Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, josephnba napisał:

Porter zagrał dobry sezon i przed draftem był pewniakiem w top5 chyba nawet 

Porter był pewniakiem do top3 nawet do jedynki, tyle, że to było przed kontuzją, raczej powinieneś się bardziej w tym względzie o MPJ obawiać patrzać na historię urazów

2 godziny temu, josephnba napisał:

Do chwili iak dostał kontrakt od Nuggets grał naprawdę świetnie 

grał dobrze, ale w życiu bym nie powiedział, że pokazał więcej niż Zion, Porter nawet nigdy nie był legitną drugą opcją, a jak już nią miał zostać, to pod niebecnosć Jamala nie uniósł tej roli

2 godziny temu, josephnba napisał:

Zion nie grał wcale aż tak dobrze nawet kiedy był zdrowy, ja np nie rozumiałem jego gry w ASG

miał momenty gdy wygladał jak legitny supestar i przyszły top ligi, nie wiem czy to efekt tej jego dramy, ale szybko się dosyć o tym zapomina

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

A nie mówiłem

Philly właśnie rzuciła Tuckerowi propozycje 3 lata 30mln

Ktoś na pewno da więcej 

To jest nic... Aby go podpisać, Morey podobno obdzwonił całą ligę oferując Thybulle'a i 23 pick. Po GM'ach NBA krąży teraz żart, że jeżeli Morey nie dzwonił do ciebie w sprawie Thubulla i picku, to oznacza że miałeś wyłączony telefon. Na dodatek w planach jest też ściągniecie Erica Gordona.

Jeśli sprawdzą się te doniesienia, to Morey wydaje się dążyć do osiągnięcia dwóch celów:

  • stworzyć w PHI retro-Rockets
  • bez pozostawiania komukolwiek jakichkolwiek wątpliwości zniszczyć swoje legacy jako dobrego GM'a. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

To jest nic... Aby go podpisać, Morey podobno obdzwonił całą ligę oferując Thybulle'a i 23 pick. Po GM'ach NBA krąży teraz żart, że jeżeli Morey nie dzwonił do ciebie w sprawie Thubulla i picku, to oznacza że miałeś wyłączony telefon. Na dodatek w planach jest też ściągniecie Erica Gordona.

Jeśli sprawdzą się te doniesienia, to Morey wydaje się dążyć do osiągnięcia dwóch celów:

  • stworzyć w PHI retro-Rockets
  • bez pozostawiania komukolwiek jakichkolwiek wątpliwości zniszczyć swoje legacy jako dobrego GM'a. 

Ale co on go oferuje jako jakis salary dump? To Cavs go powinni brac i jeszcze z pickiem? What?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, josephnba napisał:

A ty uważasz że warto dać maxa kolesiowi który rok się jawnie opierdalał i w ciągu trzech lat zagrał raptem jeden sezon?

Myślę, że nie bo nigdy nie byłem fanem Ziona. Ponadto jesli chodzi o NO to jestem bardziej fanem talentu Ingrama.

Niemniej jednak Zion jest od kilku miesięcy w najlepszej formie swojego życia i wiele źródeł to potwierdzało. Do tego jego wartość sportowa jak i marketingowa jest olbrzymia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

To jest nic... Aby go podpisać, Morey podobno obdzwonił całą ligę oferując Thybulle'a i 23 pick. Po GM'ach NBA krąży teraz żart, że jeżeli Morey nie dzwonił do ciebie w sprawie Thubulla i picku, to oznacza że miałeś wyłączony telefon. Na dodatek w planach jest też ściągniecie Erica Gordona.

Jeśli sprawdzą się te doniesienia, to Morey wydaje się dążyć do osiągnięcia dwóch celów:

  • stworzyć w PHI retro-Rockets
  • bez pozostawiania komukolwiek jakichkolwiek wątpliwości zniszczyć swoje legacy jako dobrego GM'a. 

Parę razy Gordona widziałem w tym sezonie I nadal się wydawał szybki jak zawsze, nie widać żeby zbyt dużo utracił, nie wiem na ile to było miarodajne 

Dla mnie to był zawsze jeden z topowych rolesow póki grał gdzieś gdzie było o co grać 

Co do Ziona to nie ma o czym dyskutować tak czy inaczej dostanie maksa

W NBA płaci się graczom za potencjal 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, memento1984 napisał:

Ale co on go oferuje jako jakis salary dump? To Cavs go powinni brac i jeszcze z pickiem? What?

Zapomniałem dodać, że chce dorzucić jeszcze kontrakt Danny Greena (to jest to salary dump) i niezależnie od powyższego próbuje opchnąć Tobiasa Harrisa (ale to będzie ekstremalnie trudne, ponieważ Harris ma jeszcze dwa lata warte niespełna 80 mln $$$, z czego ~38,5 mln $$$ w nadchodzącym sezonie). 

Harris + Thybulle + pick + Green to paczka, którą mogliby chyba być tylko zainteresowani LAL w zamian za Westbricka (pomijam salary match)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

John Wall (games played)

19-20: $38.2M (0)
20-21: $41.2M (40)
21-22: $44.3M (0)

W ciągu tych trzech sezonów Wall rozegrał 1288 minut, co daje 21,46 godzin. Zarobił (bez podatków) 123,7 mln $$$. Daje to stawkę godzinową na poziomie 5,76 mln $$$ (25,5 mln PLN / h przy dzisiejszym kursie USD). W następnym życiu chciałbym urodzić się Johnem Wall'em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

Czytałem, że Jazz chce wymień Bogdanovicia to Ja proponuje coś takiego

Trade

Suns chcą zacząć oszczędzać a nie dokładać 2.500.000 i mieć di tego 1 gracza więcej do podpisania.

Oni moim zdaniem utną gdzieś koszty i mimo wszystko podpiszą Aytona nawet aby potem sprzedać. Na pewno nie zrobią takiej wymiany aby patrzeć jak #1 im schodzi za darmo. Bennett był jedyny. 

Cameron może poleciec lub co gorsza dla suns Bridges 

6 minut temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

W ciągu tych trzech sezonów Wall rozegrał 1288 minut, co daje 21,46 godzin. Zarobił (bez podatków) 123,7 mln $$$. Daje to stawkę godzinową na poziomie 5,76 mln $$$ (25,5 mln PLN / h przy dzisiejszym kursie USD). W następnym życiu chciałbym urodzić się Johnem Wall'em.

Łatwiej opisać ze napierdalac musiał niecała dobę i wziął 600 baniek polskich. Czyli 6 bilionów starych polskich zlociszy. Przed denominacja. 

To może zrywać czaszkę. 

To jest suma tak astronomiczna ze by mu starczyło na dopłatę TVP. ( na kwartał ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BREAKING: Bradley Beal will decline his $36M player option for the 2022 season and will enter unrestricted free agency this summer.

(via @MikeAScotto, hoopshype.com/lists/nba-rumo…)
 

Free agency officially begins next week and there’s already lots of rumors swirling around so figured I’d get the thread rollin’.

Key dates:

June 23rd: NBA Draft
June 29th: Last day for Player Options/Qualifying Offers
June 30th: Free Agency begins (6:00pm EST)

 

AA5-D1-C13-B2-F6-4-AE2-BB1-A-C8788431939

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mich@lik napisał:

Teraz to do mnie jasne :)

Po PJa ustawia się kolejka 

Bulls też podobno szukają możliwości podpisania z nim umowy 

 

4 godziny temu, ignazz napisał:

BREAKING: Bradley Beal will decline his $36M player option for the 2022 season and will enter unrestricted free agency this summer.

(via @MikeAScotto, hoopshype.com/lists/nba-rumo…)
 

Free agency officially begins next week and there’s already lots of rumors swirling around so figured I’d get the thread rollin’.

Key dates:

June 23rd: NBA Draft
June 29th: Last day for Player Options/Qualifying Offers
June 30th: Free Agency begins (6:00pm EST)

 

AA5-D1-C13-B2-F6-4-AE2-BB1-A-C8788431939

No i teraz ciekawe czy Beal rozbija bank w Wizards czy jednak poszuka snt gdzieś w świecie  

Druga niewiadoma to Irving

Czy ktoś w lidze jest w stanie go wziąć? Lakers odpadają bo Durant nie zgodzi się na Zerowego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.06.2022 o 07:23, josephnba napisał:

Hmmm a po czym my, kibice w kraju oddalonym o kilkadziesiąt tysięcy km sobie wyrabiamy opinie? Tym bardziej dziś gdzie każdy gracz sam wrzuca albo ktoś mu wrzuca serki o ile nie tysiące różnych stories, zdjęć, postów tweetów i cholera wie czego jeszcze?

Rozumiem że dla ciebie rok leżenia na dupie, przytycia ponad 20 kg i długi brak postępów w rehabilitacji nie jest sygnałem że facet ma wątpliwy work ethic? 

https://www.instagram.com/p/CfGCfc8hfXJ/

jaka będzie opinia na podstawie w/w zdjęć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.