Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2022/23


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Serio nie wiem w czym rzecz że takie oburzenie… i słabe jest to marudzenie, serio się odechciewa grac przez takie pi****lenie jak teraz uskuteczniasz @evitacre

Bo nic nie zyskujesz ingerując na topie. Ten sam casus co przy bule. Ktoś musi ktoś może. Uwierz mi ze mnie tez. 
Chodzi mi dokładnie o to samo co było kwestia przy wymianie rok temu, ktoś musi a Twój zysk to + noe nie wiem 7 na middeltonie. No imo słabo i tyle jak no to ile ta wymiana zmienia. 

7 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Ciekawi mnie czemu nikt nie krzyczał ze nierówna wymiana jak miesiąc temu pozyskałem tego samego duranta za nurkica 😆 wtedy było wam po prostu na rękę że nierówna. 

Bo wtedy był klasyczny przykład ktoś musi (oddający KD) ktoś może (Ty), gdzie ten kto musi traci jakościowo. 

8 godzin temu, barcalover napisał:

Nie ma żadnego spisku, normalne negocjacje, w miedzy czasie Ronnie sprawdzał inne opcje, wcześniej ogłaszając KD na forum... ja mu dałem kilka opcji do wyboru i się dogadaliśmy, bo widocznie nikt mu więcej nie chciał dać.

Przecież nikt o żadnym spisku nie pisał : - ) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zyskuje lepszy pick bo James wyleci na conajmniej 10 spotkań, a Middleton zagrał do tej pory ponad 35 mniej spotkan niż Vanderbilt… 
ponadto uważam że bedzie lepszy za rok niż vanderbilt, wiec jesli lebron utrzyma swoje 25-7-7 w przyszłym sezonie to zyskuje tez i na przyszły sezon. 

Dodatkowo Durant i Vanderbilt kręcą mniej per game niż James i Middleton wiec niczego nie ustawiam, ani zadnego układu sił nie zmieniam. Po prostu barcalover zastapił kontuzjowanych zdrowymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, evitacre napisał:

Luka tez down, wiec napierdalamy dalej. 

I weź mi nie wytykaj ze wymiana kd na LBJ na tym etapie to qwa normalny deal :) 

A middleton to już tak zdziadzial że stawiany jest na równo z rolesem typu vanderbilt ? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A middleton to już tak zdziadzial że stawiany jest na równo z rolesem typu vanderbilt ? 

W momencie kiedy ten roles typu vunderbilt jest:

a) tańszy 

b) rozegra więcej meczy do końca sezonu 

c) jest plusowy a nie minusowy względem pensji

to powiedziałbym nawet ze to lepszy asset niż Kriss w tym sezonie, zielone strzałki i total, tyle i aż tyle sie liczy w fbx 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, evitacre napisał:

W momencie kiedy ten roles typu vunderbilt jest:

a) tańszy 

b) rozegra więcej meczy do końca sezonu 

c) jest plusowy a nie minusowy względem pensji

to powiedziałbym nawet ze to lepszy asset niż Kriss w tym sezonie, zielone strzałki i total, tyle i aż tyle sie liczy w fbx 

Czyli zrobiliśmy win win deal dla nas obu, czy nie? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie do końca, słownikowo win win to chyba sytuacja w której obie strony coś zyskują a nie jedna zyskuje w pizdu a druga dostaje dwie miętówki, nawet jeśli miała nieświeży oddech (mogłeś sobie je po prostu kupić taniej wg mnie) 

 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłem dostać więcej?  ale jakos nie dostałem, blaugrana nie chciał dać nawet jednego lamelo, a ja duranta nie chcę w przyszłym sezonie bo wg mnie to pewne ze nie zagra więcej niż 50 meczy. 
 

Ile zyskałem dowiemy się w przyszłym sezonie, ja nie jestem w stanie powiedzieć, a Ty jesteś jasnowidzem? Mysle ze za rok możesz wrócić do oceny tego dealu, ale nie że teraz pierdolisz kocopoły i udajesz że nie wiesz na czym polega tankowanie w fbx. Takie deale jak ten mają miejsce nonstop a przyjebales się tylko i wyłącznie dlatego ze taki deal zrobił twój rywal… 

A jeśli chodzi o ten sezon jak narazie to wyszło na to ze dałem mu zgnite jajo, a nie gamechangera więc TymbardZiej możesz już odpuścić sobie ten lament. 

7 godzin temu, evitacre napisał:

Ile zakładasz ze middelton będzie ważył na koniec sezonu ? 

pewnie dobije do 40-42fp, a w przyszłym sezonie powinien robić te swoje 48-52fp. +5 to już spoko a +10 w tej chwili dealu tez wydaje się realne więc chyba zajebiscie? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Mogłem dostać więcej?  ale jakos nie dostałem, blaugrana nie chciał dać nawet jednego lamelo, a ja duranta nie chcę w przyszłym sezonie bo wg mnie to pewne ze nie zagra więcej niż 50 meczy. 
 

Ile zyskałem dowiemy się w przyszłym sezonie, ja nie jestem w stanie powiedzieć, a Ty jesteś jasnowidzem? Mysle ze za rok możesz wrócić do oceny tego dealu, ale nie że teraz pierdolisz kocopoły i udajesz że nie wiesz na czym polega tankowanie w fbx. Takie deale jak ten mają miejsce nonstop a przyjebales się tylko i wyłącznie dlatego ze taki deal zrobił twój rywal… 

Czizas Ronnie wziąłeś 39 latka który na moment dealu miał nastukane wiecej pts niż koleś ktorego oddałeś i Middeltona który może będzie miał plus 5 do pensji i będzie opuszczał mecze z uwagi na wiek i to gdzie gra, no weź mi k**** odpuść już dobrze ze to jest jakiś win win deal  ? :) 

Fajnie ze durex może zagra 50 meczy no LBJ pewnie tez wiec na serio nie wiem co Ty tutaj zyskujesz oprócz tego ze LBJ miał chyba z 500 pts wiece niż durex nastukane. Sprowadza się to do tego ze wg Cibie Middelton i jego pensja to jest zajebisty zysk w tym dealu. Wg mnie nie. 

 

możemy uznać ze się różnimy zdaniem i żaden drugiego nie przekona ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Tecu napisał:

@evitacre - kto wg Ciebie będzie miał lepszą produkcje w przyszłym sezonie?

40letni LeBron czy łamliwy Durant?

Którego z nich wolałabyś mieć w przyszłym sezonie?

Equal, nie mam pojęcia, oboje są na etapie 50+ gier/season imo 

przed kostka kd pewnie bym napisał kd z uwagi na phx i historie ich sztabu medycznego 

why ? 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.