Skocz do zawartości

Free Agency 2022 czyli Zion z maxem to LOL


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, ely3 napisał:

nie jestem przewidzieć jaki będzie wybór Soty w 27 , 26 cz6 29 roku. Lakers właśnie oddali nr 8 draftu a też po wymianie Davisa były prognozy ,że to będą wybory niskiej wartości.

W NBA nie da się przeiwdzieć gdzie bedą wybory draftowe

Sota pomijając juz pozyskanie Goberta, podpisała właśnie supermaxa z KATem i ma coraz lepszego Edwardsa na rookie contrakcie + przyjaciel KATa - Russell i kilku fajnych skrzydłowych - Kyle Anderson, Prince i świetnie się rozwijający McDaniels, dalej - z draftu Moore który zapowiada się na bardzo dobrego rolesa i młodzi McLaughlin, Nowell i Reid. Szkoda w tym wszystkim tylko straty Beverleya. 

Najbliższe picki Soty, które oddała raczej będą w 3 dziesiątce, a jak Edwards nadal się będzie tak rozwijał, to kolejne również.

KAT i tak gra właściwie jako czwórka, więc połączenie jego ofensywy z defensywą Goberta i talentem Edwardsa jest dla mnie niewiarygodnie intrygujące. Sota postanowiła wyjść z marazmu i nie mogę się już doczekać, żeby obaczyć jak to będzie wyglądało na boisku. 

3 minuty temu, memento1984 napisał:

Top10 gracz ligi? Gobert to fajny gracz ale nie oddajesz 5 pickow za niego, badzmy powazni. To tak jakby w MLB przeplacic lapacza :)

Jak Sota wejdzie dzięki temu na wyższy level  na lata to czemu nie? 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Alonzo napisał:

Sota pomijając juz pozyskanie Goberta, podpisała właśnie supermaxa z KATem i ma coraz lepszego Edwardsa na rookie contrakcie + przyjaciel KATa - Russell i kilku fajnych skrzydłowych - Kyle Anderson, Prince i świetnie się rozwijający McDaniels, dalej - z draftu Moore który zapowiada się na bardzo dobrego rolesa i młodzi McLaughlin, Nowell i Reid. Szkoda w tym wszystkim tylko straty Beverleya. 

Najbliższe picki Soty, które oddała raczej będą w 3 dziesiątce, a jak Edwards nadal się będzie tak rozwijał, to kolejne również.

KAT i tak gra właściwie jako czwórka, więc połączenie jego ofensywy z defensywą Goberta i talentem Edwardsa jest dla mnie niewiarygodnie intrygujące. Sota postanowiła wyjść z marazmu i nie mogę się już doczekać, żeby obaczyć jak to będzie wyglądało na boisku. 

Jak Sota wejdzie dzięki temu na wyższy level  na lata to czemu nie? 

Przeciez za takiego Duranta to pojdzie pewnie 3FRP (jakies swapy tez pewnie), mlody gracz topka talent i roles - wiadomo ze u duranta to jeszmcze trzeba liczyc gdzie bedzie chcial grac ale Gobert i te picki to kosmos.

z drugiej strony Boston dostaje Brogdona za pakiet biedy!!!!! Ja pi****le naprawde wkurw. I to jeszcze wizja ze taki Brogdon gra z lawki 6th mana wtf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 tak sobie mysle cały czas ( napalilem sie na tego KD) i być może  jak obejść to żeby ayton poszedł do nets. Co jesli nie dadzą mu maxa a kontrakt o milion rocznie  niższy niż max, na 5 lat. Można dać taka umowę ? Wtedy nie byłby to max contract i mógłby grac z simmonsem. A dla aytona 5 lat „prawie maxa” to i tak lepiej finansowo niż 4 letni max z innym klubem. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, memento1984 napisał:

Przeciez za takiego Duranta to pojdzie pewnie 3FRP (jakies swapy tez pewnie), mlody gracz topka talent i roles - wiadomo ze u duranta to jeszmcze trzeba liczyc gdzie bedzie chcial grac ale Gobert i te picki to kosmos.

z drugiej strony Boston dostaje Brogdona za pakiet biedy!!!!! Ja pi****le naprawde wkurw. I to jeszcze wizja ze taki Brogdon gra z lawki 6th mana wtf

Durant to ma fochy i achy gdzie chce grać.

Sota to jednak klub z małego rynku, który poza czasami Garnetta nic nie osiągnął. KATa nie jest tak łatwo obudować i akurat ruch z Gobertem jest ryzykowny ale ciekawy. Picków jest dużo, ale jak pozyskanie Goberta pozwoli Wolves stać się playoffowym teamem (a mam nadzieję, że również contenderem) na lata, to te picki nie będą miały aż takiej wartości niż teraz się może wydawać. Wolves oczywiście ryzykują, ale bez odważnych ruchów ciężko by mieli przekroczyć pewien poziom. 

Tylko tego Beva szkoda..   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@ely3 tak sobie mysle cały czas ( napalilem sie na tego KD) i być może  jak obejść to żeby ayton poszedł do nets. Co jesli nie dadzą mu maxa a kontrakt o milion rocznie  niższy niż max, na 5 lat. Można dać taka umowę ? Wtedy nie byłby to max contract i mógłby grac z simmonsem. A dla aytona 5 lat „prawie maxa” to i tak lepiej finansowo niż 4 letni max z innym klubem. 

Jak robisz snt, to nie możesz dać 5 lat. Ayton może przyjść do Simmonsa, nie może Adebayo czy też połamańce z Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, BMF napisał:

Ayton gra w Suns to co umie, typo ani nie ma faceup, ani above average passingu, ani nie wyrobił sobie trójki (w college'u miał 73 FT%, po 4 latach ma 75FT%, więc zobaczymy czy wyrobi)  - za to potrafi wszystko po trochę i jest świetnym finisherem,

 tak tylko uzupelnie , ayton ma midrange na elitarnym poziomie lepszym niz dirk i  ma lepsza efektywnosc w pomalowanym niz shaq , oczywiscie trzeba wizac pod uwage probe oraz to ze zdecydowanie czesciej musial byc kreowany , but still on ma tylko 23 lata , nie wiem jak z jego etyka pracy ale majac lepszy J niz marc gasol czy lopez , powinien wkrotce dodac 3 .  

                          fg     fga       %

At Rim            226    285    .793    
3 to <10 ft    194    330    .588    
10 to <16 ft    93    169    .550  

16 ft to 3         25      54     .463

to sa chore cyfry w skali all time a   z sezonu na sezon oddaje coraz wiekszej dalekich prob .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie najglupszym ruchem jest ruch Bostonu. Po co im MB? Maja fajne duo, potrzebują siły pod koszem i biorą łamliwego rozgrywającego? Co teraz? Albo rozbiją duet który doprowadził ich do finałów albo co? Będą grać 90 letnim Horfordem pod koszem? Tej dziury nie załatają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ely3 napisał:

nie jestem przewidzieć jaki będzie wybór Soty w 27 , 26 cz6 29 roku. Lakers właśnie oddali nr 8 draftu a też po wymianie Davisa były prognozy ,że to będą wybory niskiej wartości.

W NBA nie da się przeiwdzieć gdzie bedą wybory draftowe

Co innego picki, które oddali Lakers za last dance dziadka LBJa, co innego picki, które oddaje Sota posiadająca młody core. Podałeś bardzo dobry przykład, żeby opisać, co miałem na myśli.

Jeżeli byłbym GMem, to future 1sty Minny należałyby do czołówki, których nie chcę posiadać :)

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mich@lik napisał:

A dla mnie najglupszym ruchem jest ruch Bostonu. Po co im MB? Maja fajne duo, potrzebują siły pod koszem i biorą łamliwego rozgrywającego? Co teraz? Albo rozbiją duet który doprowadził ich do finałów albo co? Będą grać 90 letnim Horfordem pod koszem? Tej dziury nie załatają.

Ale co znaczy łamliwego? Czasami serio przesadzają ludzie z tą „kontuzjogennoscia”. Overall w dzisiejszej NBA prawie nikt nie gra 75+ meczy, jedynie jakiś Jokic i paru innych typów, a Brogdon przecież nigdy chyba nie miał super poważnej kontuzji, typu Achilles czy ACL w tym roku grałby przecież na bank w końcówce sezonu i w po, gdyby grał w jakims teamie z PO. Pacers ewidentnie odpuścili sezon wiec tego najgorszego wyniku w karierze pod względem opuszczonych meczy nie brałbym pod uwagę.

 

overall nie licząc tego sezonu widzę ze zagrał z ponad 70% możliwych meczy w karierze i równe 75% meczy w Play Offach w karierze. W tym sezonie imo tez by tyle zagral gdyby pacers nie mieli podczas przerwy asg 15 meczy straty do play in ;) 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Mich@lik napisał:

A dla mnie najglupszym ruchem jest ruch Bostonu. Po co im MB? Maja fajne duo, potrzebują siły pod koszem i biorą łamliwego rozgrywającego? Co teraz? Albo rozbiją duet który doprowadził ich do finałów albo co? Będą grać 90 letnim Horfordem pod koszem? Tej dziury nie załatają.

 Brogdon z lawki to złe rozwiązanie dla Bostonu? 

Za taką cenę? 

 

Przeczytałeś to co napisałeś przed wysłaniem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jeśli coś nie zaklika to Brogdoa popchnie się dalej. A skład Smart / Brogdon / Tatum / Brown i ktoś wysoki, w zależności od matchupów, to super 2-way zestawienie.

Z Milwaukee w pełnym składzie ciągle będzie im ciężko, ale ogólnie b. dobry ruch.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Jak robisz snt, to nie możesz dać 5 lat. Ayton może przyjść do Simmonsa, nie może Adebayo czy też połamańce z Denver.

Ale neta nie mogą zrobić sign and trasę bo będą po tym powyżej apronu. Musieliby najpierw oddać w tej wymianie ok 20 mln więcej a z Sumą to niemożliwe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ely3 napisał:

Ale neta nie mogą zrobić sign and trasę bo będą po tym powyżej apronu. Musieliby najpierw oddać w tej wymianie ok 20 mln więcej a z Sumą to niemożliwe 

Sam sobie zaprzeczasz w następnym zdaniu. Nets mogą zrobić snt, ale wymagałoby to sporej gimnastyki. Tak czy siak jest możliwe sparowanie Aytona z Simmonsem. Z Adebayo czy Murrayem już nie. I to właśnie próbowałem przekazać poprzednim postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rw30 napisał:

wow

Gobert ma przez lata problemy deeper into PO  z bronieniem topowych niskich + closeoutowaniem. Teraz dorzuca się go do składu, gdzie obecny C ma te same problemy + przyjście Goberta zmusi KATa do bronienia PFów (którzy to dzisiaj często są szybcy, zwinni i rzucajo z daleka), a że Gobert ma beznadziejnego skilla w ataku i trzeba go ustawiać blisko kosza, to jeszcze utrudni się KATowi drive'y po pump-fake'u. I to wszystko ponoć w imię robienia deep PO runs, LOL

Ja wiem, że to Minnesota, FA się nie ściągnie i w ogóle czasem lepiej zrobić coś głupiego niż nie zrobić nic, ale ja naprwde nie wiem jak to ma zadziałać w modern basketball. Wydawało by się że dodanie Horforda do Embiida 3 lata temu (którzy pod względem fitu pasowali lepiej niż KAT + Gob) powinno niektórych nauczyć, ale chyba jednak nie nauczyło.

Dokladnie

podsumowales to co mowie od 3 stron tematu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mozna, nie mozna narzekac na Brogdona w Celtics. Przyszedl za totalne frytki, a dostaja goscia z dobra trojka, obrona i z miejsca bedzie jednym z lepszych kreatorow Lineupy ze Smartem beda potezne.

16 minut temu, Kubbas napisał:

Dokladnie

podsumowales to co mowie od 3 stron tematu

Plus Towns jest soft soft soft, a jego przyjaciolka Russell jeszcze bardziej, a skoro Towns podpisal extension to zapewne ma zapewnienie, ze beda grac z Russellem. Jedyna nadzieja w Edwardsie, ktory bedzie kozakiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, karpik napisał:

Sam sobie zaprzeczasz w następnym zdaniu. Nets mogą zrobić snt, ale wymagałoby to sporej gimnastyki. Tak czy siak jest możliwe sparowanie Aytona z Simmonsem. Z Adebayo czy Murrayem już nie. I to właśnie próbowałem przekazać poprzednim postem

Chodziło mi o to że syna nie mogą przyjąć na siebie tyle większych kontraktów by sign and trasę był możliwy a o Denver to już pisałem @RonnieArtestics w wątku nuggets i jazz.

ogólnie to jedyne realne cele które podał Durant to Hawks. Reszta nie ma co oddać że względów regulaminowych albo tworzy paczki nieatrakcyjne dla Nets 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.