Skocz do zawartości

2nd round Eastern Conference, Heat - 76ers, chyba fajna seria (edit: chyba jednak nie)


BMF

nijak  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. nijak

    • Sixers 4
      0
    • Sixers 5
      0
    • Sixers 6
      3
    • Sixers 7
      4
    • Heat 4
      0
    • Heat 5
      5
    • Heat 6
      14
    • Heat 7
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

The Sixers have been outscored by 54.2 points per 100 possessions when DeAndre Jordan is on the court. 95.0 offensive rating 149.2 defensive rating He’s been the Heat’s best player.

Cytat

The 76ers say Joel Embiid has cleared concussion protocol, and participated in shootaround. He remains out for the game, but his status could change between now and tonight’s game.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał:

Może jednak ta seria będzie ciekawa

niech tylko grają już w kosza, bo naprawde szkoda było mojego prądu na ten mecz i tylko Maxey to jakoś ratował

w ogóle miałem wrażenie, że Heat do końca nie mogli uwierzyć w to, że Hans rzeczywiście wraca, 59ortg Miami w pierwszej połowie musi samo za siebie, Lowry w takiej formie nie powinien w ogóle grać, totalnie useless

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat to dla mnie taki udawany contender. Nie mają prawdziwego lidera na parkiecie, który sam wygra mecz, gdy innym nie idzie. Kolektyw czasem wygrywa mistrzostwo, ale to się dzieje raz na 20-30 lat. Ostatni raz Pistons Billupsa. Nie widzę ich w finale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Tecu napisał:

Może jednak ta seria będzie ciekawa

Seria to może ale na razie mecze to koszmar i ból dla oczu. To jakis konkurs kto się bardziej potknie. Tam były takie sekwencje. Początek drugiej kwarty 4 straty z rzędu Miami. Początek drugiej polowy podiobnie a potem Green wyrzuca piłkę. Embiid robi ofensa. Każdy ma problem dorzucić do kosza. Zero płynnej akcji.Mami miał 39 pkt ok 30 minutach gry. A te poprzednie mecze nie były lepsze jakościowo. Jak na razie to jedna z najgorszych koszykarsko serii jakie widziałem w ostatnich 10 latach

24 minuty temu, january napisał:

Danny Green;

Ale w połowie 3 kwarty własnoręcznie pomógł Heat dociągnąć do remisu . Oczywiście eksplozja Butlera również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

niech tylko grają już w kosza, bo naprawde szkoda było mojego prądu na ten mecz i tylko Maxey to jakoś ratował

w ogóle miałem wrażenie, że Heat do końca nie mogli uwierzyć w to, że Hans rzeczywiście wraca, 59ortg Miami w pierwszej połowie musi samo za siebie, Lowry w takiej formie nie powinien w ogóle grać, totalnie useless

 

kurde ale w ogole to jest profil twarzy Embiida ze strony ktorej byl uderzony, widac jak chlop ma wklesnieta jakby splaszczona ta czesc twarzy

szacun za to ze gra juz z DRUGA kontuzja z ktora ani jedna ani druga ktos inny by na bank nie gral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że Philly wygrali, bardzo dobrze dla koszykówki, bo mamy serię. Widać było dziś ogromną determinację, fizyczność, a ten powrót Embiida musiał dać im też takiego mentalnego kopa i obejrzeliśmy kawał Playoffs meczu.

Sporo rzeczy dziś im kliknęło, bo Danny Green nagle trafiał trójki jakby był najlepszym strzelcem w NBA, świetny po przerwie był Maxey, a w pierwszej polowie Harden, który potem trochę zwolnił przez problemy z faulami, ale miał niesamowity impakt na grę. Ogólnie taki mecz, gdzie boxcore nie mówi zbyt wiele, bo straty czy pudła w sumie u każdego (oprócz Danny'ego Greena). Sporo fajnych posiadań w D miał też Tisse dziś.

Embiid widac, ze przy rzutach ten uraz przeszkadza, dzis nawet nie oddał rzutu za 3 chyba, ale sam fakt ze gra z tymi urazami jest po prostu imponujący, props. Zdziwilo mnie tylko, ze az tyle minut dostał, bo coś miał być na limicie chyba. Oby w G4 wzięli Philly i będzie kapitalna seria :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heat mają najsłabszego lidera ze wszystkich 8 ekip, które pozostały w grze, a w PO tak to już często bywa, że drużyna z najlepszych zawodnikiem na boisku wygrywa mecze. Nawet jeśli teraz klepną kulawych Sixers, to zupełnie nie widzę ich w finałach konfy.

Butler gra całkiem nieźle, ale reszta Heat już mocno poniżej oczekiwań. Znamienne, że game changerem dla Miami ma być Oladipo, który pomimo że bardzo chce, to imo kiepsko pasuje do tej drużyny. Na pewno lepiej to będzie wyglądało jak ogarnie się Lowry (o ile się ogarnie). 

Btw. co jest z Robinsonem, czemu nie gra? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Zimny napisał:

Heat mają najsłabszego lidera ze wszystkich 8 ekip

czyzby ludzie zapomnieli co jimmy robil w 2020 roku? Czy Butler to gorszy lider niż Morant? Niż Tatum?  Przecież ten facet jest w stanie grać kosmiczne mecze i samemu wygrywać końcówki bezproblemowo. Nie wiem skąd takie założenie że Butler nie jest genialnym liderem, g2g guyem i closerem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

3 godziny temu, Kubbas napisał:

kurde ale w ogole to jest profil twarzy Embiida ze strony ktorej byl uderzony, widac jak chlop ma wklesnieta jakby splaszczona ta czesc twarzy

szacun za to ze gra juz z DRUGA kontuzja z ktora ani jedna ani druga ktos inny by na bank nie gral

 

3 godziny temu, january napisał:

Joel powrót taki sobie (choć oczywiście szacunek ogromny za to, że już wrócił), ale wystarczyło, że nie ma DeAndre i skończyło się Bamowanie :) 

  

2 godziny temu, Lucas napisał:

(...) Widać było dziś ogromną determinację, fizyczność, a ten powrót Embiida musiał dać im też takiego mentalnego kopa i obejrzeliśmy kawał Playoffs meczu.

(...)

Embiid widac, ze przy rzutach ten uraz przeszkadza, dzis nawet nie oddał rzutu za 3 chyba, ale sam fakt ze gra z tymi urazami jest po prostu imponujący, props. Zdziwilo mnie tylko, ze az tyle minut dostał, bo coś miał być na limicie chyba. Oby w G4 wzięli Philly i będzie kapitalna seria :)

  

To wszystko co piszecie jest overrated. Pan "halloffamer" właściwie to opisał przed serią:

 

W dniu 30.04.2022 o 07:54, Koelner napisał:

Jak to był umarł? To Heat mogą to zrobić w 4 mecze, niby-MVP ze szkła 

 

Wielka szkoda, że HEAT przegrali. Pan moderator może mieć popsuty dzień... 

 

W dniu 30.04.2022 o 07:17, matek napisał:

Heh

Ale szkoda, liczyłem że ten baran dostanie po dupie w równej walce, bez wymówek zdrowotnych. To musiał się połamać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Eryko napisał:

czyzby ludzie zapomnieli co jimmy robil w 2020 roku? Czy Butler to gorszy lider niż Morant? Niż Tatum?  Przecież ten facet jest w stanie grać kosmiczne mecze i samemu wygrywać końcówki bezproblemowo. Nie wiem skąd takie założenie że Butler nie jest genialnym liderem, g2g guyem i closerem

nie zapomnieli, tylko Butler w tym sezonie spadl z poziomu, a poziom z banki byl all timerski ciezko zeby to znowu powtorzyl, gral toe to toe z Lebronem jednoczesnie kryl go i punktowal trzaskajac w tym samym czasie triple double

po jak na razie ma dobre, ale nie wiadomo w sumie czego sie po nim spodziewac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kubbas napisał:

nie zapomnieli, tylko Butler w tym sezonie spadl z poziomu, a poziom z banki byl all timerski ciezko zeby to znowu powtorzyl, gral toe to toe z Lebronem jednoczesnie kryl go i punktowal trzaskajac w tym samym czasie triple double

po jak na razie ma dobre, ale nie wiadomo w sumie czego sie po nim spodziewac

Bańka to był jednak inny sport. Nikomu niczego nie umniejszam, ale to jednak nieco inne zawody. Na drugim biegunie seria z zeszłego roku.  Tak jak napisał @Kubbas, nie wiadomo czego się po nim spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.