Skocz do zawartości

Nuggets 2022/2023


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

49 minut temu, julekstep napisał:

chyba nie oglądałeś wczoraj Spurs xD

A no nie oglądałem bo mi córka w pewnej chwili zrobiła szlaban na NBA, a zamierzałem rzucić okiem na Jeremiasza   

 

Jazz przed trade dedline pozbędą się Clarksona, Lauriego, Colneya i Spurs będą mogli tylko patrzeć jak Jazz robią historycznie c***owy wynik 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, josephnba napisał:

Jazz przed trade dedline pozbędą się Clarksona, Lauriego, Colneya i Spurs będą mogli tylko patrzeć jak Jazz robią historycznie c***owy wynik

I jeszcze pewnie Sextona i Beasleya itp... Jazz nie jest mocnym zespołem ale tam wciąz jest więcej talentu niż mają Spurs, którzy oddają wszystko co się rusza od połowy zeszłego sezonu. Spurs raczej nie będę ogładał ale oni dostali łomot u siebie od przeciętnych Hornets grających bez dwóch najlepszych swoich graczy . Cięzko będzie przeskoczyć Spurs w tym wyścigu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, josephnba napisał:

Oj nie pierdol 

Julek mi sprzedał cynk żeby kasę stawiać na Nuggets i 3kę joka 

A chłopak się zna 

c***a się zna, też kiedyś kibicowałem MVP back2back- Steve Nash i niby też miał fajnych ludków koło siebie ale zamiast dać mu jednego kozaka to podpisywali niby allstarów za gruby hajs, tutaj historia się powtarza. super lider , miły zespół dla oka i równie ładny wpierdol w PO 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

I jeszcze pewnie Sextona i Beasleya itp... Jazz nie jest mocnym zespołem ale tam wciąz jest więcej talentu niż mają Spurs, którzy oddają wszystko co się rusza od połowy zeszłego sezonu. Spurs raczej nie będę ogładał ale oni dostali łomot u siebie od przeciętnych Hornets grających bez dwóch najlepszych swoich graczy . Cięzko będzie przeskoczyć Spurs w tym wyścigu 

A no.

Jazz z Clarksonem i Conleyem to półka wyżej niż Spurs. Ale cale top 5 ma podobne szanse na #1, więc chyba nie ma się co bawić w bycie najgorszym z najgorszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Reikai napisał:

Jazz z Clarksonem i Conleyem to półka wyżej niż Spurs

nawet bez bo Lauri i Sexton to lepsi gracze niż ktokolwiek w składzie SPurs.Ale to wątek o Nuggets i ogólnie taki łomot od słabeuszy nie przystoi ale to wciąż jeden mecz. L to L nieważne z kim . Nuggets mają swoje problemy ale pewnie następnym razem wyjdą skupieni a okazja do rewanżu już blisko i wtedy pewnie będzie łomot w drugą stronę. 

Nuggets mogą się martwić jeśli za miesiąc Murray nadal będzie tak wyglądać. A Porter nadal będzie najsłabszym obrońca obwodowym w lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Koelner napisał:

c***a się zna, też kiedyś kibicowałem MVP back2back- Steve Nash i niby też miał fajnych ludków koło siebie ale zamiast dać mu jednego kozaka to podpisywali niby allstarów za gruby hajs, tutaj historia się powtarza. super lider , miły zespół dla oka i równie ładny wpierdol w PO 

jeny pierwszy mecz i już z buta festiwal mądrusich

jeśli Jokić miał do dyspozycji przynajmniej Jamala, to nigdy nie wypadł poza drugą rundę i był w zasadzie o krok od dwóch WCF, taki to wpierdol w PO zalicza

co do samego meczu, to ja się zupełnie nie nastawiałem na jakiś blowout, obejrzałem kilka meczów pre i kompletnie nic nie pozwalało wierzyć, że Baryły zaczną ten sezon na poziomie do którego to niby mają aspirować, Murray jest po prostu strasznie zardzewiały, w pierwszej połowie już myślałem, że się połamał gdy zupełnie nieskoordynowanie wpadł na stopę Vanderbilta podkręcając kostkę, nie mogę tego teraz nigdzie znaleźć, ale wyglądało to bardzo niepokojąco, jakby jeszcze wiele brakowało mu do choćby części starej koordynacji ruchów, było to widoczne od początku tych meczów przedsonowych, to też za bardzo nie było z czego nalać, a drużyny typu Jazz, Thunder, Wizards czy Kings to są bardzo ciężkie meczapry od zawsze i porażka z nimi przestaje niestety już czasem dziwić, tym razem zabolało podwójnie, ale to długi sezon, zaraz mecz z GSW, może być gładkie 0-2 i nic się z tym nie zrobi... no chyba, że się z tym coś jednak zrobi

jednakże ciężko o bycie optymistą, skoro second unit wyglądał po prostu katastrofalnie w pierwszej połowie, DAJ wygląda jak ma wyglądać i serio, tak jak już się mówi w pewnych kręgach - jeśli Malone nie zdobędzie w tym roku przynajmniej WCF to może być, a raczej powinien zostać wypierdolony, bo to na co on się momentami zgadza, zwłaszcza jeśli chodzi o rotacje i rozdzielanie minut w rosterze, to już nawet nie jest niesmaczne na tym etapie kariery Joka

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

jeny pierwszy mecz i już z buta festiwal mądrusich

takie teksty to zostaw dla swojego chłopaka 

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:


 

jeśli Jokić miał do dyspozycji przynajmniej Jamala, to nigdy nie wypadł poza drugą rundę i był w zasadzie o krok od dwóch WCF, taki to wpierdol w PO zalicza

o krok to Nash był w finale NBA, o krok Malone był mistrzem NBA, o krok było dużo fajnych rzeczy. Nuggets jest nie liczną organizacją, która ma back2back MVP. narazie ten support dał mu finał konferencji w bańce więc jeśli Wam to wystarczy to c*** nie organizacja z takimi z dupy ambicjami 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Koelner Zrób może sobie jogging bo coś ci ostatnio ciśnienie skacze. Nie dość ,ze po 1meczu rzucać dziwne teksty to jeszcze teraz obrażasz innego użytkownika bo zwórcił ci uwage w spokojny sposób

Jak ci brakuje argumentów w dyskusji ( bo jak na razie nie użyłeś niczego co można by uznać za argument) to nie idż w ataki personalne bo to słabo świadczy o Tobie . A ostatno masz delikatnie mówiąc słaby okres

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ely3 napisał:

@Koelner Zrób może sobie jogging bo coś ci ostatnio ciśnienie skacze. Nie dość ,ze po 1meczu rzucać dziwne teksty to jeszcze teraz obrażasz innego użytkownika bo zwórcił ci uwage w spokojny sposób

Jak ci brakuje argumentów w dyskusji ( bo jak na razie nie użyłeś niczego co można by uznać za argument) to nie idż w ataki personalne bo to słabo świadczy o Tobie . A ostatno masz delikatnie mówiąc słaby okres

dzięki tatusiu już będę grzeczny ❤️

16 godzin temu, ely3 napisał:

 Nuggets mają swoje problemy ale pewnie następnym razem wyjdą skupieni a okazja do rewanżu już blisko i wtedy pewnie będzie łomot w drugą stronę. 

aaaaa argumentem jest to że nie byli skupieni -lol 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie teraz Mamę, maszyna ruszyła"

a serio to po takim prowadzeniu Nuggets po 2q można stawiać hipoteki, że będzie ciężka końcówka, niby świetne fragmenty zespolowej obrony, Klay z Poolem kompletnie wyłączeni by momentami grać jak ostatnie pierdoły i niemal dać się dogonić 

ważny win, na plus młody Braun, Brown, KCP i Bones w pierwszej połowie, jutro b2b z zawsze groźnymi Thunder już prawdopodobnie z Jamalem 

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.