Skocz do zawartości

Western Conference Round 1: (2) Memphis Grizzlies - Minnesota Timberwolves (7)


Braveheart22

Miśki vs Wilczki w 1 rundzie playoffs 2022  

24 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Miśki vs Wilczki

    • 4-0 dla Grizzlies
      0
    • 4-1 dla Grizzlies
      4
    • 4-2 dla Grizzlies
      10
    • 4-3 dla Grizzlies
      1
    • 4-0 dla Timberwolves
      0
    • 4-1 dla Timberwolves
      1
    • 4-2 dla Timberwolves
      4
    • 4-3 dla Timberwolves
      4


Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, T+?%hZ<A<5ZZB~5L napisał:

 

Oczywiście, że tu jest większa wina Fincha niż KATa i reszty młodego teamu. Większa, bo straty w psychice mogą spowodować, że ta seria skończy się 1-4. Tam jeszcze ktoś pisał, że KAT nie prosił o piłkę - obejrzałem i prosił - nawet na the Athletic pisali o tym, ale jej nie dostał. Nie dostawał bo raz, że był bdb kryty (odpuszczamy był Jarred) a dwa, team nie miał pomysłu jak to wykorzystać i napierdalał te jumperki za 3 co ni c***a wpaść nie chciały. 

Obawiam się, że "next question" było zapowiedzią, że tam w szatni się więcej wydarzy(ło) niż sądzimy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dannygd napisał:

Oczywiście, że tu jest większa wina Fincha niż KATa i reszty młodego teamu. Większa, bo straty w psychice mogą spowodować, że ta seria skończy się 1-4. Tam jeszcze ktoś pisał, że KAT nie prosił o piłkę - obejrzałem i prosił - nawet na the Athletic pisali o tym, ale jej nie dostał. Nie dostawał bo raz, że był bdb kryty (odpuszczamy był Jarred) a dwa, team nie miał pomysłu jak to wykorzystać i napierdalał te jumperki za 3 co ni c***a wpaść nie chciały. 

Obawiam się, że "next question" było zapowiedzią, że tam w szatni się więcej wydarzy(ło) niż sądzimy...

To nie było proszenie, post up na 7 metrze na Andersonie. Powinien sie zastawic dupa w trumnie i post uporać, a nie stawac na 3 i iść do rogu jak nie dostał piłki. Strasznie był pasywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Reikai napisał:

To nie było proszenie, post up na 7 metrze na Andersonie. Powinien sie zastawic dupa w trumnie i post uporać, a nie stawac na 3 i iść do rogu jak nie dostał piłki. Strasznie był pasywny.

Pewno dlatego, że to nie Superstar. Jak myślisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.04.2022 o 10:44, Chytruz napisał:

Z troche innej beczki, to Morant jest chyba we wlasnym tierze najgorszych obroncow, Pat Bev wyglada przeciwko niemu jak co najmniej Jamal Crawford.

 

W dniu 22.04.2022 o 15:45, JarenGOAT napisał:

A to ciekawe 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu Finch zrozumiał, że p'n'r z takim graczem jak KAT (dobrze rolujący, świetny na FT, ale też bdb odgrywający)  to najlepsza broń na MEM, a nie tylko te trójki pierdolone.

Przecież takie foulouty to już wcześniej powinni zaliczać JJJ, Adams czy Tillmann, a nie KAT... 

To co? Startujemy od początku z serią - teraz kluczowy mecz dla serii wg mnie. Wygrana ekipa przejdzie dalej, bo w 2 meczach nie wypuści raczej wygranej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się, że młoda drużyna Timberwolves zapomni o meczu numer 3 i przystąpi z chłodną głową do meczu numer 4. To co się wydarzyło w poprzednim meczu myślałem, ze im utknie w głowach i ich sparaliżuje. Sądziłem, że już po tej rywalizacji, a meczem numer trzy Memphis wygrało tą serię. Jednak team stanął na wysokości zadania niesiony ponownie przez gorący doping kibiców ze stanu Minnesota. Świetnie się to ogląda. Finch znów pozmieniał w rotacjach i tak krytykowany przeze mnie Jordan McLaughlin dzisiaj zaprezentował się kapitalnie. Wraz z Piercem podzielili się minutami dzisiaj zupełnie niewidocznego Beasleya. W serii 2-2 i najbliższy mecz w Memphis zapowiada się fenomenalnie. Oj, będzie gorąco. Trzymam kciuki, że Timberwolves znów poradzą sobie z presją i zaprezentują się tak jak w meczu pierwszym i ostatnim. Bane w tej serii gra niesamowicie dobrze. To drugoroczniak a gra jak weteran. Memphis znajduje perełki w draftcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przełączałem po meczu Heat z tymi zuchami z Georgii, to było 10pkt. różnicy dla Wolves na 6min. cos do końca. Tak coś czułem, że jak tylko włączę Wolves to to spierd#dlą.. :( 

 

58 minut temu, Kubbas napisał:

FB_IMG_1651028653074.jpg

Ten obrazek KATa miał miejsce po trafieniu przez niego contestovanej trójki chyba przez Clarkea - wtedy zrobiły się 4pkt. na jakies 2min. do końca.

Zabrakło Beverleya w końcówce, który spadł za faule. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Alonzo napisał:

Jak przełączałem po meczu Heat z tymi zuchami z Georgii, to było 10pkt. różnicy dla Wolves na 6min. cos do końca. Tak coś czułem, że jak tylko włączę Wolves to to spierd#dlą.. :( 

 

Ten obrazek KATa miał miejsce po trafieniu przez niego contestovanej trójki chyba przez Clarkea - wtedy zrobiły się 4pkt. na jakies 2min. do końca.

Zabrakło Beverleya w końcówce, który spadł za faule. 

zabrakło to posiadań KATa, fajnie, że Edwards trafił na remis, ale atak Wolves to jakaś gruba pomyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

JJJ spadł za faule, KAT powinien ten mecz przynieść w zębach, ale nawet nie było takiej koncepcji chyba.

Gdyby Vanderbilt dawał cokolwiek w ataku, to KAT nie byłby ciągle podwajany. 

.. ale tak, w końcówce przydałaby się jego aktywniejsza postawa w ofensywie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.