Skocz do zawartości

Ocenianie graczy pod kątem wyników


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Reikai napisał:

Na prawdę myślicie ze na poziomie NBA ktoś będzie odpuszczał mecze, żeby zarobic?

3,4 mln dolarów z samych biletów plus to co od telewizji. Przy bezpiecznym wyniku to jest no brainer. 

A to są przychody z dnia meczowego GSW u siebie w regularze, nie wiem jak kształtuje się cena biletów na PO.

Edytowane przez Sebastian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sebastian napisał:

3,4 mln dolarów z samych biletów plus to co od telewizji. Przy bezpiecznym wyniku to jest no brainer. 

I co, myslisz ze taki Draymond z takim charakterem i chęcią wygrywania myśli o jakiś 3 mln dla klubu i specjalnie wychodzi na boisko i gra gorzej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie, każdy grajek nuggets jest 'zajebisty', oczywiscie jeno do czasu, aż bryłki wypadną z rywalizacji. To się nazywa prawda etapu. Znałem... 

Teraz, Sebastian napisał:

W pewnym sensie mają a to, że tego nie rozumiesz - trudno. 

Lol. Nie ma czegoś takiego jak posiadanie czegoś 'w pewnym sensie'. To jest zero-jedynkowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kcp78 napisał:

Generalnie, każdy grajek nuggets jest 'zajebisty', oczywiscie jeno do czasu, aż bryłki wypadną z rywalizacji. To się nazywa prawda etapu. Znałem... 

tak i generalnie ja mam we wszystkim to samo zdanie co LBS, bo mam Joka w avatarze!

dzięki Watsonie! straszne chorągiewy z tych jokiciowców!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kcp78 napisał:

Generalnie, każdy grajek nuggets jest 'zajebisty', oczywiscie jeno do czasu, aż bryłki wypadną z rywalizacji. To się nazywa prawda etapu. Znałem... 

Lol. Nie ma czegoś takiego jak posiadanie czegoś 'w pewnym sensie'. To jest zero-jedynkowe...

A pensje nauczycieli nie zależą od PKB i ogólnej zamożności społeczeństwa.

Podatków pewne też nie płacisz co ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Sebastian napisał:

A pensje nauczycieli nie zależą od PKB i ogólnej zamożności społeczeństwa.

Podatków pewne też nie płacisz co ? 

Lol. A co ma piernik do wiatraka?! Przestań bredzić! To jest naprawdę proste, tu nie ma żadnej filozofii. Ponawiam pytanie - czy grajki dostają procent z tytułu sprzedaży biletów bądź transmisji, innymi słowy, czy mają takie zapisy w kontraktach? Jeśli nie potrafisz na to pytanie odpowiedzieć twierdząco, to wszelkie twoje 'wysiłki' są zwykłym pierdololo/fantazjowaniem, a tym samym dowodem na to, że nie masz w tej kwestii racji... 

 

23 minuty temu, julekstep napisał:

straszne chorągiewy z tych jokiciowców!

Oj tak! To prawdziwa zmora! 😁... 

Edytowane przez kcp78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, kcp78 napisał:

Lol. A co ma piernik do wiatraka?! Przestań bredzić! To jest naprawdę proste, tu nie ma żadnej filozofii. Ponawiam pytanie - czy grajki dostają procent z tytułu sprzedaży biletów bądź transmisji, innymi słowy, czy mają takie zapisy w kontraktach? Jeśli nie potrafisz na to pytanie odpowiedzieć twierdząco, to wszelkie twoje 'wysiłki' są zwykłym pierdololo/fantazjowaniem, a tym samym dowodem na to, że nie masz w tej kwestii racji... 

Tak dostają - i tak mają taki zapis w kontrakcie - to pewna liczna określająca ich zarobki. Gracze wiedzą ile zarabiają i wiedzą, że żeby klub mógł dokładać tyle ile GSW dokłada do utrzymania rosteru, wystarczy czasem zagrać dodatkowy mecz u siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt o zdrowych zmysłach walcząc o tytuł nie zaryzykuje celowej przegranej przez która w dodatkowym meczu może być kontuzjowany lub przy dniu konia przeciwnika ostatecznie serie utopić. 
Ze względu na fakt ze nie ma bezpośredniego przełożenia zysku do kieszeni gracza ( mimo oczywistego podziału zysków z ogólnych wyników ligi wynikających  z CBA ale tu pamietajmy ze zysk dzieli się na wszystkie zespoły a nie na gospodarzy) to są tylko wasze domysły. 
Ale prawda tez jest ze przy 3:0 i potencjalnym 5 u siebie nastąpić może rozluźnienie i brakuje takiego dawania z siebie 120%. Po prostu możliwe jest szybsze odpuszczenie meczu gdy przeciwnik miał 1Q konia. 

Liga się zmieniła i gwiazdy często są sadzane aby uniknąć kontuzji wiec celowe podwyższanie liczby gier dla paru dolarów ( dając wszystkim równo ) jest nielogiczne biorąc pod uwagę ww zmianę. 

Celowo nie przegrali. Ale może odstawili czasem rękę nogę bo 3:0. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Eliasz napisał:

Mając serie zupełnie pod kontrola? Pewnie, ze tak. Przecież w samym Winning Time była scena, gdzie problemy finansowe były spowodowane mniejsza ilością meczy u siebie. Low/No risk high reward typowe.

Taa low risk jak huj by było, jakby Curry doznał kontuzji w Game 5 i przegrali przez to mistrzostwo. Gdyby chcieli oddać mecz to by zagrali S5 Moody - Bjelica - Toscano Anderson - Lee - Kuminga robiąc load management.

Nie wiem jak dla mnie trzeba być trochę odklejonym, by uważać ze ktoś w WCF specjalnie przegrywa mecze. Jakby by tak było to myślę, że już ktoś by w papę wyłapał prowadząc 3:0 w serii.

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, steve napisał:

Taa low risk jak huj by było, jakby Curry doznał kontuzji w Game 5 i przegrali przez to mistrzostwo. Gdyby chcieli oddać mecz to by zagrali S5 Moody - Bjelica - Toscano Anderson - Lee - Kuminga robiąc load management.

Nie wiem jak dla mnie trzeba być trochę odklejonym, by uważać ze ktoś w WCF specjalnie przegrywa mecze. Jakby by tak było to myślę, że już ktoś by w papę wyłapał prowadząc 3:0 w serii.

Abstrahując już od tego, że choćby cień wątpliwości co do celowego 'podłożenia się' pachnie prokuraturą... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.