Skocz do zawartości

Western Conference Round 1: (1) Phoenix Suns vs (8) New Orleans Pelicans


Suns Fever

Western Conference Round 1: (1) Phoenix Suns vs (8) New Orleans Pelicans   

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Phoenix Suns - New Orleans Pelicans


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.04.2022 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Eliasz napisał:

Najlepsze dla Suns w tym momencie to jak najdłuższa seria z NOP, żeby booker wrócił w porę na 2 rundę. 

Tu się raczej zanosi na finały konferencji jeśli się doczolgaja 

Jakby ktoś nie wiedział to poniżej wrzucam zdjęcie 

Ogólnie to jest taka kontuzja z którą nie da się biegać także jak wróci szybciej to będzie się nadawał na tyle samo co Harden czyli spot up na skrzydle albo w rogu 

Harden miał ta sama kontuzje w serii Nets Bucks i wszyscy widzieli jak wyglądał 

Sam też raz to miałem przejebane ogólnie 

 

Screenshot_20220421-192055_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Suns Fever napisał:

W sezonie regularnym takim ustawieniem nie grali

Grali jak Booker był kontuzjowany, w grudniu.

Godzinę temu, Suns Fever napisał:

Jakoś nie widzę Mikala na pozycji SG w ataku, a Cameron na PF to nie wiem czy zapewni Suns wystarczającą ilość zbiórek.

Zastępujesz Bookera Johnsonem (czyli lepszym zbierającym) i martwisz się o zbiórki? Na miejscu Suns miałbym inne zmartwienia.

Generalnie to miała być seria w nagrodę za walkę Pels do samego końca, ale nagle się robi fajnie, bo Suns bez Bookera są do pyknięcia, a przed nami 2 mecze w NOLA. Tzn najbardziej prawdopodobny scenariusz to wciąż 2:2 po 4 meczach, ale jeśli ma być w którąś stronę 3:1, to chyba bym na Pels stawiał, a to już dużo biorąc pod uwagę jaką drogę przeszli w tym sezonie. A gra jest tu o znacznie więcej, bo w drugiej rundzie można fartownie trafić na najsłabszych od kilku lat Jazz. 

Mówiłem już, że propsuję Willie Greena? Świetną robotę wykonuje, no i ma tonę szczęścia, bo takie trójki Alvarado to wpadały w najlepszym możliwym momencie. Pewnie przereagowuję po dobrym meczu, ale te Pelikany kolejny raz pokazują serducho w tym sezonie i mogą się okazać takimi zeszłorocznymi Hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wow, jesli to prawda to jest to mega ciekawy zwrot akcji, w sensie, po takiej przerwie pewnie c***a pokaże, ale Suns to na pewno na takie info nie są gotowi za bardzo ani taktycznie ani mentalnie. 

Wczytaj się dokładnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjemny mecz do ogladania i stracona szansa dla Pels.

Zabraklo:

1. 2-3 punktow ktore CJ zmarnowal z osobistych (4/8 w calym meczu).
2. Challengow w q3 i q4 gdzie sedziowie zagwizdali faul w momencie straty koszykarza suns i ofensywne wykroczenie Nance/BI przy posiadaniu pilki.
3. Najwazniejsze - stopera na CP3 w koncowce. Gosc znowu powyjasnial towarzystwo tak jak w gm1.
4. Chlodnej glowy Hayesa - bez sensu byl ten flagrant i cale spiecie. Underdog musi byc zawsze mocniej skupiony aby skorzystac z tego swojego okienka. Cale zdarzenie napewno pologlo bardziej Sunsom.

Podobalo mi sie ze Zion tym razem wydawal sie mocniej zaangazowany w kibicowanie, moze dostal info o mozliwym powrocie?

Seria wraca na swoje tory, gracze Suns znowu maja usmiechy na ustach ale mimo wszystko kosztuje ich to wiecej wysilku niz powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAF napisał:

Tak jak pisałem przez 3 Q jakby obok meczu, ale w 4 Q pokazał dlaczego aspiruje do miana GOATA.

Ja możesz pisać, że nieobecny wcześniej, skoro (sam też to piszesz) świetnie uruchamiał Aytona. Po prostu grał Point a nie combo G. To było zresztą do przewidzenia, że bez Bookera para CP3 - Ayton w klasyczny sposób zdominuje grę Suns i tak się stało. Może w RS graliby inaczej, ale PO rządzą się swoimi prawami. 

Szkoda szansy Pels, ale trzeba przyznać, że bdb Suns pod koszem bronili i wygrali pomalowanym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.