jednak)? jest chyba zbyt 'fajny', by go odciagac od kosza. beef przed nikim nie peka, prawie kazdego w 'pomalowanym' ustoi. no i zbiorki (gdyby nie glupie przewinienia - ach, ta ambicja! - ktore lapal dosc regularnie, juz dzis bylby pewnie w top 10 'zbieraczy')...

 

No właśnie taki walczak jak Stewart z solidną trójką to jest to czego potrzebowałby Cade, Ivey i Duren. Chłop rozciągałby obronę, a jednocześnie mocno szarpał. Imo pozycja dla Stewarta przy Durenie to PF, innej opcji nie widzę. Dlatego zajebiście, że chłopak mocno nad tą swoją trójką pracuje. Jeśli wszystko pójdzie jak trzeba (a w Ivey'a i Durena wierzę mocno), to za te powiedzmy, dwa lata S5 - Cunningham/Ivey/Bay/Stewart/Duren zacznie robić HAŁAS. Jestem tego pewien, bo jak dla mnie mamy najbardziej ekscytujący core w całym NBA. A taki Duren rozpierdoli system, ten chłopak wygląda jak bardziej poukładany Dwight, jaram się nim chyba mocniej niż Ivey'em, który zapowiada się na +20ppg scorera z kozackim atletyzmem. Dobre czasy nastały dla fanów Pistons :D 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duren jest lepszy w kreacji (sporo) i ma wiekszy  potencjał na półdystansie. Dla mnie to bardziej sheed niż big ben. Ale kto wie, jak to się finalnie 'poustawia'. Podobnie jak ty, jestem mocno zajarany potencjałem jalena. To jest dzik! I 'shawn kemp' vibe, nie dwight! 😉... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Duren ma sufit założony wysoko, czyli prime Dwight z o wiele lepszym podaniem (a to TOP50 All-Time). Nie widzę w nim Sheeda ;) 

Sheed to bardziej Stewart, i teraz masz combo Sheed + Dwight z wizją gry. Tak to może wyglądać. PS Howard > Kemp, all day long 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, eF. napisał:

Dla mnie Duren ma sufit założony wysoko, czyli prime Dwight z o wiele lepszym podaniem (a to TOP50 All-Time). Nie widzę w nim Sheeda ;) 

Sheed to bardziej Stewart, i teraz masz combo Sheed + Dwight z wizją gry. Tak to może wyglądać. PS Howard > Kemp, all day long 

pisalem per analogia do naszych wallacow (jesliby tutaj szukac podobienstw)... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy już za 4 tygodnie. Na początek fajny meczyk się trafia. Będzie Banchero , Suggs ,Wagnery kontra nasza młodzież. Co prawda ani Orlando ani Detroit nie mają w tym sezonie za wysoko postawionych (delikatnie mówiąc) celów to mecz zapowiada się ciekawie bo młodzi z obu ekip akurat tu powinni mieć dodatkową motywację. Dwie ostatnie ,,1" draftowe + wysokie nr Suggsa i Iweya. A jeszcze 51pkt Beya w ostatnim spotkaniu z Magic się trafiło. Oby wszyscy nasi zdrowi byli. I Magic też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wreszcie jakiś entuzjazm się pojawił, bo zaczyna się robić ciekawiej w Detroit, ale już trochę odlatujecie :P

1. W sumie już to w trakcie sezonu pisałem, ale widzę trzeba wrócić do tej kwestii. Stewart na ten moment to niestety praktycznie nic nie potrafi w ataku (ok, dobrze biega). Fajnie, że podobno pracuje nad sobą, ale ocenimy jak zobaczymy efekty. Przypominam, że jeśli chodzi o rozciąganie gry to w drugim roku był regres względem pierwszego. Po rookie season liczyłem na więcej. W obronie jest spoko i pewnie będzie jeszcze lepiej, tym bardziej, że "motor" na świetnym poziomie, ale bez jakiegoś wyraźnego progresu w ataku to ciężko, żeby był starterem w mocnym teamie. 

2. Ochłońcie trochę z Durenem, bo Dwight+ (a tak go postrzegacie widzę w przyszłości) to jest bardzo optymistyczny scenariusz :)

3. @eF. Beya akurat lubię i myślę, że przy dobrych wiatrach może nawet osiągnąć poziom zbliżony do Middletona. Ale nie jest to młody prospekt. W trzecim roku już trzeba więcej wymagać. Potrzeba, żeby znacznie lepiej wszedł w sezon, no i zaczął być bardziej regularny. 

4. Cade podobno nabrał 15lbs mięśni, co powinno być widoczne, szczególnie w grze do kosza i w obronie. 

5. Bagley bardzo fajna chemia z Cadem i dobrze działał jako finisher, ale uważam podobnie jak kolega Allen. Ciężko go dopasować na ten moment do innego wysokiego. 

6. @kcp78 do kiedy Casey ma umowę z Tłokami? Weaver może wypowiadał się na temat jego pracy i przyszłości, celów na nowy sezon? No i czy wyciągnęli jakieś wnioski z zeszłego roku, gdzie ewidentnie coś przed sezonem zawiodło (kombinowanie Beileina z rzutem chłopaków?)?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Braveheart22 napisał:

 

6. @kcp78 do kiedy Casey ma umowę z Tłokami? Weaver może wypowiadał się na temat jego pracy i przyszłości, celów na nowy sezon? No i czy wyciągnęli jakieś wnioski z zeszłego roku, gdzie ewidentnie coś przed sezonem zawiodło (kombinowanie Beileina z rzutem chłopaków?)?  ;)

tak bym tego nie ujal. nic nie 'zawiodlo', a beileina wszyscy bardzo chwala (przede wszystkim grajki). ot, jak w zyciu, na wszystko potrzeba czasu...

nie pamietam do kiedy, ale bylo extension niedawno jakos, zatem ciaglosc pracy powinna byc zachowana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Braveheart22 napisał:

2. Ochłońcie trochę z Durenem, bo Dwight+ (a tak go postrzegacie widzę w przyszłości) to jest bardzo optymistyczny scenariusz :)

3. @eF. Beya akurat lubię i myślę, że przy dobrych wiatrach może nawet osiągnąć poziom zbliżony do Middletona. Ale nie jest to młody prospekt. W trzecim roku już trzeba więcej wymagać. Potrzeba, żeby znacznie lepiej wszedł w sezon, no i zaczął być bardziej regularny. 

Duren ma potencjał, aby być lepszym Howardem, nic nie poradzę, że tak wygląda PROSPECT. Druga sprawa, robienie z Saddiqa drugiego Middletona, czyli drugą opcję w mistrzowskiej ekipie? C'mon, sam w to nie wierzysz. Bey to ładny roles i niech mu się wiedzie w Detroit, kibicuję mu. Co do reszty... mylisz się mocno z Cade'm, ten chłopak w niedługim czasie weźmie ligę, a taki Morant będzie przy nim wyglądał jak Drexler przy MJ. Mark my words (a nie, to nie Ty o CC). Nie ważne już, piszę to tu i napiszę to tam - wskakuj na ten pociąg póki jeszcze możesz, bo Pistons będą przejebani w przyszłości.

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, kcp78 napisał:

tak bym tego nie ujal. nic nie 'zawiodlo', a beileina wszyscy bardzo chwala (przede wszystkim grajki). ot, jak w zyciu, na wszystko potrzeba czasu...

nie pamietam do kiedy, ale bylo extension niedawno jakos, zatem ciaglosc pracy powinna byc zachowana...

Ja na razie należę do obozu, który raczej średnio ich pracę ocenia. A wiesz, to że gracze ich bardzo lubią to nie zawsze idzie w parze z tym, że trenerzy wykonują super robotę stricte od strony sportowej. 

No nic, życzę dobrze, ale niech się mają na baczności, bo będę obserwował ;)

27 minut temu, eF. napisał:

Duren ma potencjał, aby być lepszym Howardem, nic nie poradzę, że tak wygląda PROSPECT. Druga sprawa, robienie z Saddiqa drugiego Middletona, czyli drugą opcję w mistrzowskiej ekipie? C'mon, sam w to nie wierzysz. Bay to ładny roles i niech mu się wiedzie w Detroit, kibicuję mu. Co do reszty... mylisz się mocno z Cade'm, ten chłopak w niedługim czasie weźmie ligę, a taki Morant będzie przy nim wyglądał jak Drexler przy MJ. Mark my words (a nie, to nie Ty o CC). Nie ważne już, piszę to tu i napiszę to tam - wskakuj na ten pociąg póko jeszcze możesz, Pistons będą przejebani.

Jest różnica w napisaniu po tym jak się widziało dwa sezony grajka w lidze, że "przy dobrych wiatrach" może osiągnąć nawet zbliżony poziom do Middletona (sam Middletona bardzo lubię, ale chyba go trochę przeceniasz, bo to jest niższa półka allstar/border allstar+ level, więc taki sufit dla Beya typu border allstar myślę jest ok, a po prostu widzę pewne podobieństwa między nimi), a napisaniu o graczu, który dopiero wejdzie do ligi, że zapowiada się Dwight+. 

Z Cadem to coś Tobie się pomyliło chyba. Tak się składa, że ja tylko dzięki niemu czy tam dla niego tak mocno interesuje się Detroit. 

Edytowane przez Braveheart22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Braveheart22 napisał:

Ja na razie należę do obozu, która raczej średnio ich pracę ocenia. A wiesz, to że gracze ich bardzo lubią to nie zawsze idzie w parze z tym, że trenerzy wykonują super robotę stricte od strony sportowej. 

 

no wlasnie nie o 'lubienie' tu chodzi. bardzo chwala go jako fachowca od mechaniki rzutu (z taka opinia, wszak, do nas przychodzil)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Braveheart22 napisał:

Jest różnica w napisaniu po tym jak się widziało dwa sezony grajka w lidze, że "przy dobrych wiatrach" może osiągnąć nawet zbliżony poziom do Middletona (sam Middletona bardzo lubię, ale chyba go trochę przeceniasz, bo to jest niższa półka allstar/border allstar+ level, więc taki sufit dla Beya typu border allstar myślę jest ok, a po prostu widzę pewne podobieństwa między nimi), a napisaniu o graczu, który dopiero wejdzie do ligi, że zapowiada się Dwight+. 

Może i masz rację, ale nie poradzę nic, że jaram się naszymi prospectami i widzę przyszłość Pistons w pięknych barwach. Co do Bey'a... nie obraziłbym się gdyby tak było, bo Saddiq to fajny grajek. Aczkolwiek wydaje mi się, że jego sufit u nas to max 3 opcja (Cade, Ivey). Dużo zależy też od tego jak się rozwinie Dwight+ Duren, bo wtedy będzie max 4 opcją, a w sumie takiego "Middletona" w tego typu roli brałbym w ciemno. Swoją drogą mam nadzieję, że Stewart będzie miał swój przełomowy sezon, ale dopiero po tym jak go podpiszemy na ładnym kontrakcie typu Robert Williams :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.