Skocz do zawartości

Celtics-Warriors czyli finał finałów, którego chyba nikt się nie spodziwał.


Pepis21

Kto wygra?  

57 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki wynik serii?

    • 4-0 dla Celtics
      0
    • 4-1 dla Celtics
    • 4-2 dla Celtics
    • 4-3 dla Celtics
    • 4-0 dla Warriors
      0
    • 4-1 dla Warriors
    • 4-2 dla Warriors
    • 4-3 dla Warriors

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 03.06.2022 o 01:00

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak. Na 4Q musiałem iść z psem na spacer i kupić sobie jakieś pieczywo do pracy. Ostatnie 5 minut oglądałem robiąc kanapki. Rzut Smarta za 3 na dobicie i mina Ala po bloku na Cytryn (?) bezcenne. Chyba obejrzę sobie z powtórzenie ta kwartę.

Jak to mówią let's go Celtics

p.s.1 Ale miałby piękna końcówkę kariery. Pierścień, 30 milionów kontrakt. Należy mu się

p s.2  na słuchawkach leci Danny boy😁

 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby nie było Tatum nie był aż tak tragiczny dobrze czytał podwojenie dużo kickow w timing właśnie do Horforda

13 asyst pierwszy raz w karierze i to w finałach 

Czy możemy już oficjalnie dać Horfordowi ksywkę The Professor?

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kubbas napisał:

A żeby nie było Tatum nie był aż tak tragiczny dobrze czytał podwojenie dużo kickow w timing właśnie do Horforda

13 asyst pierwszy raz w karierze i to w finałach 

Czy możemy już oficjalnie dać Horfordowi ksywkę The Professor?

W Bostonie to on ją dostał już w pierwszym sezonie. 

Trzymam kciuki żeby Bostonian był 500$ do przodu😁

p.s. jeżeli będzie pierścień to Brad będzie noszony na rękach. Ma nosa do transferów. White i Al spłacają się z nawiązką w tych PO. No i nie oszukujemy się, to on nauczył grać w obronie  J&J 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALE JAJCA

Pod koniec 3 kwarty juz mialem wylaczyc ten mecz. Dobry prognostyk dla Celtics, dostali dobry mecz Currego, jakies trojki Portera kiedy on nie rzuca juz, dobrzy Klay i Wiggins, plus 15 czy 18, Tatuma z 20/21(to byl jego moze 3 slaby mecz w tych PO, bez przesady z tym ze klasycznie tak gra. Klasycznie gral tak ostatnie lata, w tym wskoczyl polke wyzej), kiedy przewraca sei o wlasne nogi, wybija ze zlej nogi wchodzac na kosz i walac airballe, a i tak to wzieli.

Ten run Celtics w tych PO strasznie ich ucementowal jako druzyne, to ile mieli przeciwnosci i problemow, ile razy byli pod sciana(pierwsze dwa mecze vs Nets, seria z Bucks i wyjscie z 3:2, G7 vs Miami). Warriors mieli spacerek, teraz dostali w mazak i nie za bardzo wiedzieli jak sie zachowac, stad ten collapse.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego się niestety obawiałem - że Boston przyciśnie w obronie, zacznie wszystko switchować i Warriors zmuszeni do statycznej, indywidualnej gry przeciw wyższym, bardziej atletycznym przeciwnikom, nie będą w stanie zdobywać punktów. Golden State niezmiennie w zbyt dużym stopniu oparte jest na rzutach z obwodu, brakuje opcji na poscie, brakuje penetracji (zwłaszcza kiedy Poole cienko gra), jeśli nie wpadają trójki przez ręce, to nie bardzo ma kto wykreować coś z niczego. A jak jeszcze Celtom tak siedzi trójka...

Boston na wyjeździe w tych playoffach ma 8-2 lol, ale u siebie zdarzają im się wpadki, więc może z tego będzie jeszcze seria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lorak napisał:

na realGM już się zaczęła krucjata: https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=6&t=2074328&start=600

ale jakby nie buło Curry zrobił 5/14 w drugiej połowie...

Curry nie ma dotychczas żadnego mvp za finały 

I te brednie że Durex zdobywał bo się na kurze skupiała defensywa są równie śmieszne jak twoja pisanina że Jordan to w sumie miał tylko midrange i mentalność słabsza od Westbrooka

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

A poważniej to chore rzuty i w sposób chory trojki dziś siedziały Cs, wiec wynik byl jaki byl.

czy ja wiem, to raczej wyglądało na dobrze wypracowane pozycje, bo przecież oni mieli mnóstwo open looków, gdyż D warriors była słaba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak doświadczona drużyna, a tak dała ciała w 4 kwarcie. Zobaczymy jak została podrażniona ich duma i czy są w stanie wygrać mistrza.
W każdym razie i tak jestem zaskoczony postawą GSW w przekroju całych playoff, bo po dwukrotnym połamaniu się porządnym Klaya nie sądziłem, że ta drużyna wróci na poziom finałów NBA. Trzon Curry, Thompson, Green zaczyna przypominać mi trio SAS Duncana, Ginobili, Parkera, gdzie też było trzeba zawsze z nimi liczyć się. Celtcs to zdecydowanie najtrudniejszy sprawdzian dla GSW, bo mają czym odpowiedzieć i najlepiej bronią z dotychczasowych rywali GSW. Może być seria 7-meczowa :)
Kibicuję GSW i liczę, że wreszcie Curry zgarnie MVP finałów po wielkich meczykach.

Edytowane przez Rodman91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.