Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2022/23


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, buła napisał:

Tecu zaciśnij zęby i graj dalej, jakoś to będzie.

obsraliście się, bo gość pomyślał pierwszy i napisał przed Wami? jakbym wziął drugą propozycję, którą miałem za Shaia, ooo to ronnie chyba byś sobie rozerwał koszulkę jak MWP na zdjęciu

patrzycie na ten sezon to patrzcie, ja patrzę inaczej, ten sezon mnie w ogóle nie interesuje, każdy prowadzi swój skład tak jak mu się podoba

obiektywnie robiłem duże gorsze wymiany niż ta, shai zagrał super 20 meczów i może zagra kolejne 20 super, ale sezon jest trochę dłuższy. Poprzednie 2 sezony kończył średnio po tych  ok. 40 meczach.

Spoko, po przemyśleniu stwierdzam, że mogę być nieobiektywny.

SGA był problemem w zeszłych sezonach - wysoka pensja, niska produkcja total. Tylko, że to kiedyś musiało/musi się skończyć.

Jeżeli być grał o zwycięstwo to mógłbym to zrozumieć, bo wolisz mieć pewne 60 niż niepewne 70. Tylko problem jest, że ty jesteś ostatni na średnich, więc chyba tankujesz?

Patrząc z tej perspektywy to zupełnie nie do obrony wymiana.  Gdybyś jeszcze coś ciekawego wyciągnął, jakieś picki, młodych. A Ty jeszcze dołożyłeś Bruce, może nie dużo, ale.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypominam SGA dostałem przed sezonem za RJa Barretta

czyli jeszcze 1,5 miesiąca temu gość miał wartość = RJ Barrettowi

zagrał 20 dobrych meczów i już jest nierówny Dejounte?

Dejounte pewnie u mnie nie zostanie na jakoś bardzo długo, ale jego wartość zawsze będzie mniej więcej podobna, czyli wysoka. SGA sprzedałem w momencie gdy jego wartość jest najwyższa w karierze. Być może będzie jeszcze wyższa ale jest też duża szansa że znów go zjedzą kontuzje, Oklahoma go wymieni w lutym albo zamknie do końca sezonu żeby im nie psuł picku 2023.

Macie ból dupy że blaugrana ma za mocny skład? Czy że ja robię sobie krzywdę? Bo tego nie kumam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Tecu i Sylvinho przesadzacie. Wg mnie to nie jest żaden  „veto-level” trade, gorsze transfery tu latały. Dejounte to nadal powinno być te 60+ fp w long-term, Ish za Bruce nie ma co rozstrzygać bo w ciągu kilku lat obaj pewnie nie raz znajda się na FA, wiec nie widzę za bardzo podstaw do weta… 

 

@buła sam widzisz ze wywołuje ten ruch kontrowersje, ale ok, skoro zyskałeś tak tanio SGA i chcesz sprzedać po prostu szybko z zyskiem bo nie wierzysz w utrzymanie obecnego momentum to ja to jakoś tam kupuje, ale rozumiem też pretensje walczacych o coś ludzi bo wg mnie mogles po prostu ogłosić chęć sprzedaży, to nie jest jakiś random gracz typu mój Nurkic czy Dinwiddie ktorego nikt nie chce, tylko na ten moment najbardziej hot nazwisko w fbx w tym sezonie. Nie widzę tez za bardzo ciagu logicznego twoich ruchów,  bo niby tankujesz a ledwo co oddałeś najmłodszego gracza ligi, prospekta Durena za Tobiasa Harrisa i naprawdę c***a warty pick z końca draftu , a teraz oddajesz top gracza ligi wśród młodych, ale to juz twoja sprawa, 
Wg mnie duży błąd robisz bo SGA to złoto ale nie jest to deal do wetowania. 

 

8 minut temu, piotreksuper napisał:

Dla mnie ok, nie płaczę, walczymy dalej.

Gdyby ktoś chciał mnie wzmocnić to zapraszam do rozmów.

 

To Ty sie odezwij do mnie, to Tobie powinno zależeć a nie mi :) mam kilku naprawdę fajnych graczy na ten sezon, zapraszam, nie tylko Ciebie zresztą. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, buła napisał:

Macie ból dupy że blaugrana ma za mocny skład? Czy że ja robię sobie krzywdę? Bo tego nie kumam.

 

1 godzinę temu, Tecu napisał:

Spoko, po przemyśleniu stwierdzam, że mogę być nieobiektywny.

SGA był problemem w zeszłych sezonach - wysoka pensja, niska produkcja total. Tylko, że to kiedyś musiało/musi się skończyć.

Jeżeli być grał o zwycięstwo to mógłbym to zrozumieć, bo wolisz mieć pewne 60 niż niepewne 70. Tylko problem jest, że ty jesteś ostatni na średnich, więc chyba tankujesz?

Patrząc z tej perspektywy to zupełnie nie do obrony wymiana.  Gdybyś jeszcze coś ciekawego wyciągnął, jakieś picki, młodych. A Ty jeszcze dołożyłeś Bruce, może nie dużo, ale.......

Jakbyś oddał SGA za połamańców, prospekty, picki to rozumiem, bo Wiktor itd., ale nie rozumiem Murraya. Ale jak oddałeś Durena za Harrisa to pewnie faktycznie atakujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, buła napisał:

Macie ból dupy że blaugrana ma za mocny skład? Czy że ja robię sobie krzywdę? Bo tego nie kumam.

Ja osobiście bo nie widze koszty logiki w Twoim działaniu - z jednej strony tankujesz po Wambe / Skoota, z drugiej oddajesz prospekty za Tobajasza, a jak masz kogoś kto właśnie osiąga level superstara (po ktorego docelowo tankujesz) to go oddajesz za dejounte który jest ok ale jest tez ujemnym graczem w tym sezonie a to TY dopłacasz. Pomijam to ze z SGA i tak możesz mieć spokojnie pick numer 1, a kwestii zdrowotnej nie ruszam bo okc szło w tank wiec może mógł grać tego nie wiemy. A inna sprawa skoro zdrowie jest problemem to chyba akurat w tym sezonie to powinno być Ci na rękę skoro tankujesz. Ale czy tankujesz skoro wymieniasz prospekty na Tobajasza ? 
wiec mamy pętle ze jeden tydzień tankujesz inny nie tankujesz czyli wychodzi ze nie wiesz co robisz. 
poza tym w moim odczuciu skoro puszczasz takie nazwisko na rynek to warto by było sprawdzić co możesz dostać. 
 

Imo takie coś po prostu psuje grę i tyle, pisałem to już wcześniej. Tankowanie to tez sztuka jak widać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy w życiu bym w takiej lidze nie chciał grać, gdzie wymiana Murray - SGA podlega takiej awanturze.

Weź jeden z drugim zobacz ile SGA rozegrał meczów w poprzednich dwóch sezonach i za kogo go Buła dostał. To bardziej objaw irytacji na Bułę, czyli żenada.

 

 

Edytowane przez Dunk Fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dunk Fan napisał:

Nigdy w życiu bym w takiej lidze nie chciał grać, gdzie wymiana Murray - SGA podlega takiej awanturze.

Weź jeden z drugim zobacz ile SGA rozegrał meczów w poprzednich dwóch sezonach i za kogo go Buła dostał. To bardziej objaw irytacji na Bułę, czyli żenada.

 

 

Jeżeli kierujesz autem patrząc w tylne okno to masz rację.

Jeżeli grasz tak jak buła, czyli mając najniższą średnią oddałbyś prospekta za Definicję solidności, czyli Tobiasa a top5 gracza w tym sezonie za słabszego i bez dopłat i bez sprawdzenia rynku to masz rację.

Jeżeli granie o wynik to dla Ciebie kończenie pierwszej ćwiartki z najniższą średnią to masz rację.

Jeżeli granie o najwyższy pick to dla Ciebie oddawanie gracza, którego sam oceniasz na max 40 meczów za gracza, który (wg Ciebie) zagra sporo więcej na zbliżonym poziomie, to masz rację.

Jeżeli wymiana opinii, połączonej z argumentacją to dla Ciebie awantura, to faktycznie ta liga nie jest dla Ciebie.

Jeżeli udałoby Ci się w życiu wymienić kg srebra na kg złota a później byś się cieszył, że oddałeś go za 1,2 kg srebra to rozumiem, że się oburzasz 😀

Jeżeli twierdzisz, że te opinie są o bule, to masz rację.

Tak jak pisałem, cofam veto, bo pewnie nie jestem obiektywny. Ale opinię swoją mam i wydaje mi się, że mogę się nią podzielić na nomen omen forum 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany szkoda pisać 😕 buła ma swój cel chce być zawsze 19/20 czy ile tam mamy tych grajków. Ciężko odnaleźć mi się w obecnej sytuacji bo:

- sam przekręciłem  Bule w wymianie 

- była z Shaiem wydymał mnie- co zdecydowanie bardziej mnie boli 

shai miał swoją wagę przed sezonem co przy moim salary nie było bez znaczenia - waga - JR ważył zdecydowanie mniej wiec wymiana miała sens - ale….  Kto by pomyślał ze shai aż tak wystrzeli. Zjebalem strasznie choć głosy za muru miałem jasne - to nie ma sensu 😕 @t_omko

Edytowane przez TryczekSzukarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jalen McDaniels ( salary 19,6). Last14: 32,5 last30: 29,4 - sprzedam 

Tre Jones (salary 23,2). Last14: 48,85 last30: 44,05 - również sprzedam

Spencer Dinwiddie (salary 40,2). Last14: 40,35 last30: 45,4 - również sprzedam. 
 

Ponadto Vucevic, Nurkic i inni również dostepni. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.