Skocz do zawartości

Detroit Pistons 22/23


kcp78

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Kubbas napisał:

Może i jest mało istotny ale chyba nie mniej istotny niż Max dla Bridgesa

Ayton wszechstronny wysoki, 23 lata, wartosc obu jako graczy dzieli przepaść 

Bridgesowi dużo nie zabrakło do allstar i tez ma 23 lata. I w przeciwieństwie do Aytona robił progress z roku na rok. Ayton gra z grubsza to samo co w rookie year. 

Miles to 23-letni borderline allstar z dobrym impactem po obu stronach. Biorac pod uwagę ze każdy team w NBA ma średnio dwa maxy w druzynie, to Bridges spokojnie powinien się do tego „top60 kontraktow” załapać. Ja na pewno dalbym mu maksymalny kontrakt jesli bym go mial jako RFA i ktoś by mu go rzucił i serio nie rozumiem Hornets jesli faktycznie się wahają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

Teraz podpisać Aytona i w końcu macie co oglądać 

Ayton za maxa mając Stewarta i Durena na rookie contracts? I potencjalnie Bagleya, jeżeli podpisałby sensowny dla tłoków kontrakt, ci trzej razem braliby mniej więcej połowę tego, co Ayton 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Bridgesowi dużo nie zabrakło do allstar i tez ma 23 lata. I w przeciwieństwie do Aytona robił progress z roku na rok. Ayton gra z grubsza to samo co w rookie year. 

Miles to 23-letni borderline allstar z dobrym impactem po obu stronach. Biorac pod uwagę ze każdy team w NBA ma średnio dwa maxy w druzynie, to Bridges spokojnie powinien się do tego „top60 kontraktow” załapać. Ja na pewno dalbym mu maksymalny kontrakt jesli bym go mial jako RFA i ktoś by mu go rzucił i serio nie rozumiem Hornets jesli faktycznie się wahają. 

No zobaczymy może i masz rację 

Jak dla mnie Bridges już osiagnal maxa i może być tylko gorzej 

U Aytona odwrotnie

Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie to Pistons wygrali ten draft, jaram się. Jaden Ivey nieco przypomina Moranta ze swoimi wjazdami na kosz, powinien świetnie wyglądać  z liderem tej młodej ekipy na obwodzie. Jalen Duren to bodajże najmłodszy gracz w tym drafcie, a z postury już przypomina Dwighta. Wybranie go z 13 pickiem to świetny ruch, chłopak ma olbrzymi potencjał, a do tego broni kilka pozycji i potrafi podawać. Piękna noc, Weaver to jest gość.

Swoją drogą, Ayton jest tutaj niepotrzebny, oby się w niego nie ładowali. Marzeniem byłby Miles Bridges, tu się zdecydowanie zgadzam. Go Pistons! 

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie ze o tym pomyślano ale ogólnie USA to stan umysłu. Czarne stoły i ubrania wyglądają jak stypa a liczba oklasków i wiek uczestników eventu oraz ich liczba ( rodzice przyszli i ciocie) przeraża bo to wyglada na Polskę. 
Co to było ze tak to wyglada jakby fanów nie było? Umarł tam ktoś? 

Tu nie widać żadnego takiego prawdziwego fana o szalonych psycho kibicach nie wspominając. 

Raczej rodzinny piknik. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, kcp78 napisał:

To była konferencja prasowa. Dla prasy event. Myślisz czasem, zanim coś skomentujesz?... 

Ale w parku miejskim. To już w Detroit zakazano chodzić do parku? Jakby w twoim mieście robiono taki event byś się nie skusił? Widziałeś co się dzieje w Toronto? 

I dlaczego tak niegrzecznie. Ostatnio jesteś bardxo agresywny do innych uczestników forum. Nie zamierzam oczywiście Ciebie prostować bo to bezcelowe ale nerwy mógłbyś ciut stonowac. Pistons w to lato robią świetne ruchy ale sam event dziwny. 

A najdziwniejsza jest i tak twoja reakcja. Przecież krzykiem nie zmienisz faktu ze Detroit to ciezkie miasto do mieszkania i gwiazdy to kalkulują. 

Nikt nie ma nic przeciw organizacji Pistons. Zażalenia do Burmistrza i Szefa Policji. 

Ja się wychowałem na Rodmanie Dumarsie i Vinnie. 

Rzut Joe nadal uważam za najładniejszy wizualnie. Klasyk. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Ale w parku miejskim. To już w Detroit zakazano chodzić do parku? 

Dziwi cię, że konfa dla prasy jest dla prasy, a nie dla kibiców? Masz problem z tym, że w parku? Nie rozumiem twoich rozkmin zupełnie. Zbyt wysoki poziom abstrakcji, jak dla mnie... 

2 minuty temu, Reikai napisał:

Dramat ta konferencja, Anwil Włocławek ma lepsze.

To nie był oficjalny filmik z konfy, ale faktycznie, konfy pistons od lat wyglądają biednie. Taki standard, najwyraźniej... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to ze wyglądało to gorzej niż rozdanie mvp podwórka w HS w średnim miasteczku na prowincji USA. 
Kosz to jeden z głównych 4 sportów narodowych i taka oprawa w prawie milionowym mieście przy sprowadzeniu do zespołu z tradycjami gdzie jest hala na 20.000 ludzi szokuje. Mediów z MICH ST nie brakuje a tu scena niczym z parodii Hitlera Monty Pythona z przemówieniem w Anglii. 
 

W Polsce mamy kosza jako sport niszowy i wielokrotnie było mi wstyd ze taki sport generuje tak mizerne zainteresowanie. Tymczasem to co wydarzyło się w Detroit mną wstrząsnęło. 

To Włodarczyk na dozynkach generuje więcej emocji 

A sprowadzono na prawdę dwóch kozaków których chciałbym obejrzeć na żywo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Pan A. napisał:

'no wlasnie nie mam pojecia'...

Słabe. Znałem... 

27 minut temu, ignazz napisał:

Chodziło mi o to ze wyglądało to gorzej niż rozdanie mvp podwórka w HS w średnim miasteczku na prowincji USA. 
Kosz to jeden z głównych 4 sportów narodowych i taka oprawa w prawie milionowym mieście przy sprowadzeniu do zespołu z tradycjami gdzie jest hala na 20.000 ludzi szokuje. Mediów z MICH ST nie brakuje a tu scena niczym z parodii Hitlera Monty Pythona z przemówieniem w Anglii. 
 

W Polsce mamy kosza jako sport niszowy i wielokrotnie było mi wstyd ze taki sport generuje tak mizerne zainteresowanie. Tymczasem to co wydarzyło się w Detroit mną wstrząsnęło. 

To Włodarczyk na dozynkach generuje więcej emocji 

A sprowadzono na prawdę dwóch kozaków których chciałbym obejrzeć na żywo. 

No widzisz. A pisałeś zupełnie o czym innym. No słabo to wyglądało, ale ja jestem do takich 'opraw' przyzwyczajony. Te konfy dla prasy są takie 'techniczne'. Muszą się odbyć, i już. Co innego media days. Tam jest raczej 'elegancko'... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ignazz napisał:

Chodziło mi o to ze wyglądało to gorzej niż rozdanie mvp podwórka w HS w średnim miasteczku na prowincji USA. 

Przecież we wszystkich klubach zwykle to tak wygląda - jest konferencja prasowa dzień po drafcie, siedzi za stołem trener, GM i nowi gracze i ględzą farmazony dla dziennikarzy

Akurat fajnie, że Pistons zrobili to w parku a nie w jakiejś pakamerze ze ścianką, jak to zwykle się dzieje    

Jeżeli się mylę i wszyscy robią jakiś mega show dzień po drafcie, wrzuć proszę kilka linków   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.