Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2022/23


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Tecu zaciśnij zęby i graj dalej, jakoś to będzie.

obsraliście się, bo gość pomyślał pierwszy i napisał przed Wami? jakbym wziął drugą propozycję, którą miałem za Shaia, ooo to ronnie chyba byś sobie rozerwał koszulkę jak MWP na zdjęciu

patrzycie na ten sezon to patrzcie, ja patrzę inaczej, ten sezon mnie w ogóle nie interesuje, każdy prowadzi swój skład tak jak mu się podoba

obiektywnie robiłem duże gorsze wymiany niż ta, shai zagrał super 20 meczów i może zagra kolejne 20 super, ale sezon jest trochę dłuższy. Poprzednie 2 sezony kończył średnio po tych  ok. 40 meczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, buła napisał:

Tecu zaciśnij zęby i graj dalej, jakoś to będzie.

obsraliście się, bo gość pomyślał pierwszy i napisał przed Wami? jakbym wziął drugą propozycję, którą miałem za Shaia, ooo to ronnie chyba byś sobie rozerwał koszulkę jak MWP na zdjęciu

patrzycie na ten sezon to patrzcie, ja patrzę inaczej, ten sezon mnie w ogóle nie interesuje, każdy prowadzi swój skład tak jak mu się podoba

obiektywnie robiłem duże gorsze wymiany niż ta, shai zagrał super 20 meczów i może zagra kolejne 20 super, ale sezon jest trochę dłuższy. Poprzednie 2 sezony kończył średnio po tych  ok. 40 meczach.

LOL tylko ze ty oddajesz 24-latka który zrobił taki postęp ze jak narazie śmiało jest wymieniany w mvp race i nie pokazał jeszcze sufitu bo widać ze dopiero dokłada kolejne elementy. i piszesz ze myślisz o przyszłości. Luke tez byś oddal? Bo w tej chwili oprócz ich dwóch nie ma w fbx lepszego gracza jesli chodzi o proporcje fppg/wiek. Nie ma. 

za co? Za gościa który właśnie został zdegradowany do roli sidekicka na lata? Słabo, jak myślisz o przyszłości. 
 

o tym ze buty na kołku masz zawiesić wiesz ze pisałem ironicznie no ale ma to swoje podłoże, bo od kilku lat robisz jakieś kardynalne błędy i tyle ;]
 

chodziło mi bardziej o to ze jak masz jakakolwiek ofertę za top5 gracza tej gry to powinieneś jednak zobaczyć czy ktoś nie da więcej, jest to wskazane a tu znowu taki blockbuster robisz bez sprawdzenia rynku. Masz pretensje ze ludzie nie przewidzieli ze tankując będziesz chciał się pozbyć 24-latka z poziomu mvp-caliber i o niego nie pytali? A Czemu to Ty nie napisałeś do contenderow, ze jesteś bliski oddania i czy chcą coś zaoferowac? Przecież to by było tylko w twoim interesie. Osobisice szczerze jakbym walczył i przegląda składy to w życiu bym nie pomyślał ze oddasz SGA za cokolwiek będąc w swoim położeniu, gdzie nie masz ani absolutnie zadnego top prospekta, ani zadnego wymiatacza ani nic. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@buła może już czas zawiesić buty na kołku ? 
 

takiego gracza jak SGA to mogles chociaż na block wystawić … 

Czy możemy wrócić do tematu który zapoczątkowąłem w off season ? Wg mnie to po prostu psuje zabawę :( Imo tak było pod koniec sezonu gdzie była fajna walka o tytuł a ta wymiana wtedy była mocne meeeh imo i teraz takie cos, w tym jest zero konsekwencji - takie rozjebe wszystko żeby wybrać pick 1 który za chwilę oddam żeby znowu wszystko rozjebać.

@Tecu @t_omko @RonnieArtestics @TryczekSzukarek @barcalover @Tocheck @Tizz @Alonzo @matek @Pablo81 @Sylvinho.

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.