Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.04.2023 o 10:10, GeDDo napisał:
KOLEJNOŚĆ DRAFTU na dzień poniedziałek, 10 kwiecień 2023 dla 492 gier (max 492)
PICK   TOTAL     TEAM
1   13602.45   New York Knicks - Lorak
2   17299.10   Milwaukee Bucks - TryczekSzukarek
3   20116.95   Charlotte Hornets - Lu
4   20305.30   Orlando Magic - Krzemyk
5   20939.85   Denver Nuggets - Gerard 
6   21475.00   Houston Rockets - Leszczur
7   22186.15   Los Angeles Lakers - Jendras
8   22866.10   Phoenix Suns - Bulek 
9   23052.00   Detroit Pistons - Regis 
10   23061.20   Los Angeles Clippers - ai3 
11   23268.45   Memphis Grizzlies - Wirakocza 
12   23507.15   Sacramento Kings - piotreksuper
13   23547.15   Boston Celtics - wiLQ
14   23625.70   Toronto Raptors - Szulim
15   23976.85   San Antonio Spurs - PeWee
16   24497.10   Miami Heat - Evitacre
17   25614.90   Seattle SuperSonics - GeDDo 
18   25963.65   Philadelphia 76ers - Chytruz 
19   26834.55   Chicago Bulls - Mar 
20   28210.75   Dallas Mavericks - Roger
           
           

Hej, masz może salary graczy po sezonie 22/23? Z góry dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, barcalover napisał:

Hej, masz może salary graczy po sezonie 22/23? Z góry dzięki!

Jeszcze nie mam. Nie mam obecnie czasu się tym zająć, może jakoś pod koniec miesiąca ogarnę. Bo muszę jak co roku przypisać u niektórych graczy nowe drużyny (po ubiegłorocznych wymianach) i niestety muszę to zrobić ręcznie u każdego z osobna. Gdyby nie to, to policzenie tego zajmuje dosłownie kilka minut. Jak będzie gotowe to wrzucę na forum, ale spodziewajcie się raczej pod koniec miesiąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Lu- napisał:

Foxa nie kisiłem - od kiedy go kupiłem za Butlera był do oddania, ale wreszcie nie był połamany i robił cyfry, więc pojawiła się szansa, żeby go sprzedać. Finalnie zamiast Foxa mam Bookera, którego lubię bardziej i uważam, że ma nieco wyżej sufit FP niż Lisek.

Zresztą zakładam, że gdybym Foxa nie puścił do Rogera, to bym musiał właśnie oddać go Wilkowi za Bookera (i to bym zrobił). Wiedzieliście, że Fox jest na stole, a oferty dali tylko Jendras, Shavlik, no i Wilk (wiadomo). Chyba każdy z nich był zgodny, że oferta Rogera była wówczas najlepsza. A to, że Bol Bola zakopali w Magic i z kandydata na MIP stał się benchwarmerem? Szkoda, ale takie życie. Na dzień dealu nic tego nie zwiastowało.

A już nawet idąc oporowo - czysto hipotetycznie, co bym ugrał mając Foxa i Bookera? Chyba max 7 miejsce. Wow.

EDIT: Jednak dawałeś Poeltla za Foxa. To ja i dziś biorę paczkę Rogera.

Bardziej chodzi mi o to, ze skoro mam młode top15 to po co je wymieniam na szanse wydraftowania kolejnego młodego top15 ? Dla mnie ta cześć jest niezrozumiała. Qrde musisz mieć konie pociągowe a fox takim się stał (top13!).

a co do paczki etc to ja z ból bol’a parchnalem w dniu wymiany, on był na maksa ujemnym graczem orlando. Fultz in Bol out magic byli 50% win teamem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, evitacre napisał:

Qrde musisz mieć konie pociągowe a fox takim się stał (top13!).

Masz rację. Tylko w Foxa nie wierzyłem i trudno mi się do niego przekonać. Miałem i mam do niego awersję. Poza tym nie wierzę w to, że będzie iron manem przy swoim stylu gry. 

I nie chodziło mi o to, by mieć wysoki pick (przed postem Chytrego myslalem, że bedzie ok. 10 miejsca). Tak naprawdę z tego draftu znam tylko Wembanyamę i Scoota. Poza tym draftowanie mi nie wychodzi, co widać na przykładach Wisemana i Suggsa.

Trudno na dziś wybronić deal z Foxem, ale mam teraz sporo fajnych assetów dla tych, którzy będą schodzić z SC. Keegan Murray jest jednym z nich.

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Lu- napisał:

Masz rację. Tylko w Foxa nie wierzyłem i trudno mi się do niego przekonać. Miałem i mam do niego awersję. Poza tym nie wierzę w to, że będzie iron manem przy swoim stylu gry. 

I nie chodziło mi o to, by mieć wysoki pick (przed postem Chytrego myslalem, że bedzie ok. 10 miejsca). Tak naprawdę z tego draftu znam tylko Wembanyamę i Scoota. Poza tym draftowanie mi nie wychodzi, co widać na przykładach Wisemana i Suggsa.

Trudno na dziś wybronić deal z Foxem, ale mam teraz sporo fajnych assetów dla tych, którzy będą schodzić z SC. Keegan Murray jest jednym z nich.

Trudno się połapać jaka wersja posta aktualna, bo znowu ją zmienisz, ale to tak na marginesie.

Sprzedałeś Foxa za prospecta (ok, Murray jest jednym z nich), by teraz chcieć sprzedać Murraya za gwiazdę? Czy tylko ja nie widzę w tym sensu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bulek, po prostu nie chciałem Foxa. I bardzo chciałem Bola (męczyłem Rogera o niego z 1,5 miesiąca). Tyle. Bola uwielbiam i nie jest to racjonalne, wiem. 

Sporo osób będzie schodzić z SC, a czy ktoś będzie chciał oddać "55" za Murraya, Wisemana, czy kogoś innego, to inna sprawa. Nie napalam się na to. Po prostu mam już miejsce na nr 3 draftu i jako takiego FA'sa.

A odnośnie ruchów bez sensu, to chyba miałbyś dużo dłuższą historię. Miałeś Tatuma, Moranta i Shaia, a zostałeś z Bamem (cacy) i Durantem. Wyjebałeś LeVerta na FA, żeby dać na niego 60$ z waiverów i go znowu wyrzucić... Faktycznie, trudno się połapać. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.