Skocz do zawartości

Detroit Pistons 22/23


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, allen napisał:

Kurde mam przeczucie, ze Duren to bedzie najwiekszy stell tego draftu.

Oby się okazał dobrym strzałem, bo dzisiaj wyszło na to, że kosztował sporo więcej, niż się na początku wydawało. Ale myślę, że było warto zaryzykować, musiał bdb wrażenie zrobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kcp78 napisał:

Niekoniecznie. Poza tym, korzyść jest obopulna. Knicks mają flexible dziś, my będziemy mieć za rok!...

Jeżeli nie będzie dalszych ruchów to tak, wychodzi na to, że będzie ogrywanie młodych i czekamy z cap space na przyszły rok

Jak Knicks mieli ciśnienie na zdjęcie salary pewnie dałoby się coś więcej wytargować, stąd przypuszczenie, że może już to uzgodnili przy drafcie, bo wtedy z kolei wszyscy uważali, że Duren został tanio pozyskany    

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

jako osoba nowa na tym znamienitym forum, ale za to bardzo stary fan Tłoków, któremu ,,leży na sercu dobro" detroickiej koszykówki proszę o info bardziej zorientowanych. Czy ostatni 3 letni kontrakt Bagleya jest w pełni gwarantowany czy może jest tam na osłodę jakieś Team Option?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, DRK napisał:

Dzień dobry,

jako osoba nowa na tym znamienitym forum, ale za to bardzo stary fan Tłoków, któremu ,,leży na sercu dobro" detroickiej koszykówki proszę o info bardziej zorientowanych. Czy ostatni 3 letni kontrakt Bagleya jest w pełni gwarantowany czy może jest tam na osłodę jakieś Team Option?

Detroit basketball!! Zawsze miło przywitać fana Pistons. Co do pytania, tak, Bagley ma w pełni gwarantowany kontrakt. Staje się UFA w 2025 roku.

https://www.spotrac.com/nba/detroit-pistons/marvin-bagley-iii-26968/

U nas pokazał się z niezłej strony (15p/7r, 59% TS), a że to wciąż 23-letni gracz, to może się jeszcze sporo rozwinąć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.06.2022 o 21:57, allen napisał:

Kurde mam przeczucie, ze Duren to bedzie najwiekszy stell tego draftu.

Ivey, Cade, Duren. Mega dobrze sie to zapowiada. Bede kibicowal.

weaver mial durena w top5 draftu (big board, jak mniemam), zatem termin 'steal' idealnie tu pasuje... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2022 o 16:41, eF. napisał:

Detroit basketball!! Zawsze miło przywitać fana Pistons. Co do pytania, tak, Bagley ma w pełni gwarantowany kontrakt. Staje się UFA w 2025 roku.

https://www.spotrac.com/nba/detroit-pistons/marvin-bagley-iii-26968/

U nas pokazał się z niezłej strony (15p/7r, 59% TS), a że to wciąż 23-letni gracz, to może się jeszcze sporo rozwinąć. 

THY za info o Marvinie, szkoda że brak TO lub 2-3 mln mniej rocznie. Umowa byłaby bardziej strawna. Ale niech mu się szczęści. 

 

13 godzin temu, Bad Boy 76 napisał:

..żeby nie było..bardzo starych fanów Tłoków jest więcej na świecie .. :)

Miło dołączyć do forum .

Witam wszystkich .

Wow. 24 godz i 2 nowych fanów. I nikt nam nie zarzuci, że jesteśmy kibicami sukcesu😂

 

8 godzin temu, kcp78 napisał:

weaver mial durena w top5 draftu (big board, jak mniemam), zatem termin 'steal' idealnie tu pasuje... 

Na koniec pytanko małe. Jak sądzisz kto w takim razie w S5 na PF i C? Bagley, Duren, Olynyk, Stewart to coś mnie się widzi, że oni wszyscy mogą dostać po 24 min gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, DRK napisał:

Na koniec pytanko małe. Jak sądzisz kto w takim razie w S5 na PF i C? Bagley, Duren, Olynyk, Stewart to coś mnie się widzi, że oni wszyscy mogą dostać po 24 min gry. 

beef stew i bagley; nie sadze, by duren z poczatkiem sezonu dostawal 'wieksze' minuty...

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby, oby. Ale przyszły sezon to raczej jeszcze raz będzie niestety( a może stety) Tank Wars. Oddanie Granta oraz ,, pozyskanie" Nowojorczyków z ich umowami za tym przemawia. Dobrze że jest Team Option u obu tych panów na sezon 2023/24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.