Skocz do zawartości

Nuggets 2022/2023


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

Kibicujcie temu Jokowi a się cieszycie, że przegrał. Jakby Serbia wszystkich powiozła na turnieju to by była euforia jaki jest zajebisty a tak to niby fajnie, że odpadli bo będzie bardziej wypoczęty na NBA... Jakby zagranie 3 spotkań więcej miało być jakimś wielkim game changerem w perspektywie najblizszego sezonu w NBA. Przecież już i tak same przygotowania do turnieju i to co na nim zagrał da o sobie znać w trakcie RS, tyle tylko, że ostatecznie i tak Serb nic z tego nie ma. Doświadczenie z gry pod presją swojego Kraju w decydujących o medalach spotkaniach vs Doncic/Giannis/Gobert to też coś i jest moim zdaniem zdecydowanie korzystniejsze niż oglądanie tego co najwyżej w tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie cieszę, że odpadł, cieszę się że zakończył EuroBasket bez kontuzji.

Jakby wygrał złoto to super, jak odpadł wcześniej to przecież nie będę płakał, bo nie jestem Serbem. Ma spokój w kraju, bo na kadrę przyjechał, urazów nie stwierdzono, zagrał w meczu na którym mi zależało i tyle się liczyło na EuroBaskecie dla mnie.

W każdym meczu oprócz tego z Polska życzyłem Serbom wygranej, ale no z perspektywy klubu najważniejsze jest jego zdrowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2022 o 23:59, vero1897 napisał:

Kibicujcie temu Jokowi a się cieszycie, że przegrał. Jakby Serbia wszystkich powiozła na turnieju to by była euforia jaki jest zajebisty a tak to niby fajnie, że odpadli bo będzie bardziej wypoczęty na NBA

Kibice Jokica są chorzy psychicznie, żyją w swoim świecie kocopołów, o którym normalni ludzie nia mają pojęcia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dziuseppe napisał:

Kibice Jokica są chorzy psychicznie, żyją w swoim świecie kocopołów, o którym normalni ludzie nia mają pojęcia. 

a może zechciałbyś wejść do naszego świata kochanieńki? 😘 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.