Skocz do zawartości

Pijany kącik


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

43 minuty temu, Koelner napisał:

nie znalazłem nawet jednej 

Nie będę tej blondi oglądał drugi raz, bo na onkologii są kolejki, ale jak laska mówi, że chce faceta inteligentnego, mądrzejszego od niej, ale jednocześnie takiego, który się nie obrazi gdy powie na niego, że jest "głupi". No to nic tu się nie dodaje.

No i ogólnie sam fakt, że laska wymienia litanię cech, które MUSI mieć jej facet, bo ona się tylko przy lepszych od siebie rozwija.

A jednocześnie nie zadaje sobie w swojej główce pytania "co ja mam do zaoferowania?" poza rozłożeniem nóg i deep throatem (a i to nie zawsze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Cardi napisał:

Nie będę tej blondi oglądał drugi raz, bo na onkologii są kolejki, ale jak laska mówi, że chce faceta inteligentnego, mądrzejszego od niej, ale jednocześnie takiego, który się nie obrazi gdy powie na niego, że jest "głupi". No to nic tu się nie dodaje.

No i ogólnie sam fakt, że laska wymienia litanię cech, które MUSI mieć jej facet, bo ona się tylko przy lepszych od siebie rozwija.

A jednocześnie nie zadaje sobie w swojej główce pytania "co ja mam do zaoferowania?" poza rozłożeniem nóg i deep throatem (a i to nie zawsze).

tylko nadal nie wiem co tam „szokuje” :) w internecie są dupy który przystosowały się do rynku więc jest odzwierciedleniem potrzeb odbiorców. walacze konia oglądają tego typu dupy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dzisiejszy standard, ona chce wszystko, a sama poza wyglądem nic nie ma do zaoferowania (już abstrahując od tego filmiku Gazdek, nie wiem jak taki sztuczny RoboCop może się komuś podobać, pierwsze skojarzenie to potwory ala Godlewska). Kobiety chcą facetów inteligentniejszych od nich, ale jeśli im powiesz, że jest jednak trochę mniej ogarnieta czy tam mniej zaradna, że rzadko potrafi myślec logicznie i rozsądnie, tylko głównie przemawiają przez nia emocje to się obrazi. Ale jak ona nazwie Cię głupkiem czy strzeli w pysk to już jest ok :)

Poza tym podejście roszczeniowe, ma zarabiać więcej i zapewnić mi byt. Nie wiem mi się wydaje, że słabo być taka utrzymanka, dużo lepiej dojść do czegoś w życiu samemu i decydować o sobie, ale z reguły właśnie same tego nie potrafią. Ogólnie dzisiejszym kobietom (wiadomo nie wszystkim) już się nieźle pojebało w tych głowach, ale to też jest wina facetów którzy mają simpowsko/kukoldowe podejście. Takie niezdrowe wywyższanie kobiet, coraz większemu odestkoei facetów to odpowiada. Mężczyzn, którzy chcą normalnego, zrównoważonego związku, a nie ciaglej służalczości z góry nazywa się redpillowcami lub kobiety zwyczajnie robią z siebie ofiary, gdy facet nie chce im ciągle ulegać.

Jak już te Panie są takie szczere, to mogłyby od razu powiedzieć, że musi mieć dużą kuśkę przy okazji. Bez dobrego seksu większość związków albo się rozpadnie albo zaczną się zdrady. Zresztą nic dziwnego, że coraz więcej mężczyzn nie chce się żenić skoro jakieś >70% rozwodów inicjują kobiety, a potem "z sondaży Instytutu Gallupa wynika, że 74 proc. kobiet i 60% mężczyzn żałuje po latach, że nie walczyli o utrzymanie swojego pierwszego małżeństwa. Zwłaszcza że za decyzją o rozstaniu nie stały zwykle poważne zranienia, a niedojrzałość, ambicja czy emocjonalność". Tylko to właśnie kobiety w większości inicjują te rozwody. Potem takie Panie dobijają do ściany w wieku 35-40 lat już takie wybredne z reguły nie są, bo już nawet ich wygląd nie robi na nikim wrażenia, co ona w tym momencie ma do zaoferowania?

Jaka korzyść ma bogaty mężczyzna z zawierania małżeństw w dzisiejszych czasach? 

Edytowane przez steve
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, fluber napisał:

Ma fajne poglądy polityczne! 

Bardzo fajne.

45 minut temu, Koelner napisał:

tylko nadal nie wiem co tam „szokuje” :) w internecie są dupy który przystosowały się do rynku więc jest odzwierciedleniem potrzeb odbiorców. walacze konia oglądają tego typu dupy 

Szokujący jest brak autorefleksji i 8400 łap w górę.

- Mój facet ma być starszy ode mnie, przystojny, inteligentny, majętny, przedsiębiorczy, oczytany, dobry w łóżku, wrażliwy, romantyczny, musi lubić sztukę, poezję, potrafić gotować, naprawiać hydraulikę...

- A Ty?

- A ja jestem ładna.

 

Bez jaj k****.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Cardi napisał:

 

- Mój facet ma być starszy ode mnie, przystojny, inteligentny, majętny, przedsiębiorczy, oczytany, dobry w łóżku, wrażliwy, romantyczny, musi lubić sztukę, poezję, potrafić gotować, naprawiać hydraulikę...

- A Ty?

- A ja jestem ładna.

 

Bez jaj k****.

ma ją kochać za to jaką jest - w sumie normalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cardi napisał:

Ta, jednostronnie.

ale to normalne. jakby Ciebie spytali o kobitę jaka ma być? odpowiedziałbyś: o urodzie nieskazitelnej i nietuzinkowej. Powinna mieć szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech, pierwsi foremne. Jednym słowem powinna być kwintesencją kobiecości… tak… a dla kolegi…. to wszystko jedno 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

ale to normalne. jakby Ciebie spytali o kobitę jaka ma być? odpowiedziałbyś: o urodzie nieskazitelnej i nietuzinkowej. Powinna mieć szafirowe oczy, zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech, pierwsi foremne. Jednym słowem powinna być kwintesencją kobiecości… 

Napisalbym jaki facet mógłby coś takiego wyprodukować, ale nie będę używał takich słów jak Ty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, RappaR napisał:

Wszyscy wiemy, że jesteś wyjątkowym płatkiem śniegu, ale dla pozostałej części społeczeństwa wygląd także jest ważny 

Dla większości wygląd jest ważny, to jasne, ale jednak 

 

25 minut temu, Koelner napisał:

o urodzie nieskazitelnej i nietuzinkowej. zmysłowe usta, wdzięczny sposób poruszania się, nienachalny uśmiech

Żaden facet którego znam tak by tego nie nazwał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.