Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2022/23


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, evitacre napisał:

Czizas Ronnie wziąłeś 39 latka który na moment dealu miał nastukane wiecej pts niż koleś ktorego oddałeś i Middeltona który może będzie miał plus 5 do pensji i będzie opuszczał mecze z uwagi na wiek i to gdzie gra, no weź mi k**** odpuść już dobrze ze to jest jakiś win win deal  ? :) 

Fajnie ze durex może zagra 50 meczy no LBJ pewnie tez wiec na serio nie wiem co Ty tutaj zyskujesz oprócz tego ze LBJ miał chyba z 500 pts wiece niż durex nastukane. Sprowadza się to do tego ze wg Cibie Middelton i jego pensja to jest zajebisty zysk w tym dealu. Wg mnie nie. 

 

możemy uznać ze się różnimy zdaniem i żaden drugiego nie przekona ? 

Ale w momencie gdy robiłem deal durant był zdrowy i policzyłem ze będę na plus jesli lebron opuści 10 meczy. Że Durant się znowu połamał to już trudno ale w momencie dealu z kontuzji Lebrona wynikało ze wyjdę wtedy na plus. 
 

Middleton ma moim skromnym zdaniem skillset który pozwoli mu jeszcze trochę grać na poziomie. W zeszłym roku Brook Lopez miał podobnie jak on dużo urazów i tez mówiło się że jest skonczony, w tym sezonie robi +20. Ja wierze sobie, że Khris zrobi conajmniej +8-9 w przyszłym roku i dlatego się sam po niego wychyliłem, bo pierwotnie miałem dostać od barcalover dwóch młodych zamiast niego. Czy zrobi aż taki plus nie dam sobie ręki uciąć, ale mam prawo w to wierzyć i są ku temu jakieś przesłanki wiec mi tego prawa nie zabieraj. 
 

a Lebron się już mial skończyć od pięciu sezonów, więc wierze że jeszcze w przyszłym sezonie utrzyma produkcje i będę próbował zrobić mu last run, jesli Zion byłby zdrowy to szóstka Rob Will - Lebron - Anfernee - Zion - Middleton - topowy rookie jest już imo fajnym fundamentem do powalczenia. Mam nadzieje ze zgodzisz się chociaż z tym, że 35-letni  durant to nie jest PEWNA LEPSZA (w total)  opcja na przyszły sezon, bo już od paru sezonów w fantasy nie można na nim wcale polegać. 
 

ponadto imo kluczowy argument pomijasz - miesiąc temu za duranta sam zapłaciłem jeszcze mniej, i to o wiele mniej, ale wtedy jakos nie płakałes ze okradam innego gma. Biorac pod uwagę ile za niego zapłaciłem, mogłem sobie pozwolić na danie małej promocji barcaloverowi, bo w miesiąc i tak kupiłem i sprzedałem duranta z dużym zyskiem. Więc za przeproszeniem odwal się po prostu od mojej wizji przebudowy, bo ja osobiście mogę powiedzieć że jestem pewien ze middleton + lebron to dużo lepsza opcja na przyszły sezon niż Nurkic + pick piotrkasuper, a tyle dałem za Duranta. Vanderbilta miałem z kolei chyba z FA, więc wiele więcej nie straciłem.  W Pacers wszystko idzie wiec imo w dobrym kierunku i nie musisz się o nas martwić :) 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

a Lebron się już mial skończyć od pięciu sezonów, więc wierze że jeszcze w przyszłym sezonie utrzyma produkcje i będę próbował zrobić mu last run, jesli Zion byłby zdrowy to szóstka Rob Will - Lebron - Anfernee - Zion - Middleton - topowy rookie jest już imo fajnym fundamentem do powalczenia. Mam nadzieje ze zgodzisz się chociaż z tym, że 35-letni  durant to nie jest PEWNA LEPSZA (w total)  opcja na przyszły sezon, bo już od paru sezonów w fantasy nie można na nim wcale polegać. 

Napisałem powyżej ze nie mam pojęcia który jest lepszy na kolejny sezon bo oboje się kontuzjuja co chwile. I jeden z nich ma 39 lat.

LeBron ma nastukane 3500, Durant 3000. Wiec imo tu jest pi razy drzwi to samo gdyby Durant grał chyba ze LBJ byłby out for season, no to ok.

2 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

ponadto imo kluczowy argument pomijasz - miesiąc temu za duranta sam zapłaciłem jeszcze mniej, i to o wiele mniej, ale wtedy jakos nie płakałes ze okradam innego gma. Biorac pod uwagę ile za niego zapłaciłem, mogłem sobie pozwolić na danie małej promocji barcaloverowi, bo w miesiąc i tak kupiłem i sprzedałem duranta z dużym zyskiem. Więc za przeproszeniem odwal się po prostu od mojej wizji przebudowy, bo ja osobiście mogę powiedzieć że jestem pewien ze middleton + lebron to dużo lepsza opcja na przyszły sezon niż Nurkic + pick piotrkasuper, a tyle dałem za Duranta. Vanderbilta miałem z kolei chyba z FA, więc wiele więcej nie straciłem.  W Pacers wszystko idzie wiec imo w dobrym kierunku i nie musisz się o nas martwić :)

Przecież już o tym pisałem. Jak ktoś musi zrobić deal to schodzi jakościowo albo dorzuca młodych picki etc. Dlatego KD za Nurk mnie nie rusza bo to tego typu deal imo. 
 

I nie pisz mi żeby się za przeproszeniem odwalił bo za przeproszeniem to Ty się odwal od mojego komentarza nt wymiany :) wg mnie jest bzdetna. A argument ze mnie dotyczy ten deal jest częściowo trafny bo jakoś rok temu jak był duel Tecu/Tryku tez zjebalem deal z kd, wtedy jakoś mnie nie dotyczyła ta wymiana i mnie nie strofowałeś. Więcej, wydawało mi się ze sam przyznałeś wtedy ze takie to trochę meeeh bylo z tym dealem. I fakt ze miałeś jakiś fajny asset z Fa to możesz go za nic oddać to tez jakiś dziwny trochę, co z tego skąd miałeś asset, wazę ze go kontrolowałeś? Miałeś to sie ciesz :) Anfernee tez sie po fa walał przez 2 czy 3 lata. 
 

Mam chyba po prostu jakiś swoj światopogląd jak to powinno wyglądać wg mnie a ze wyglada inaczej to mi się przelało. Sory jeśli Ci coś tam ad persona zapodałem w emocjach wcześniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
18 godzin temu, barcalover napisał:

ej, czemu wystawiasz luke, jak u mnie kd cały czas out @evitacre? :(;) 

A to mieliśmy nie wystawiać ? :)

zresztą stary na sznurówce miałęm lebrona, najelpsza oferta to było "pojebało Cie" i teraz sobie leży na fa. niestety ronnie tam nie gra ; )

btw ma 4 mokre sny każdego kto chce wygrac fbx'a - kessler, zach, will i w sumie dunn. Jak to obronie to będzie qrwa wyczyn.

oo własnie widze ze oubre out for season  : : :)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, evitacre napisał:

A to mieliśmy nie wystawiać ? :)

zresztą stary na sznurówce miałęm lebrona, najelpsza oferta to było "pojebało Cie" i teraz sobie leży na fa. niestety ronnie tam nie gra ; )

btw ma 4 mokre sny każdego kto chce wygrac fbx'a - kessler, zach, will i w sumie dunn. Jak to obronie to będzie qrwa wyczyn.

oo własnie widze ze oubre out for season  : : :)

Mokrego to niestety Harden ma ostatnio pampersa, więc gram bez koni i chyba już pora się przestać oszukiwać - nawet świetny draft i dobra gra na FA tutaj nie pomogą. Ale order uśmiechu za trzymanie się strategii przez cały sezon sobie wręczę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, evitacre napisał:

 

zresztą stary na sznurówce miałęm lebrona, najelpsza oferta to było "pojebało Cie" i teraz sobie leży na fa. niestety ronnie tam nie gra ; )

 

ja napisałem "po c*** mi on? " w gwoli ścisłości :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, goozman napisał:

ja napisałem "po c*** mi on? " w gwoli ścisłości :P

Tak, zgadza się. Dlatego „pojebalo Cię” miałem wyżej w rankingu ; ) 

1 godzinę temu, barcalover napisał:

Mokrego to niestety Harden ma ostatnio pampersa, więc gram bez koni i chyba już pora się przestać oszukiwać - nawet świetny draft i dobra gra na FA tutaj nie pomogą. Ale order uśmiechu za trzymanie się strategii przez cały sezon sobie wręczę!

Nah, masz stary 4x 15 (wiem ze dwie dwudziestki u know what i mean) wiec teraz to ja mam tak jak Harden : ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.03.2023 o 20:59, Tecu napisał:

Nie dam się 😉

Jest szansa na aktualizację składów na końcówkę sezonu? Z góry dziękuję 😀

Aktualne.

Przy okazji przypominam, że do wyliczeń draftowych biorę składy po jutrzejszej aktualizacji yahoo.
By poprawić pick można wyrzucić każdego ze składu.. byle zdążyć przed aktualizacją yahoo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2023 o 18:40, barcalover napisał:

Niestety, znów nie pykło. 8 -> 4 -> 2 miejsce w trzy kolejne sezony, więc za rok już musi się udać 😇

Gratulacje @evitacre, znakomity sezon w Twoim wykonaniu w tej lidze.

Jeszcze raz, teraz już oficjalnie, gratuluje @evitacre oraz przy okazji @Tecu (drugie podium z rzędu!). Dla mnie sezon w porządku w tej lidze, ale dużo frustrujących sytuacji w ostatnim miesiącu i ostateczne nie było co zbierać w walce o mistrzostwo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje @evitacre i @barcalover .

U mnie była huśtawka nastrojów, na początku sezonu chciałem tankować (miles, JJJ) ,ale ogarnąłem kuwetę i myślałem nawet, że mam szansę powalczyć z @evitacre, prowadziłem na średnich. Niestety, seria kontuzji mniejszych, większych, wymiany nietrafione (Achiuwa) spowodowały, że spadłem na 8me miejsce bodajże. Końcówkę miałem dobrą i konsekwentnie odrabiałem, choć trzeba przyznać, że gdyby nie błędy @blaugrana + moja aktywność w końcówce to nie byłoby podium na które wbiłem się dwa dni przed końcem sezonu. Kluczem było dogranie meczów i plan jak to zrobić 😉

Jako jedyny obroniłem podium 😀

Do następnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla @evitacre oraz @barcalover oraz @Tecu

nie popisałem się w tym sezonie. mega słaba wymiana z mojej strony - jak można oddać Shaia za RJ - do dziś się zastanawiam dlaczego to zrobiłem, fakt miałem potrzebę zejścia z salary ale nie takim kosztem. dodatkowo RJ okazał się bardzo słabym assetem na ten sezon. między czasie mocno chciałem sciągnąć Sabonisa ale @marzec nie chciał Go oddać za KAT-a. wiec pozostało odpuszczenie sezonu, aaaa i jeszcze był temat Embida ale finalnie gdy już nakłoniłem @Sylvinho. do ruszenia centra z phili to wybrał ofertę Eviego - to mnie dobiło, swoją drogą @evitacre nie dziękuj bo nie wiem czy byś ruszył po Niego mając Moranta przed aferą striptizową. 

Pany dzięki za ten sezon - mam zaczyn żeby powalczyć za rok - warunek KAT musi zagrać w końcu sezon na poziomie MVP. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim z gratulacje, graty dla podium @barcaIover @Tecu

Generalnie to graty dla wszystkich którzy są/byli aktywni, pobieranie różnej maści meladonów, dunnów i eubanksów pod koniec sezonu i wciskanie ich czołówce która się "maszynuje" powinno być standardem :) 

13 godzin temu, TryczekSzukarek napisał:

nie dziękuj bo nie wiem czy byś ruszył po Niego mając Moranta przed aferą striptizową.

heh pewnie nie, plan był budowania na młodszych graczach ale jak sobaczyłem ofertę Sylwka to mowię no qrde Embidd idzie po MVP. chociaż trochę się wahałem bo jak wiesz na sznurówce go już mam. Swoją drogą tam nieźle się masakrowaliśmy do ostatnich dni, graty qrwa wystawiuony Eubanks i jego 80 + jakiś random inny w ostatni dzień ala prichard i bym Cie miał ; ) qrwa tam looney'a i jego 70 dyszek też posadziłem - no nic wiem na przyszłość że muszę Cię szybciej "wykończyć" bo końcówki to nie moja mocna strona ; )

22 godziny temu, ai3 napisał:

ile wasze top 3 miało total ile avg 

na sznurówce totale miałeś 37939, 37802, 36735.

W dniu 6.04.2023 o 18:40, barcalover napisał:

Niestety, znów nie pykło. 8 -> 4 -> 2 miejsce w trzy kolejne sezony, więc za rok już musi się udać 😇

Gratulacje @evitacre, znakomity sezon w Twoim wykonaniu w tej lidze.

dzięki! Ale na tym etapie kontuzji LBJ myślałem że mnie dojedziesz, ale tam się dużo posypało pod koniec. Generalnie to w tych fbx'ach mi nieźle poszło w tym sezonie: 1-2-3 :) O sezonówkach nie rozmawiajmy ; P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.