Skocz do zawartości

Dallas Mavericks vs Golden State Wariiors - Wild Wild West Finals 2022


RonnieArtestics

Kto wejdzie do finału?  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wynik końcowy:

    • Warriors 4:0
      1
    • Warriors 4:1
      10
    • Warriors 4:2
      10
    • Warriors 4:3
      0
    • Mavs 0:4
      0
    • Mavs 1:4
      0
    • Mavs 2:4
      7
    • Mavs 3:4
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, rw30 napisał:

nawet podejrzewam, że ze względu na to, że ja uważam inaczej, będziesz się tym bardziej kurczowo trzymał swojego zdania

 

 

....nawet jeśli wszelkie fakty mu zaprzeczo

fakty niczemu nie przeczo, bo są chyba inne, Dubs rozegrali w tych PO mniej niż połowę dobrych spotkań, każdy sobie może to prześledzić i wyciągnąć wnioski, pierwszy pisałem o ich problemach zanim Ty wpadłeś mówić, że nie wiesz skąd sie bierze ten brak wiary w nich skoro dobre chłopy są i wszystko dobrze robio

ja tego nie stawiam na ostrzu noża, bo mnie już PO średnio intersują, po prostu pisze jak ja to widze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

fakty niczemu nie przeczo, bo są chyba inne, Dubs rozegrali w tych PO mniej niż połowę dobrych spotkań, każdy sobie może to prześledzić i wyciągnąć wnioski, pierwszy pisałem o ich problemach zanim Ty wpadłeś mówić, że nie wiesz skąd sie bierze ten brak wiary w nich skoro dobre chłopy są i wszystko dobrze robio

ja tego nie stawiam na ostrzu noża, bo mnie już PO średnio intersują, po prostu pisze jak ja to widze

 

Dubs odbijają sobie cały niefart z finałów 2019. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobi ktoś mema z kostucha (Kiddem) który uderza do drzwi następnym trenerom?

Damn

Edit albo nie

Ciężko coś po takim meczu powiedzieć 

Tak jak w poprzedniej serii pisałem dobrze będzie dla koszykówki jeśli Mavs odpadną 

ISO ISO ISO 

3333333

W 3 kwarcie jak Warriors zaczęli doganiać Kidd nie brał czasu booo co miał im powiedzieć zacznijcie trafiać?

Tutaj nawet nie ma miejsca na adjustments przy takim ataku

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Curry jest świetnym koszykarzem. Ale jak on mnie wkur... to nie macie pojęcia. Jego cieszynki po rzutach, wyjmowanie ochraniacza na zęby co chwila. Patrzeć na niego nie moge

A sam meczyk całkiem niezły, szkoda że przegrany. Mavs w tych PO nie lubi sie z pierwszymi meczami na wyjeździe

Co ciekawe tragedia dla Dallas zaczęła sie po 5 faulu Greena kiedy usiadł na ławce gdzieś mniej wiecej w połowie 3 kwarty

Edytowane przez iglo13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draymond w tej serii jest bezużyteczny 

Pewnie po tym jak to napisze zagra kozak na wyjeździe ale

Dallas maja 3 osoby której stoją na obwodzie i się nie ruszają są po prostu spacerami i Draymond kryje jednego z nich czyli robi nic poza staniem i bycie w lekkim help defense

A w ataku grają z nim 4 na 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liczę na usprawnienia w defensywie bo głównie to przegrywa mecze. Luka w ataku znów był sobą, może w pierwszym meczu dokuczała mu blizna przez pół twarzy. To cieszy. Na własnym parkiecie, dyspozycja rolesow Mavs powinna wzrosnąć, a Dubs zmniejszyć.

Looney Finals MVP ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, P_M napisał:

Obejrzałem 10minutowe highlightsy i powiedzcie mi to normalne, że w playoffs nie ma prawie żadnej sensownej defensywy? To wygląda jak All-Star game

najlepszą defensywą jest oddać więcej trójek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Draymond dramatyczny mecz, cancerował w ataku jeszcze bardziej niż zwykle. Looney i Porter za to nadrabiają za niego, obaj świetnie grają od kilku meczów (Porter na początku PO nie trafiał nic, teraz wszystko). Gdzieś mi mignęło, że Looney podobno miał po sezonie dostać ofertę na ok. 6 baniek rocznie, chyba postanowił poprawić swoją pozycję negocjacyjną.

Btw, jakbym był trenerem w NBA to c*** by mnie strzelał przy takich faulach jak pierwszy Curry'ego. "Kontra" 3 atakujących na 4 obrońców w 4 minucie meczu i gość przerywa faulem na połowie. Potem łapie następny faul i zaczyna się rzeźbienie w gównie. Z drugiej strony nie wiem czy Mavs sobie trochę nie popsuli flow w ataku szukając switchy w każdej akcji żeby mu nabić 4 faul.

Kidd ma trochę za krótką kółdrę, jak potrzebuje zboostować atak, to musi wpuszczać dziury jak Dinwiddie i Bertans, a jak potrzebuje zboostować obronę, to Warriors zlewają Ntilikinę i Josha Greena i dają im obijać kontrukcję kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy na wielkim luzie? Dużo nie zabrakło, z 5-10 minut przyzwoitej gry.
 

Luka jest wielki bo po słabszym występie zrobił sam praktycznie z Bullockiem z tego zacięty mecz.  Brunson coś tam gra, ale bez szału. Dinwiddie jest tragiczny poki co, ciekawe czy u siebie się na jakiś mecz stawi. 
 

Curry i Looney najlepsi po stronie Warriors w tym meczu. Steph wygrał mecz w końcówce, ale mam wrazenie ze gdyby nie mega agresywny Looney to by nie odrobili tak łatwo. Warriors wykorzystali perfekcyjnie mismatch Looney vs Kleber. Nie wiem czy ktoś zauważył ale Klay gra dość zajebiscie w obronie Btw. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wszyscy zaczęliśmy zawyżać oczekiwania wobec Mavs, po genialnej serii z Suns, którą wygrali no hmm, dość niespodziewanie, a na to zwycięstwo wpłynęło mnóstwo nietypowych rzeczy (i trochę typowych jak injury Paula). Ale to wciąż ta sama drużyna, z jednym schematem gry ofensywnej

Dallas było w spotkaniu tylko dlatego, bo sypali trójkami bez opamiętania. Czy to Bullock, Luka, Brunson, Bertans, każdy tam trafiał w 1 połowie co chciał. Warriors czasami się w tym gubili, ale cały czas grali swoje. Gdy tylko pojawił się problem w postaci slumpu w 3 kwarcie, z automatu nie mieli na to żadnej odpowiedzi. Ktoś tu mądrze napisał, że Kidd nawet nie ma jak zrobić jakichkolwiek adjustments w ofensywie, bo ich gra opiera się tylko i wyłącznie na próbie ataku pomalowanego i szukania shootera. Nudne jak flaki z olejem, przewidywalne, i gdy nie idzie, to właściwie mogą kończyć spotkanie. Mają szczęście, że Luka gra kosmicznie momentami, bo gdyby nie jego ft i chore trafienia z 4 kwarty to były zapewne kolejny blowout. 

Dallas próbuje powtarzać blitzowanie i hedgowanie z drugiej rundy, ale czy to Poole, czy to Curry potrafią z tego wychodzić, a przy motion offense Kerra nietrudno w skompikowanej sytuacji znaleźć kogoś, komu będzie można oddać piłkę. Dubs będzie trudno pozostawać w grze, jeśli Dallas będą seryjnie trafiać, ale muszą być w pełni skoncentrowani przez całe spotkanie i nie panikować w najtrudniejszych momentach (coś, co robiło Phoenix), bo gdy tylko skończy się Mavs paliwo, łatwo ich dogonić

Muszę przyznać, że kompletnie nie wierzyłem w żadną z drużyn która obecnie jest w finałach konferencji czy to wschodu czy zachodu, dlatego całkiem fajnie się to teraz obserwuje. Człowiek wygłasza mnóstwo opinii i dopiero po czasie zdaje sobie sprawę, jak bardzo głupi jest, ale no cóż, jesteśmy tylko ludźmi i fanami koszykówki, nie wyroczniami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Chytruz napisał:

 

Kidd ma trochę za krótką kółdrę, jak potrzebuje zboostować atak, to musi wpuszczać dziury jak Dinwiddie i Bertans, a jak potrzebuje zboostować obronę, to Warriors zlewają Ntilikinę i Josha Greena i dają im obijać kontrukcję kosza.

O toto. Jak grają Green albo Ntilikina to ofensywa Mavs po prostu umiera. Ntilikina z Suns przynajmniej dawał elitarną obronę, przeciwko Warriors w sumie nic nie daje. Green gra bo ktoś musi zluzować lepszych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.