Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jakis zespół chce wygrywać to koło dychy mu zapłacą 

Takimi zawodnikami się wygrywa

Nie bez powodu wyoptowal

46 minut temu, josephnba napisał:

Dlaczego dziwny? 

Jest po bardzo udanym sezonie i jest szansa na większe pieniądze lub w najgorszym przypadku takie same ale z większą liczbą lat 

 

Dokładnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lato to w sumie będzie strasznie kiepskie

1 - Nikt praktycznie nie ma gotówki do wydanie. Wiec wolni agenci będa mogli max za MLE podpisać

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

Jak jakis zespół chce wygrywać to koło dychy mu zapłacą 

Max co może dostać to MLE no chyba ,że chce grać w Detroit

2 - W to lato jest słabo jeśli chodzi o zawodników. . Jest Irving. Ayton Zach, Brunson i  Miles Bridges. Większość może zmienić klub tylko w ramach s&t. No moze  z wyjątkiem Brunsona który pewnie byłby do podpisania przez klub z gotówką

Może zobaczymy jakieś wymiany sign and trade ale jakoś nie widze by ktoś się pakował w Irvinga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ely3 napisał:

To lato to w sumie będzie strasznie kiepskie

1 - Nikt praktycznie nie ma gotówki do wydanie. Wiec wolni agenci będa mogli max za MLE podpisać

Max co może dostać to MLE no chyba ,że chce grać w Detroit

2 - W to lato jest słabo jeśli chodzi o zawodników. . Jest Irving. Ayton Zach, Brunson i  Miles Bridges. Większość może zmienić klub tylko w ramach s&t. No moze  z wyjątkiem Brunsona który pewnie byłby do podpisania przez klub z gotówką

Może zobaczymy jakieś wymiany sign and trade ale jakoś nie widze by ktoś się pakował w Irvinga 

No czyli 9.5 mle chyba jest obecnie.

Co do Kyriego to może właśnie snt za Brunsona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

To tylko są projekcje przy założeniu który z graczy zrezygnuje ze swojej umowy a który przedłuży. Też gdzie zespoły sie pozbęda praw do graczy a gdzie nie ale

Jesli chodzi o hard cap to spokojnie można tam wrzucić  Clippers, Golden -Boston Jazz i Hawks. Nets są ale jak się wyoptuje Irving to niby nie będa ale wtedy każde s&t wyrzuca je z powrotem w hard cap więc nie moga zrobić sign and trade z nikim tzn mogą tak wyeksportować Irvinga ale sami nie moga brać na klatę nowej umowy

Jeśli chodzi o to kto będzie mieć pieniądze do wydania to o ile nie nastąpi jakieś czyszczenie to mamy 5 ekip

Spurs -Pacers-Magic-Piston i Blazers  Każda z nich od 20 do 26 mln do wydania. I potem to już nikt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wg wybitnych forumowych znawców byłby próg bólu PTB, żeby nie wyrównywać Simonsa? Nie mówię tu o Waszym progu bólu, bo tu to pewnie poziom MLE to max, jaki by od Was jako GMów dostał. Chłopak z Orlando, imię na cześć pewnego znanego gracza, wiekowo pasuje do reszty zespołu, umiejętności przydatne, więc budzi moje zainteresowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, spabloo napisał:

Jaki wg wybitnych forumowych znawców byłby próg bólu PTB, żeby nie wyrównywać Simonsa? Nie mówię tu o Waszym progu bólu, bo tu to pewnie poziom MLE to max, jaki by od Was jako GMów dostał. Chłopak z Orlando, imię na cześć pewnego znanego gracza, wiekowo pasuje do reszty zespołu, umiejętności przydatne, więc budzi moje zainteresowanie.

Coś dużo wyżej niż zwykle MLE 

64.000.000/4 to realna kwota choć obniżyć ja pozwoli shot down z ostatniego sezonu bo tu są wątpliwości co do kontuzji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ignazz napisał:

Coś dużo wyżej niż zwykle MLE 

64.000.000/4 to realna kwota choć obniżyć ja pozwoli shot down z ostatniego sezonu bo tu są wątpliwości co do kontuzji. 

Jego podatność na urazy to lampka, która świeci od początku gry w lidze więc zeszły sezon nie jest tu jakoś specjalnie wyjątkowy  

9-10 powinien wziąć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał:

Po 1 - Nets nie mogą zrobić s&t bo są w hard capie

Nie mogą, bo są powyżej apron

2 godziny temu, josephnba napisał:

Ile ekip ma hard cap obecnie 

Za wcześnie na to - hard cap się odpala, jeśli klub wykorzysta MLE lub pozyska zawodnika drogą sign and trade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Coś dużo wyżej niż zwykle MLE 

64.000.000/4 to realna kwota choć obniżyć ja pozwoli shot down z ostatniego sezonu bo tu są wątpliwości co do kontuzji. 

I uważasz, że jak się mu zaoferuje 70mln/4, to PTB nie wyrównają? Dla mnie zrobiliby źle, bo straciliby całkiem fajnego gracza za darmo. A poza tym drugi kontrakt zawiera potencjał w cenie, a potencjał w NBA, to rzecz bardzo droga (patrz ceny picków w drafcie). Nie wiem... Moim zdaniem poniżej 20 mln nie zejdzie. Tym bardziej, że 4 inne ekipy mają pieniądze, a jako alternatywa praktycznie tylko Brunson i Bridges. Reszta FA z topu nie przejdzie do tych drużyn (nie mówię też że ci wymienieni przejdą, tym bardziej będąc RFA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Jendras napisał:

Nie mogą, bo są powyżej apron

Ale jak Irving się wyoptuje to nie będą tylko wtedy sign and trade Brunsona by ich znowu wypchnęło ponad

 

50 minut temu, Jendras napisał:

a wcześnie na to - hard cap się odpala, jeśli klub wykorzysta MLE lub pozyska zawodnika drogą sign and trade.

Bardziej mi chodziło kto technicznie będzie w czymś takim. Golden Clippers pozyskać gracza w s&t nie mogą. Jazz Boston też

2 godziny temu, spabloo napisał:

Jaki wg wybitnych forumowych znawców byłby próg bólu PTB, żeby nie wyrównywać Simonsa

Dużo zależy kogo pozyskają w dniach 1-4 lipca a potem jeszcze mają 48godzin na wyrówanie. Oni mają Lillarda i nie moga iść w odpuszczanie młodych bo jednak muszą coś zbudować . Poziom 16-20 mln za rok to pewnie byłby moment , w którym musieliby się mocno zastanowić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, josephnba napisał:

A ty uważasz że warto dać maxa kolesiowi który rok się jawnie opierdalał i w ciągu trzech lat zagrał raptem jeden sezon?

Hmmm czytałem niedawno temat o Porterze JR i jak jemu dali maxa to przyklasnales temu... Nie wiem czy jest różnica w potencjale a jak jest to chyba na korzyść Ziona..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barsa napisał:

Hmmm czytałem niedawno temat o Porterze JR i jak jemu dali maxa to przyklasnales temu... Nie wiem czy jest różnica w potencjale a jak jest to chyba na korzyść Ziona..

Porter zagrał dobry sezon i przed draftem był pewniakiem w top5 chyba nawet 

Do chwili iak dostał kontrakt od Nuggets grał naprawdę świetnie 

Zion nie grał wcale aż tak dobrze nawet kiedy był zdrowy, ja np nie rozumiałem jego gry w ASG 

Teraz, Koelner napisał:

Tak

Pytał cię ktoś? ;)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.