Skocz do zawartości

Kings 2022/23


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Przede wszystkim jest kwestia #4 w jutrzejszym drafcie. 
Po treningach Kings podobno stawiają na Keegana Murraya ale może ich kusić Trade down o ile utrzymają się akcje Iveya Sharpe i Mathurina. Ostatnio Sochan i Duren tez się wspinają bo są mocki gdzie któryś ze wspomnianych graczy nawet poszedł z #5. 
Krytykowany przeze mnie Sharpe odwołał treningi z Wizz wiec prawdopodobna jest złożona obietnica od top #9. 
Kings mogą brać KM z czwórka i nie ryzykować lub rozmawiać z 5-7 o dodatkowym assecie za Iveya. Niby PTB może odpadać ale na ich miejscu właśnie #4 bym brał na handel po gwiazdę. O ile tej wypatrzonej gwiazdy nie można brać z #7. Tu różnice są dyskretne wiec ciekawy jestem jak to rozegrają. 
 

Im szybciej ktoś wpadnie na ofertę:

zamienić 4 na słabszy plus drugi pick z 2023 najlepiej 

zamienić ten słabszy pick 22 z Foxem na kogoś bardziej ogarniętego ( snt?) 

tym lepiej 

Sabonis plus Mathurin 

Sabonis plus Sochan

Sabonus plus Duren 

z rynku Simons 

i można grać dużo milsza koszykówkę przede wszystkim w obronie 

Spadający kontrakt HBarnesa to dobry asset pod gwiazdę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ignazz Kings wyraźnie postawili w zeszłym deadline na Foxa, i chcą budować na tym duecie fox Sabonis. Potwierdzają to raczej doniesienia o wspólnym rekrutowaniu przez nich rookies itd itp. Mysle ze o handlowaniu foxem nie ma mowy w tej chwili na bank 

Dlatego napisałem im szybciej ktoś na to wpadnie tym lepiej. 
Maksymalizacja talentu Sabonisa powinna odbyć się przez zrobienie dwóch szybkich i bolesnych ciec. 
 

Oddanie Foxa i wymiana picku na dwa 

Do Sabonisa powinno się dokoptowac druga gwiazdę ale z zacięciem defensywnym czyli taki Dejounte Murray plus z pickiem brać defensywnego szybkiego na nogach kolka w stylu rookies 2022 Duren/Williams. 
Z drugiego wyboru taki Eason na skrzydło lub TyTy. 
a z Sabonisa zrobić 100% go to guy

no i trzymać kciuki za młodego Daviona 

Na poczatku lutego jak grał w S5 to zrobił 7 gier na 32 minutach 17,4/5 36% za trzy. 
bedzie tylko lepszy a Fox tradycyjnie pierwsza myśl Knicks za picki  

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Collins to chyba w ramach jakiegoś zastępstwa za Barnesa, który pewnie w zime będzie tradeowany. 

Najważniejsze liczę na pozbycie się Holmesa i ew. jeśli nie weżmiemy wysokiego z nr 4 ( chociaż liczę na kogoś z trójki Murray,, Holmgren , Sochan) to wzięcie wysokich w II rundzie i razem z Quetą i Jonesem obstawienie wysokimi młodymi Sabonisa. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Robaq napisał:

Collins to chyba w ramach jakiegoś zastępstwa za Barnesa, który pewnie w zime będzie tradeowany. 

Najważniejsze liczę na pozbycie się Holmesa i ew. jeśli nie weżmiemy wysokiego z nr 4 ( chociaż liczę na kogoś z trójki Murray,, Holmgren , Sochan) to wzięcie wysokich w II rundzie i razem z Quetą i Jonesem obstawienie wysokimi młodymi Sabonisa. 

 

Holmesa nie wywalą , Mike Brown wziął go na konferencję ( z Davionem i Davisem ), dodatkowo spotykał się z nim na video jak jeszcze była seria z Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smutek w mym sercu... od kontuzji oka naprawde Richuan stał się nieprzydatny, za to rozegrał się Jones, do tego Queta moim zdaniem wykorzystywany za mało. te 3 banki Lena pewnie pójdą przy okazji jakiegoś trade, 

 

Balcerowski wygląda na dość drewnianego zawodnika, no ale z tym 57 pickiem czemu nie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holmes to ma chyba trochę inne problemy:

Cytat

Kings center Richaun Holmes‘ ex-wife accused him of domestic violence toward their son. However, after reviewing the situation, multiple judges have granted Holmes custody of his son.

Zasadniczo nie śledziłem tej historii i zapamiętałem tylko tyle, że został oskarżony o znęcanie się nad dzieckiem i odsunięty od drużyny z uwagi na "sprawy osobiste". Póki co wychodzi na to, że to jego ex- wykręciła grubą aferę. Nie wiem czy sądy w USA mają takie samo podejście do spraw rodzicielskich jak w PL (gdzie w 95 przypadkach na 100 to matka zostaje z dziećmi), ale tutaj musiała wydarzyć się naprawdę ostra historia, skoro dwa różne sądy w dwóch różnych stanach przyznały prawo do opieki nad dzieckiem Richaunowi.

W sumie smutna historia... Jak mu się w końcu zaczęło naprawdę układać w karierze sportowej, to w życiu osobistym wszystko się posypało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale tutaj wspominasz końcowke sezonu, gdzie włąsnie zastał odsuniety od gry.

ale po kontuzji oka nie wrócił do dyspozycji z początku sezonu, a po dojsciu Sabonisa wyglądał komicznie. 

Także mając młodego Quetę, Jonesa - Sabonisa i dwa picki w II rundzie, ew. wzięcie Banchero, Murraya, Holmgrena   mówie nie Richaunowi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie neguję wpływu kontuzji na formę, ale ciężka sytuacja w domu również nie zaczęła się z dnia-na-dzień. Podejrzewam, że w czasie, o którym piszesz myślami był gdzieś indziej, co na pewno miało wpływ na jego grę. Co więcej, wyrok sądu raczej nie kończy jego problemów, tylko zmienia ich specyfikę. Generalnie nie neguję pomysłu jego odejścia z SAC, tylko twierdzę, że w kwestii jego gorszej gry chodzi o coś więcej niż kontuzja, czy w ogóle jakiś sportowy regres. Możliwe że zmiana miejsca wyjdzie mu nawet na dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holmes był kotem w 20/21 i chyba w sumie  najlepszym zawodnikiem Kings tak szczerze, ale mogę byc nieobiektywny przez sympatię do niego. Dajmy mu szanse ogarnąć się. Tak jak kolega z dziwnym nickiem pisze to nie był regres z czysto koszykarskich powodów. Teraz albo się odbije albo przepadnie i on to pewnie wie, wiec powinna być w tym sezonie motywacja. 
 

pewnie będą teraz tacy co mnie wyśmieją i powiedzą że grubo odleciałem ale … Ja osobiście Holmesa w formie z 20/21 biorę do s5 na Centra prędzej niż Sabonisa. Oczywiście tez zależy od pozostałych graczy i fitu, ale dopoki nie mam czterech zajebistych defensorów w s5 to serio wole mieć na centrze Holmesa z tamtego sezonu  niż Domasa. 
 

A nawet jak maja inne plany niż ja proponuje, wolą Sabonisa to Powinni absolutnie Holmesa Zmotywować - grac nim na początku sezonu dużo i podbic mu wartosc, a nie sprzedawać go kiedy jest na dnie wartości jak jakiś bitcoin ostatnio . Ale to jest Sacramento Kings wiec oczywiście spodziewam się mocno że go sprzedadzą w noc draftu za jakiegoś 2nd roundera i spadające c***okontrakty ;]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Sabonis-Collins-Murray-Fox/Davis-Fox/Mitchell

Mam nadzieje, że ktoś stestuje Foxa na SG, bo nie wpuszczanie MItchella do S5, to marnowanie jego skillsetu w zakresie podawania  i obrony. Zaś Fox z jego obroną , niskim poziomem rozgrywania lepiej pasuje do tej pozycji. No zobaczymy,

 

Chociaż widziałęm też ze przewinęło się podpisanie Ayton, to już zupełnie nie pasuje to trade z Collinsem, ale widać, że raczej będzie tradeowanie w celu uzyskania wysokiego, co może oznaczać, że całkowicie Kings odpuszczają wszystkich z trójki Smith, Banchero, Holmgren, wiec pewnie Murray, no w porywach Ivey ( tutaj stwierdzam, że chłop jak na początku odpulił kingś to jednak zmienił narrację w ostatnich dniach).

Edytowane przez Robaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.