Skocz do zawartości

Detroit Pistons 22/23


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę (może zbyt optymistycznie ) że najbliższy sezon może być ciekawy ..mamy sporo młodości i talentu .Oczywiście jeszcze dużo brakuje żeby "Tlokowa" układanka zaskoczyła ..ale mam wrażenie że w najbliższym sezonie "Motor" będzie wchodzić na coraz lepsze obroty  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, pistons70 napisał:

Ivey kontuzja kostki, c***ek mu nogę podłożył, już po SL... Duren , moja ksywa dla niego to "Byku" gra dobrze.To kulturysta jest.

nic powaznego z ta kostka, na szczescie. a duren mega szybko sie adaptuje. jak na 18-latka gra b. dojrzale. mocno jestem zaskoczony faktem, ze chlopak spadl do 13 picku...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, pistons70 napisał:

Duren , moja ksywa dla niego to "Byku" gra dobrze.To kulturysta jest.

Dobra bestia z niego jest, a łapy ma tak długie, że czasem jak zapakuje piłę i powisi chwilę  na obręczy, to stopami prawie po ziemi włóczy ;)

Ktoś go porównywał do Kempa i faktycznie coś jest na rzeczy, jak się patrzy na jego siłę i dynamikę

Ivey na szczęście nie uszkodził się chyba mocno, grał krótko ale pokazał swój potencjał. Obaj na razie wyglądają na strzały w 10-tkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, allen napisał:

Nie rozumiem jak Duren spadl do nr 13, przeciez on jest na wejsciu lepszy niz Ayton, ktory poszedl z 1.

Wyglada jak mlody DH, motorycznie wyglada nawer lepiej.

Ivey, to bedzie złoto. 

Mam to samo odczucie z Howardem, ale nasz jest mocniejszy :). Tam w drafcie Troy zamieszał po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grzechu napisał:

Dobra bestia z niego jest, a łapy ma tak długie, że czasem jak zapakuje piłę i powisi chwilę  na obręczy, to stopami prawie po ziemi włóczy ;)

Ktoś go porównywał do Kempa i faktycznie coś jest na rzeczy, jak się patrzy na jego siłę i dynamikę

Ivey na szczęście nie uszkodził się chyba mocno, grał krótko ale pokazał swój potencjał. Obaj na razie wyglądają na strzały w 10-tkę 

Jak zapakował ostatnio to piłka odbiła się prostopadle :) do parkietu i poleciała ponad tablicę !!!

Do Kempa porównał Go nasz Trener w wywiadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem bardzo ciekaw występu Stewarta. Końcówka zeszłego sezonu w jego wykonaniu to 11/18 3FGM. Teraz w SL znów rozpoczął od 5 na 9 za trzy. Wiem że mała próbka, ale może to jednak nie przypadek. Oprócz serducha, blokowania, waleczności powoli dochodzi mu nowy skill. I jeszcze w SL teraz Isaiah wychodzi na PF z Duranem na C. Ciekawe czy w sezonie Casey go tak spróbuję ustawiać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bad Boy 76 napisał:

Jak dla mnie ..ma coś z Granta Hilla. Mówię oczywiście tylko o  stylu gry

Jak to napisałeś, to wpierw pomyślałem, że to bez sensu porównanie, ale jak się zastanowić... Podobny styl wjeżdżania w obronę na szybkości? Czasy Hilla średnio już pamiętam szczerze mówiąc. Ivey jest w porównaniu do niego mały ale kozacko szybki na nogach 

A wczoraj kolejny mecz SL i kompletna wtopa z Pacers, ale w składzie grał trochę Duren a poza nim same no-name'y, mecz odpuszczony przez Pistons     

  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Grzechu napisał:

Jak to napisałeś, to wpierw pomyślałem, że to bez sensu porównanie, ale jak się zastanowić... Podobny styl wjeżdżania w obronę na szybkości? Czasy Hilla średnio już pamiętam szczerze mówiąc. Ivey jest w porównaniu do niego mały ale kozacko szybki na nogach 

A wczoraj kolejny mecz SL i kompletna wtopa z Pacers, ale w składzie grał trochę Duren a poza nim same no-name'y, mecz odpuszczony przez Pistons     

  

Dokładnie o tym mówiłem .Chodziło mi o styl gry w ataku .Atutem obu jest/był wjazd na dużej szybkości w obronę .A mam wrażenie (zachowując wszelkie proporcje) że Ivey jest jeszcze szybszy . Taka mała szybsza wersja Hilla  :) na innej pozycji . Niejeden grający przeciw niemu obrońca będzie płakał  :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszosc analitykow - zdaje sie, calkiem slusznie - nastepcy granta hilla upatruje w c2, nie w 'bluszczu'. i parametry podobne, i predylekcja do niekonwencjonalnej gry, i sposob poruszania sie (grant zawsze byl dla mnie baletmistrzem parkietu. cade porusza sie z podobna gracja). ignacy ma racje - jaden najmocniej przypomina wade'a...

ladnie w sl pokazal sie umude. weaver podpisal go na exhibit10, wiec moze jeszcze wskoczy do rosteru. ciekawe, jak rozwinie sie buddy. '3' ma swietna! a nuz bedzie naszym 'bieda-herro'?! daj boze!...

bardzo fajnie wygladaja livers i key (typ jest na 2way kontrakcie!). bardzo inteligentni gracze. szczegolnie w obronie potrafia niwelowac przewagi fizyczne przeciwnikow dobrym czytaniem gry...

bey trenuje w colorado. wspinaczke! (jako dodatek do swych codziennych, czysto koszykarskich aktywnosci); menagement zasugerowal saddiqowi, by ten znalazl sobie jakies hobby inne niz koszykowka (uznali, ze chlopak za duzo trenuje, i ze powinien sie nieco 'zresetowac'); bey to tytan pracy. weaver wspomnial ostatnio w wywiadzie, ze od bardzo dawna nie widzial grajka, ktory trenowal by tak ciezko...

cade nabral nieco masy i ma dzis wage zblizona do optymalnej (on sam tak to ocenia)...

beef stew bedzie 'wallace-hybryda'. obowiazki undersized centra (patrz: big ben) bedzie dzielic z gra na obwodzie (patrz: sheed); ladnie ma ta '3' ulozona...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.