Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2022/23


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

53 minuty temu, t_omko napisał:

@Tecu ban do 24.02

Głupi błąd, który mnie wypisuje z walki o jak najwyższą pozycję 🙁

Zasady to zasady, dzięki za czujność, bo sam nie wyłapałem. Miałem to policzone, ale zrobiłem nie w tej kolejności i choć przekroczyłem na pięć sekund to nie zmienia faktu, że przekroczyłem 🙁

 

Doświadczony tym, będę za tym by to trochę zmodyfikować, oczywiście na przyszłość, ale to tylko tak w emocjach 😀

Miłej walki życzę 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Tecu pobrał z waivers za 87$ Ben Simmons, ja tez nie wiem czy jest tu co komentować 😛

Ja jestem po prostu zdziwiony, że nikt z tankerow nawet 1$ nie dał. Pensje będzie miał bardzo małą, nie przeszkadza w tankowaniu a można jeszcze wierzyć w jakiś potencjał. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Tecu napisał:

Ja jestem po prostu zdziwiony, że nikt z tankerow nawet 1$ nie dał. Pensje będzie miał bardzo małą, nie przeszkadza w tankowaniu a można jeszcze wierzyć w jakiś potencjał. 

Pewnie bym dal coś jakbym widział ze jest na waivers, niestety nie śledzę codziennie ruchów w fbx3 z powodu innych lig i obecnym natłoku obowiązków w życiu. 
 

A nie, nawet nie dałbym bo mam 0$ :D także, Tecu, jak to mówią: kto bogatemu zabroni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, pewnie będąc gdzieś na dole i mając środki i miejsce w salary też bym coś dał... o ile bym się zorientował, że jest na FA ;)

Ale pamiętam, że tak mnie zaskoczył Poeltl na FA swego czasu... głównie to, że udało mi się go pobrać. Myślałem, że będzie po niego kolejka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.