Skocz do zawartości

Nuggets 2022/2023


Lucas

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, josephnba napisał:

Skoro mi piszą że jestem hejterrm Jamesa to ja k**** nie mam pojęcia jak to określić  

 

Tak jak pisałem 

Nadużywa tego słowa jeden z drugim i potem wychodzą takie kwiatki i nie ma odpowiednio mocnego słowa 

nah

przeciez ten powyzej fo fake konto LBSa na ktorym pisze glupoty zeby nakrecac temat :)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Inna kwestia, że jakbym miał uzasadniać zatrudnienie zwłok DeAndre Jordana to jedyne co mi przychodzi na myśl to nabijanie onoff i adv stats Jokiciowi xd 

To jest niesamowite jak taki kasztan ciągle znajduje zatrudnienie w klubach z gwiazdami. Przypomnę, że przez ostatnie 2 lata:

-był w Nets i ci posadzili Allena tylko po to, bo jest tam Deandre i Durant tak chciał

- byk starterem w Lakers

-został backupem Nuggets

 

Albo ma kwity na pół ligi, albo ma kwity na pół ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

Inna kwestia, że jakbym miał uzasadniać zatrudnienie zwłok DeAndre Jordana to jedyne co mi przychodzi na myśl to nabijanie onoff i adv stats Jokiciowi xd 

 

Godzinę temu, Reikai napisał:

To jest niesamowite jak taki kasztan ciągle znajduje zatrudnienie w klubach z gwiazdami.

Moim zdaniem to magia nazwiska. Gdyby nazywał się "Koncak", "McIlvaine" albo "Montross" już od dawna grałby w Puerto Rico albo w Egipcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Dziuseppe napisał:

Jak co roku będzie to numer jeden temat na forum do czytania na kibelku, spuszczając krakena do morza razem z kolejnymi stronami tego pięknego tematu. Pulpecik nakręci puste cyferki w sezonie regularnym, znowu dostanie lanie w playoffach i tak w kółko. Nic się nie zmieni przez kolejne sezony, pączek nigdy nic nie wygra, zostanie w Nuggets, ponieważ nikt i tak się na niego nie nabierze, po 30-stce będzie siedział na wózkach przed Walmartem w tym śmiesznym Kolorado, zajadając chipsy, popijając coca-cole, odcinając kupony, a jokicofagi na forum będą wymyślać kolejne teorie spiskowe i tłumaczyć pulpeta, bo przecież jest najlepszy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cousins = zmarnowana kariera. Hybryda Derricka Colemana (mentality & work ethic) i Eltona Branda (skillset & injury factor). Ciekawostka: w zeszłym roku rozegrał w DEN swój najlepszy sezon w play-offs i były to zarazem dopiero trzecie PO w jego 12-letniej karierze.

EDIT: i w przeciwieństwie do Branda nigdy nie zostanie GM'em (nawet tylko tytularnym jak Brand).

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Dziuseppe napisał:

Pulpecik nakręci puste cyferki w sezonie regularnym, znowu dostanie lanie w playoffach i tak w kółko

Na razie to jest taka faza, że jeszcze wielu daje się na niego nabrać ale za kilka lat najdzie ich taka refleksja, że to po prostu taki Westbrook w ciele centra. Dużo pustych statsów, mierna obrona i brak wpływu na zwycięstwa swojej drużyny, zwlaszcza w playoffach 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Kepler napisał:

Na razie to jest taka faza, że jeszcze wielu daje się na niego nabrać ale za kilka lat najdzie ich taka refleksja, że to po prostu taki Westbrook w ciele centra. Dużo pustych statsów, mierna obrona i brak wpływu na zwycięstwa swojej drużyny, zwlaszcza w playoffach 😉

Takie rzeczy można napisać o wielu graczach. Sztandardowy przykład - Lebron James. Gdyby nie to, że postanowił zbudować pakę gwiazd w Miami a później dostał to samo w Cavs i Lakers to by było słabo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, january napisał:

Inna kwestia, że jakbym miał uzasadniać zatrudnienie zwłok DeAndre Jordana to jedyne co mi przychodzi na myśl to nabijanie onoff i adv stats Jokiciowi xd 

Olek Balcerowski siadlby już lepiej, najgorszy ruch Denver choć ogólnie z lata jestem zadowolony coraz bardziej, bo początkowo miałem więcej wątpliwości.

Chyba czas leczy rany i pogodziłem się z brakiem Wielkiego Monte Morrisa.

5 godzin temu, Reikai napisał:

To jest niesamowite jak taki kasztan ciągle znajduje zatrudnienie w klubach z gwiazdami. Przypomnę, że przez ostatnie 2 lata:

-był w Nets i ci posadzili Allena tylko po to, bo jest tam Deandre i Durant tak chciał

- byk starterem w Lakers

-został backupem Nuggets

 

Albo ma kwity na pół ligi, albo ma kwity na pół ligi.

Dodaj jeszcze, że w Philly pograł i to nawet w PO dwa razy jako starter przy braku Joela xd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.