Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, wiLQ napisał:

@Roger o co chodzi z tymi zapiskami na 1 stronie?

10 do salary 

10 odjąć od salary   

To jakas wewnetrzna kreatywna ksiegowosc? ;-]

Nie chcę mi się co chwilę zmieniać budżetu waiverowego na yahoo, to dopisuje w skrypcie kto ile ma do dodania/odjęcia ;] Ale faktycznie źle to opisuję, bo nie wiem co to ma wspólnego z salary. Już sobie poprawiłem :)

Edytowane przez Roger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lorak I @Lu- kasze @Szulim y @Regis y i inne  @buła y - spojrzcie co robi piotreksuper 

macie k**** szrot na stanie, każdy chce zejść z salary a wy k**** chcecie zbudować Oklahoma City thunder circa 2011 - will NOT happen 

Piotreksuper przed chwila za chyba Jonasa i 50 $ pozyskał Vanderbilt , Cola , Deangelo - ja wiem ze to nie jest prime Jokic czy prime Harden ale przy tym waszym zaczyna zakwasie u góry to jest 4-5-6(czy tam 5-6-7) zawodnik w rotacji

mega robota piotreksuper

 offsezon roku w dwa dni     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ai3 napisał:

Piotreksuper przed chwila za chyba Jonasa i 50 $ pozyskał Vanderbilt , Cola , Deangelo - ja wiem ze to nie jest prime Jokic czy prime Harden ale przy tym waszym zaczyna zakwasie u góry to jest 4-5-6(czy tam 5-6-7) zawodnik w rotacji

mega robota piotreksuper

W podsumowaniu to oddal Jonas, Hayward, 50$ i pick 2023 za D'Angelo, Cole, Bones i Vanderbild, wiec...

14 minut temu, ai3 napisał:

 offsezon roku w dwa dni     

... z tym sie zupelnie nie zgadzam. Dobra aktywnosc, ktora odmlodzil sklad, ale ile fp bedzie do przodu?
Plus zrobil to na kredyt, ktorzy inni jeszcze wykorzystaja...

Porownaj do offseason Rogera - Sexton, Poeltl, Monk za FVV, CJ, Keegan, Blake Wesley i 10$ z draftu.

6 minut temu, bulek napisał:

Co zrobić, musiałem jakoś zejść, a Cole ma salary jednak wysokie. Pewnie mogłem zostać przy Russellu bez Jonasa, ale on jest wkurzający.

To zrozumiale, uwaga sie raczej tyczyla druzyn, ktore mogly skupowac nadmiar salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, ai3 napisał:

@lorak I @Lu- kasze @Szulim y @Regis y i inne  @buła y - spojrzcie co robi piotreksuper 

macie k**** szrot na stanie, każdy chce zejść z salary a wy k**** chcecie zbudować Oklahoma City thunder circa 2011 - will NOT happen 

Piotreksuper przed chwila za chyba Jonasa i 50 $ pozyskał Vanderbilt , Cola , Deangelo - ja wiem ze to nie jest prime Jokic czy prime Harden ale przy tym waszym zaczyna zakwasie u góry to jest 4-5-6(czy tam 5-6-7) zawodnik w rotacji

mega robota piotreksuper

 offsezon roku w dwa dni     

Dzięki, łatwo nie było.

reasumując było to tak:

pozyskałem: Cola, D.Russela, Vanderbilta i B.Hylanda za Valanciunasa, Haywarda, pick kings 23' i 40$

 na Fa chyba jednak nie powalczę ze względu na zbyt wysokie salary cup, więc Wilq pokażesz mi te steale lepsze od Vanderbilta.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ai3 napisał:

@lorak I @Lu- kasze @Szulim y @Regis y i inne  @buła y - spojrzcie co robi piotreksuper 

macie k**** szrot na stanie, każdy chce zejść z salary a wy k**** chcecie zbudować Oklahoma City thunder circa 2011 - will NOT happen 

To jest wynik problemu z niskim sc. Ale jak było na tym głosowanie to pisaliście, że wysokie sc jest dla miękiszonów (czy coś w tym stylu).

Także ten... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, piotreksuper napisał:

 na Fa chyba jednak nie powalczę ze względu na zbyt wysokie salary cup, więc Wilq pokażesz mi te steale lepsze od Vanderbilta.

Josh Hart, PJ Washington, Oubre, Barton?

2 minuty temu, Gerard napisał:

To jest wynik problemu z niskim sc.

He? Kilka druzyn ma jeszcze miejsce by przyjac salary...
Inna sprawa, ze ai3 chyba nie uwzglednil, ze beda jeszcze waivery gdzie bedzie mozna zgarnac za poldarmo weteranow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, było poczekać... W piątek może będzie wiadomo, czy Bridges chodzić będzie w pasiastym uniformie. Ale jak mówią, rok nie wyrok, więc zresocjalizowany Bridges będzie lepszy dla tankerów niż jakiś złamas.

Jeśli zaś Bridges pójdzie siedzieć, to raczej zjebałem w dealu po niego (aczkolwiek mam go za darmo, bo Bazley by poleciał z Gaffordem na FA) i zjebałem też nie atakując Bulka po Cole'a i DLO (bo czekałem na to, co się wydarzy z Bridgesem i nie odpowiedziałem Bulkowi nic na przedstawioną listę).

Aha, bez podnietki z tym Vanderbiltem. Gość jest spoko rolesem, ale nie będzie Draymondem ani 15 PTS na mecz też nie będzie siekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Gerard napisał:

Widać są mało obrotni. Bulek wyraźnie napisał, że musiał szybko zejść z salary (zresztą dalej musi), gdyby nie to nie byłoby tak łatwo i tanio.

Wlasnie do tego odnosil sie ai3, ze contenderzy musza rozdawac fppg, a druzyny z miejscem by przyjac salary sie po to nie schylaja.

I zwroc uwage, ze to nie ma zwiazku z limitem pensji tylko z aktywnoscia lub ewentualnie strategia.

54 minuty temu, piotreksuper napisał:

No to po sezonie zobaczymy czy któryś z nich poprawi się w stosunku do poprzedniego sezonu, bo chyba obecne pensje nie są zbyt niskie: Hart: 46,80, Barton: 40,60 i Oubre: 34,80

Sprytnie pominales PJa ;-]

Vanderbild tez tani nie jest, wiec to zaklad, ze bedzie starterem, ale jak to zwykle zobaczymy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wiLQ napisał:

Wlasnie do tego odnosil sie ai3, ze contenderzy musza rozdawac fppg, a druzyny z miejscem by przyjac salary sie po to nie schylaja.

I zwroc uwage, ze to nie ma zwiazku z limitem pensji tylko z aktywnoscia lub ewentualnie strategia.

Nie zgodzę się :) ai3 ma pretensje, że piotrek łatwo i tanio buduje contendera, a to się bezpośrednio wiąże z przymusem dużego schodzenia z salary.

Mało aktywni GMowie byli/są/będę zawsze i tego nie zmienisz, a na sc mamy wpływ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, PeWee napisał:

No dobra. Jak wrzucę pick #20 to mamy 48h. Are you ready?!

Dajesz!

4 godziny temu, Gerard napisał:

Nie zgodzę się :) ai3 ma pretensje, że piotrek łatwo i tanio buduje contendera, a to się bezpośrednio wiąże z przymusem dużego schodzenia z salary.

Mało aktywni GMowie byli/są/będę zawsze i tego nie zmienisz, a na sc mamy wplyw

Dziwna ta logika bo przy wyzszym limicie pensji duzo mniej trzeba robic, ot kisisz swoich dobrych graczy.

I moze lepiej by dopytac autora co mial na mysli ale wg mnie ai3 jasno krytykowal doly za pasywnosc a nie bal sie nowego kontenera od piotreksuper. Przeciez mistrz sie nikogo nie boi!

3 godziny temu, ai3 napisał:

Strategia bycia w dole tabeli i czekania na moj czolg ktory wjedzie im w dupe przy kazdym PMie ?! To jest strategia ? 

Pisalem o strategii pozyskiwania graczy. Zbieranie odpadów od contenderow to raczej uzupelnienia solidniakow a nie mocny core. A to mozna zrobic tez z waiverow i fasow, wiec IMO poczekajmy przynajmniej do pierwszej fali zakupow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.