Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2022/23


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

@kuba2419 jest szansa byś trochę się w tej grze ogarnął? Niewiele trzeba, zacząłbym od uzupełnienia składu, bo masz 10ciu graczy i aż żal patrzeć, że z trio Giannis, Rozier, Lillard tak grasz.

Jeżeli za mocno to przepraszam, ale trochę słabo to wygląda 😐

Jak chcesz spokojny sezon to może rozsprzedaj to trio z głową i tankuj. Tak to trochę szkoda.

Pozdrawiam i bez urazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Royce O’Neale wazy 31,05 robi 35,6 - pewne 36 min w rotacji Nets, wiec według mnie pewniak do utrzymania tego co robi do tej pory, przejął role najlepszego stoppera po Bruce Brown jr. i bedzie równy cały sezon 

Caris LeVert wazy 41,3 robi 48,4 - pomimo przyjścia Mitchella wydaje się być pewniakiem do 40-45fp co noc bo to typ co lubi dobrze nabijać cyferki

Spencer Dinwiddie wazy 40,4 robi 36,55 - narazie średnio mu idzie ale widać ze to on bedzie Brunsonem w dallas w tym sezonie, czyli batmanem Doncica i wg mnie to pewniak do utrzymania conajmniej zeszłorocznej średniej, bo Luka tez bedzie pewnie czasem restowal. 

Nikola Vucevic wazy 57,7 robi 55,1 - jego nikomu chyba nie trzeba przedstawiać, pewne 55-60fp co noc i końskie zdrowie od wielu wielu lat. Ja chce tankować, a wiec tego pana oddam za jakiś talent. 
 

Jusuf Nurkic wazy 50,45 robi 51,55 - tutaj ze drobiem bywa różnie i jest to ryzyko ale może się bardzo opłacić bo Jusuf wyglada na mega zmotywowanego w tym sezonie. Podobnie jak Vucevic oddam za coś młodszego ale tu cena bedzie mniej wygórowana jak coś bo rozumiem ryzyko związane z Nurkiem. 
 

Gabe Vincent wazy 24,9 robi 19,55 - jak narazie zawodzi ale gdyby ktoś w niego wierzył to jest do wzięcia za naprawdę drobne. 


Rob Will, Anfernee Simons, Tre Jones - mam wiele zapytań o obu moich guardów ale obaj RACZEJ zostaną u mnie, ta trójka to raczej mój „trzon”, który chciałbym narazie zachować. 

Reszta składu raczej do wyjęcia. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.